Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Podwójne nazwisko

124»

Komentarz

  • edytowano marzec 2015
    No to w kolejnym pokoleniu 4 nazwiska, w kolejnych 8, 16... :) słyszałam taka teorię, że uznanie dziecku nazwiska ojca to poznanie, że jest jego, i nie ma sensu nadawać nazwiska matki, bo zawsze wiadomo, kto jest matką
  • @adma trolujesz?
    bo jak na poważnie piszesz to conajmniej dziwnie brzmi ;)

    zejdź na ziemię kobieto
    profesorem będziesz za chwilę?
    raczej nie

    adwokatem - to znasz kodeks cywilny

    nikt ci tu nie powie co lepiej wybrać

    pacz pani na tych aplikacjach to teraz takie problemy ludziska majo
    :D
  • Telefonie komórkowe zmieniają nazwy i nie robią z tego problemu.
    Sieci handlowe zmieniają nazwy i nie robią z tego problemu.
    Produkty dostępne od wielu lat zmieniają markę i ludzie kupują nadal bez problemu.
    Drużyny sportowe zmieniają nazwy i również nie robią żadnych problemów.

    A przyszły adwokat problem dostrzega. Może więcej optymizmu i wiary we własne kompetencje? Nikt przecież nie zabrania wydrukować 5-10 tys. eleganckich kartek z informacją dla klientów o zmianie nazwiska. Na tablicy informacyjnej tak samo można dopisać informację że "dawniej XXX", podobnie na wizytówkach.

    Moja żona pracowała w międzynarodowej firmie prawniczej i tam nikt nie miał podobnych obiekcji i kilka prawniczek nazwiska najzwyczajniej zmieniało.
  • ja też mam dwa 9ty rok. lubie, gdybym wybierała raz jeszcze zrobiłbym tak samo. oba dość długie ale nie przeszkadza mi to w niczym
  • W TV Trwam pracuje pani w wiadomościach
    kiedyś nazywała się Ewelina Betiuk, teraz Ewelina ... nie pamiętam jak ale jakoś inaczej
    Nie przeszkadzało jej że jest dziennikarką. Całkowicie zmieniła nazwisko.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.