Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Błagam o modlitwę - mogą zabrać nam dzieci

124»

Komentarz

  • no i chwała Panu, ten ostatni wpis normalnie powrócił mi ciśnienie do normalności. jak słyszę o takich sprawach, to mi się niedobrze robi... durni ludzie dopatrują się wszystkiego w normalnych rodzinach, a potem weź i udowodnij, że wielbłądem nie jesteś.
    Trzymajcie się!
  • Swietnie!!!
  • Zlozcie raport. Chocby po to, aby wyslac sygnal potencjalnym przesladowcom, aby sie od Was odczepili i ze nie bedziecie latwa ofiara.
  • Dzięki Bogu!
  • Dzisiaj dzień dobrych wieści...
    Pozdrawiam
  • @Malia składajcie ten raport - koniecznie! Na ewentualną - nie daj Boże - przyszłość, jakby się to miało powtórzyć.
  • Agnicha, nie jesteśmy na misji, po prostu będziemy tu mieszkać co najmniej rok, moze dłużej.

    Co do raportu, uzgodniliśmy z mężem że go zlożymy, tylko pewnie po nowym roku, jak sie wyprowadzimy z tego mieszkania, ponieważ Wspólnota Mieszkaniowa ma cały arsenał środków, którymi może nam skutecznie zatruć życie i doprowadzić do finansowej ruiny
  • Dopiero teraz wątek zauważyłam.. Wielka ulga....
    Nawet sobie nie umiem wyobrazic takiego koszmaru za granicą.....
  • A to dziady, czyli im sie udało jednak Was wykurzyć. To ja bym do tego raportu dodała jeszcze, że czuliście się tak bardzo dyskryminowani, że musieliście się przeprowadzić i w związku z tym dodstkowe koszty ponieść.
  • Uff dzięki Bogu. Ale dobrze,że sprawa się potoczyła w dobrym kierunku tylko współczuję Wam przeżyć. Jednak głowa do góry jest takie przysłowie, że co nie zabije to wzmocni ;). Mimo wszystko takie przeczulenie na punkcie przyzwoitości świadczy o przykrym fakcie iż faktycznie musi na świecie notorycznie do wielu obrzydliwych i gorszących rzeczy dochodzić skoro ludzie są tak podejrzliwi wobec rodzin z dziećmi. Smutne to.
  • Nie miało być faktycznie tylko rzeczywiście. Dlaczego nie można od jakiegoś czasu edytować wpisów ?
  • Mozna ale tylko przez godzine :)
  • W niektórych państwach swiat stoi na głowie. To jest tego smutny przykład.
  • Ja bym się zastanowiła, tak po za tematem jakim PRAWEM jakaś baba PODGLĄDA małżonka Malii ? Nimfomanka jakaś niewyżyta czy co ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.