Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1525355575876

Komentarz

  • Może i tak.. a kolorowanki z flamastrem wodnym o które pytałam @MonikaN miałaś foksal czy melisaaanddoug.. wolałabym nie eksperymentować.. te foksal z wierzchu ładniejsze ale wiadomo jak jest. Chciałam z melisa and doug wziąć pojazdy a z foksala pojazdy i dinozaury ;-) 
  • Moj syn ma ta maske Subsea z Decathlonu, rozmiar XS, do tego pletwy. Dzieki pletwom mogl sie przylaczyc do starszej grupy sekcji plywackiej, bo jako poczatkujacy plywak nie mial jeszcze takiego tempa jak dzieciaki, ktore juz dwa lata chodza. On plywa od roku. W pletwach zasuwa jak torpeda. Pletwy praktyczniejsze niz maska, maska to taki gadzet, nie zawsze jest potrzebna. No ale mamy :)
    Podziękowali 1Joannna
  • @Agnieszka ja sie nie znam za bardzo, wydaje mi sie, ze to normalne pletwy ale nie wiem, zobacz- takie:
  • U nas takie:Super zadowolony nasz z tego jest.
  • edytowano grudzień 2019
    Płetwy -te na początek- powinny być miękkie i dłuższe 
    No i żeby je w pełni wykorzystać to basen ogrodowy nie bardzo. Dwa razy machnie i koniec pływania. 

    Na basenie mamy m.in te: https://www.h2oshop.pl/sklep/akcesoria_plywackie/pletwy/prd,MAD WAVE PŁETWY DŁUGIE FINS POOL LONG M074605,rid,102850.html


  • Jeny No wiadomo ze nie do ogródka płetwy.. nie mamy o tej porze roku.. obiecałam Tosi ze ja wezmę na basen czSem 
  • Maska to jest podstawa prezentu.. tez się obawiam jak wypadnie ale jestem dobrej myśli.. płetwy takie bo tanie są .. inne w decthlon droższe.. mogę się wstrzymać na razie 
  • Nie ma sensu drozszych pletw, te sa fajne. Maska to bylo marzenie naszego. Mamy tez taka na oczy i nos i do tego osobna rurke ale to nie to saaaamooo ;) U nas maska sie sprawdzila ale czesciej w uzyciu sa pletwy, wlasciwie dwa razy w tygodniu.
  • Macie doświadczenie z piankowymi minigolf albo tor do kulek z lidla (są teraz)?



  • Przeglądając Instagram rzuciło mi się w oczy. 
    Drogie ale fajne 
    https://szczesliwyrozwoj.pl/pl/p/Modutoy-zestaw-podstawowy-4-in-1/70


    Podziękowali 1Odrobinka
  • edytowano grudzień 2019
    @Malgorzata
    Lego Tesla:
  • @Elunia jak biwakuje to może menażkę, sztućce "obozowe", scyzoryk, plecak moro i inne moro gadżety.... I polecam grę http://www.granna.pl/katalog-gier/0-wszystkie-gry/137-ANTYWIRUS.html
  • edytowano grudzień 2019
    awia powiedział(a):
    @Elunia jak biwakuje to może menażkę, sztućce "obozowe", scyzoryk, plecak moro i inne moro gadżety.... (...)
    Menażka i sztućce tytanowe, nóż może być tytanowy (do nurkowania SCUBAPRO X-CUT TECH KNIFE) ) albo nierdzewny Mora. Śpiwór, namiot i karimatę pewnie ma. https://youtu.be/D2qKMBKT-jI

  • edytowano grudzień 2019
    Mora jest tani, kosztuje 69 zł.
  • większość harcerzy ma more i sobie chwalą
    Podziękowali 1NC500
  • Ale fajny ten modu. Muszę małżonkowi pokazać może zrobi takie drewniane.
  • edytowano grudzień 2019
    awia powiedział(a):
    większość harcerzy ma more i sobie chwalą
    My używamy w kuchni. :mrgreen:
  • Malgorzata powiedział(a):
    @NC500 ; a gdzie to kupić??
    Bo mój młody  nastolatek chciał  nóż w prezencie pod choinkę .


    Ps
    Dobra , idę guglać :) 


    Militaria.pl lub WGL
  • @MAFja, mam z wydawnictwa WILGA, flamaster wodny. Tak się to zwie.
    Dla mnie na plus gruba tektura. 
    Po jakimś czasie się zużywa, pisak i kartka tez, u mnie używane intensywnie, teraz już dużo mniej, bo Maciej maluje pędzelkiem.
    Na tamto mial zajawke przez pół roku. Dostał krótko po 2 urodzinach.
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano grudzień 2019
    @Malgorzata
    amazon.co.uk
    Mora Outdoor Companion 860 Knife available in Black
    Bardzo młody?
    Jeśli się boisz żeby się tym nie przebił to znajdź coś z blunt tip:
    np. Promate:
    Uwaga, zębate noże są w UK nielegalne, nie wolno ich kupować, importować. Co do zwykłych noży to na dwór można wynosić tylko składany nóż bez blokady. Noże sprężynowe i bezwładnościowe są nielegalne.
    Poza tym jest limit wiekowy.
    Nóż tytanowy z zębami można mieć jeśli służy do nurkowania.


  • https://multiszop.pl/flamaster-wodny-pracowite-pojazdy-opracowanie-zbiorowe,p534531?gclid=CjwKCAiArJjvBRACEiwA-Wiqq_dh4DdOeIJCUNO4tTjRn1cygBMwgsjzvXcIUkU-vwuZjy_CXPXloxoC30YQAvD_BwE
    To się wyświetla? Toto? Bo w Empiku jest jeszcze takie 
    https://m.ceneo.pl/44794977
    To drugie widziałam w Empiku wydało się dość niepozorne.. w tym pierwszym są dinozaury i pojazdy a dzis po dniu z nimi całym i kłótnie o babeczkę przy pciastolinie, wrzask o George'a przy puzzlach i bicie po głowie przy duplo o dinozaura( krokodyla) a potem o auto dostawcze rozważam wzięcie 3 takich samych choć długofalowo wydaje się głupie  
  • Tak, to co są pojazdy, pierwsze.
    Wiesz co, @MAFja, ja nie mam trojaczkow, ale chyba wszystkie dzieci kochają swoje i rodzeństwa zabawki. U nas jest hasło między dziećmi: nie kradziez. Właśnie nie, nie kradnij, a nie kradziez. 

    Zabierają, pożyczaja. 
    Nawet jak mają czasem takie same zabawki, to się okazuje, że ten ma tu plamke,  a tamten kreskę.

    Co tam daleko szukać. Rok temu bardzo Im się podobały zające pluszowe z Ikea, fajnie nam też się podobały. 
    Każdy dostal swojego zająca. 
    A najmłodszy i tak stale kradzież urządzal najastarszemu i się dwoma bawił ;).

    100 sztuk kupisz i zawsze 101 braknie ;).

    Życie!

    Podziękowali 1MAFJa
  • W Biedronce oplaca sie teraz zabawki kupic. Dostaje sie vaucher, wazny do zrealizowania od 7 -15 grudnia. Trzeba kupic 3 zabawki i wtedy otrzymuje sie vaucher na 50% kwoty wydanej na te zabawki. Voucher mozna zrealizowac na artykuly spozywcze/kosmetyczne i chyba cala reszte tez
    Podziękowali 1mamaw
  • Rejczel powiedział(a):
    W Biedronce oplaca sie teraz zabawki kupic. Dostaje sie vaucher, wazny do zrealizowania od 7 -15 grudnia. Trzeba kupic 3 zabawki i wtedy otrzymuje sie vaucher na 50% kwoty wydanej na te zabawki. Voucher mozna zrealizowac na artykuly spozywcze/kosmetyczne i chyba cala reszte tez
    Bardzo mnie to zdziwiło,.że machnęli taka promke przed mikołajkami już. Ale... Popatrzcie na ceny LEGO czy barbie... Oferta dość szeroka natomiast ceny zupełnie nieopłacalne... Na niektórych zestawach LEGO w biedrze drożej o 60zl niż allegro... To samo z hot wheelsami, szukałam dla chłopaków nowych, bo mają bzika, a przy 130 w.domu trudno dostać takie zestawy, żeby się nie powtarzały...
  • Lego na Dzien Dziecka mieli w dobrych cenach, ksiazki dla dzieci tez. Ja na Lego teraz nie patrzylam zupelnie. Skompletowalam za to bardzo ladne zestawy drewnianych aut dla mlodszych chlopcow( lawete, traktor, policje i autobus szkolny). 
  • Acha i ciastoline - za 8 sloiczkow 14.50, to chyba warto.
  • Rejczel,.a fakt, drewniane zabawki mieli bardzo fajne... Niestety u nas tylko w ulotkach..
    Mam 4 biedronki w obwodzie i w każdej po jednym zestawie lub wcale.. a zestawu artystycznego nie było nigdzie i tylko mi życzliwa pani pracująca w jednej powiedziała, że poszły wszystkie między pracowników. stąd moja irytacja na biedronkę, to była jedyna rzecz, która tam chciałam kupić...
  • Mój właśnie wypala na sklejce koalę pirografem.
  • @Dorotak byly dzis rano dwie skrzynki mlodego artysty, drewnianych zabawek - ile fabryka dala. Byly tez kubki termiczne, kupilam dla meza. Jestem zadowolona z dzisiejszych zakupow.
    Podziękowali 1Dorotak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.