Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fejzbuk

2»

Komentarz

  • "FB jest przydatny, jako narzedzie utrzymywania kontaktu ze znajomymi, ktorzy sa daleko. Dla mnie, pozostajacej na emigracji, dosc istotne jest to, ze moge szybko wyslac o dowolnej porzed dnia i godziny informacje do znajomych w kazdym zakatku ziemi"

    Od paru lat poczta elektroniczna działa już dwadzieścia cztery godziny na dobę.
  • Wiesz, poczta elektroniczna to jednak cos innego, niz czat, przez ktory jeszcze moge szybko - prawie w czasie realnym - uzyskac odpowiedz - jesli tylko znajomy akurat w danej chwili rozwniez jest dostepny. Poczta elektroniczna to jednak troche inna zabawa. Ale oczywiscie - kazdemu, co kto woli.
  • Klarcia jest na FB głównie z powodu FarmVille.
    Jednak rozmowy na czacie, choć czasami irytujące (wtedy, gdy zajęta jestem farmowaniem), często są możliwością podtrzymania kontaktu z kimś, kto w realu jest trudno dostępny, bo ma dużo obowiązków.
    Np. ostatnio sobie trochę "poczatowałam" z ks. Adamem Wodarczykiem, obecnie biskupem w Katowicach. :)
  • teraz idzie to w kierunku mesengera
  • Wkurza mnie te zmuszanie do instalowania aplikacji na tel ! Nie da sie z tego wylogowac ,a gdy tylko wlacze wifi bo np potrzebuje skorzystac z nawigacji w tel jestem juz dostepna(widoczna) i kazdy chce o cos zapytac i uzyskac odpowiedzi natentychmiast ;) zapomnialam wylaczyc wifi na noc a szwagier z podejrzeniem pyta co o 5 rano robilam :smiley: 
  • mozna bez tego
  • ja celowo nie instaluje messengera a czat mam niewidoczny dla ludzi.
  • mozna miec osobno
  • Mnie sie Messenger nie chce uruchomic w te wirusy sie pewno boi wejść :)
  • Tryk ale jak zrobie wersje komputerowa na tel to moj telefon nie chce powiekszyc mi strony i glupieje.Za stary na takie numery jest (telefon oczywiscie ;)
  • jaki oprogramowanie na telefonie?
  • Powiniwn lądować wersje mobilna
  • A ja nie mam nic. I spokój.  B)
  • Szczęśliwie nie ma obowiązku używania fejsa przez telefon :p Na kompie to b.przydatny wynalazek (rzekł aspergerowiec), niby kontakt z ludźmi, a niezobowiązujący :)
    Poza tym, uwielbiam grać w skrabelka :smiley: 
  • @Katia,  grasz po polsku, czy po angielsku?
  • Po angielsku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.