Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Halloween jest najważniejszym dniem w roku Kościoła szatana"

edytowano październik 2008 w Ogólna
halloween-dynia-dzieci-14.jpg

Halloween i jego tradycja ze wszystkimi praktykami to nic innego jak przebrania dzieci na halloween - kościotrupy, wiedzmy i potwory odprawiania czarów. Najbardziej jednak niepokojące jest to, iż z uśmiechem na ustach przebieramy nasze dzieci za wiedzmy, kościotrupy, szkielety czy śmierć by powtarzały pogański rytuał druidzkich satanistycznych kapłanów.

>> więcej

Komentarz

  • Ja właśnie rozpoczęłam cykl bojkotowania imprez przygotowanych przez placówki edukacyjne. W czwartek w przedszkolu będzie halloweenowy bal przebierańców. Frankowi jest to absolutnie obojętne, oczywiście, ale ja mam opór.
    Off topic: czy w mieście wielkości, powiedzmy, Cieszyna, dałoby się założyć szkołę Sternika? Planujemy się w tamte okolice przeprowadzić :bigsmile:
    W sumie to ja mogłabym założyć...
  • heh
    a moja Marianka od maleńkości rozsądna była:wink:
    na wszystkie przedszkolne bale helołynowe kazała się przebierać za "różową" baletniczkę:bigsmile:
  • A u nas w szkole w ogóle nie ma balu wampirów, a zamiast tego Msza św. w intencji bliskich zmarłych. Dziwne. :shocked:
  • [cite] Marcelina:[/cite]czy w mieście wielkości, powiedzmy, Cieszyna, dałoby się założyć szkołę Sternika? Planujemy się w tamte okolice przeprowadzić :bigsmile:
    W sumie to ja mogłabym założyć...
    Napisz maila do Sternika i zapytaj: sternik@sternik.edu.pl
  • Tu, dgdzie teraz mieszkamy (Holandia) Halloween jest obchodzony hucznie. Nawet w szkole już od jakiegoś czasu dzieci tylko tym żyją. przyznaję, że było mi dośc trudno przekonać własne dzieci co za tym wszystkim się kryje. Ale udało się. Zamiast imprezy w szkole, na którą oczywiscie moje dzieci nie pójdą i chodzenia po domach mają obiecane inne atrakcje...:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.