Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mam do oddania poczekalnia

2

Komentarz

  • @efka napisałam na priv. dzięki!
  • Ja bym bardzo chętnie przyjęła 92
  • MamaMika i Bea zaoraszam do kontaktu na priv w sprawie ubranek 92
  • miało być zapraszam
  • Efka czekam na Ciebie na priv. Mam ubranka dla Ciebie. (chyba, że to nieaktualne i już nie potrzebujesz)
  • MamaMika czekam na Ciebie na priv (sprawa ubranek 92) Potrzebujesz?
  • edytowano czerwiec 2015
    @Marzena przed nickami dziewczyn dodaj @ to się im powiadomienie pojawi :) i szybciej przyjdą
  • *skrobnęłam
  • @MamaMika napisałam na priv.
    Dla informacji. Jeśli ktoś z Was wysyła paczkę na poczcie- od 1 czerwca zmieniły się przepisy. Trzeba zapakować w pojemnik o regularnych kształtach np. pudło kartonowe. Nie może być na nim reklam ani żadnych adresów i tel. (ochrona danych osobowych)
  • Mam do oddania małe ubranka na noworodka (dziewczynkę)
  • @Olesia czy nadal potrzebujesz ubrań dla sześciolatki? Zgłoś się do mnie. Niestety nie mogę pisać w innej kategorii ze względu na listek....
  • MArzena,serdecznie dziękuję za paczuszkę.Niedawno przyniósł ją kurier.
    Znaczy koło 21.
    Dzięki!!!!
  • Marzena, te ubranka noworodkowe - aktualne? Jeśli tak, chętnie przyjelabym, jeśli nikt inny się nie zgłosi :)
  • @WandaB jesteś pierwszą chętną na ubranka noworodkowe. Zapraszam na priv.
  • @MamaMika mam nadzieję, że ubrania pasują. Pozdrawiam!
  • @MamaMika przez przypadek skasowałam Twoja ostatnią wiadomość na priv bez przeczytania. Jeśli możesz napisz.
  • Wysłałam jeszcze raz
  • @MamaMika niestety wiadomość jeszcze nie dotarła
  • Ale jak to możliwe??
  • Wysłałam jeszcze raz
  • :)MamaMika nadal nie ma. Może ja Cie przez przypadek zablokowałam jakoś. Może to być możliwe? Powinnam napisać w wątku, że jestem pierdołą:)
  • Kurka, 3 razy wysyłałam.
    Moze dlatego, ze z telefonu?
    Nie wiem...
    Spróbuję wieczorem z kompa
  • @MamaMika Ok. Dzięki za wpłatę:)
  • :)Polecam się na przyszłość. Jakbyś coś potrzebowała, to pisz na priv od razu. Co jakiś czas mam dostawę:)
  • edytowano październik 2015
    Oddam:
    1. spodnie jeansowe szaro-czarne dla chłopca rozm 74
    2. spodnie jeansowe granatowe dla chłopca rozm 86
    (w jednych i drugich chodziła też dziewczynka)
    3. sweterek rozpinany z kapturem mocny róż dla dziewczynki rozm 74
    4. bluza z rozpinana z kapturem jasnoszara z niebieskimi wstawkami dla chłopca rozm 92
    5. buty befado rozm 26
    6. buty Bartek, sznurowane trzewiki, zielone z motylkiem dla dziewczynki lekko przytarte czubki rozm. 21
    7. dres dla chłopca ciemny granat z niebieskim, ciepły, z obrazkiem Tomek i przyjaciele rozm 98/104
    8. pieluszki do pływania Huggies Little Swimmers rozm 3-4, 5 szt.
    9. pieluszki jednorazowe Rossman Babydream rozm 5, 10 szt.

    Zdjęcie mogę wysłać na maila

    Nieaktualne
  • Które buciki?
  • Jutro wyślę.
  • Mam do oddania dwa nowe podwójne komplety smoczków Babydream (z Rossmanna). W pierwszym komplecie dwa smoczki silikonowe, dla dzieci powyżej 6. mies. W drugim komplecie dwa smoczki kauczukowe, zdaje się dla dzieci powyżej roku. (Kupione na zapas, jak się okazuje niepotrzebnie). Smoczki oczywiście nowe :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.