Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mam do oddania poczekalnia

13»

Komentarz

  • edytowano październik 2015
    Oddam buty jesienno-zimowe dla chłopca rozm. 27 czarne ocieplane do kostki na rzepy. Używane stan bdb

    Oddane
  • Mam do oddania się worki do odkurzaczy oznaczone P51 ppierowe
  • @minka - nie kłopocz się ze zdjęciami, przyjmę każdy bezrękawnik :-) większy też jak najbradziej może być :-)
    Dziękuję!
  • Nie wiem, czemu mi się podziękowało... :D
  • Na podłodze to deski czy panele?
  • @minka Jestem chętna na nr 7 i nr 10.


  • edytowano październik 2015
    @minka ja chętnie 1,8,9 i 14.
    :)
    Edytowałam bo dopisalam
  • @minka
    jakie fajne te ciuchy!
  • @minka Dzięki za marynarkę. Nie mogę pisać na priv, więc podaję maila balbi39@yahoo.com
  • @uJa
    Myślisz, że też są do oddania...? :D
  • czy tunika z dzinsu jest jeszcze wolna? bo jeśli tak to jestem chętna:)
  • edytowano listopad 2015
    Oddam:
    1. L.Frank Baum "Czarnoksiężnik ze szmaragdowego grodu" książka nowa z audiobookiem
    2. "Najłatwiejsze ciasto w świecie" piosenki z repertuaru N. Kukulskiej, Radiowych Nutek, Gawędy - książka z 2 płytami, używana stan dobry, płyty nieuszkodzone
    3. Sukienka Cocodrillo rozm. 86 - dzianinowa bawełniana bombka długi rękaw, kolory: rękawy i dół ciemny beż, góra paseczki biały beż róż, ogólnie kolory raczej pastelowe niż jaskrawe + 2 pary rajstopek białe cienkie i różowe
    4. Pieluszki do pływania Huggies rozm. 3-4 (7-15 kg) 5 szt
    5.Sweterek rozm. 74 z kapturem, mocny róż
    6. Bluza rozm. 80-86 z kapturem, ciemny beż, z pieskami, suwak uszkodzony
    7. Buty Bartek rozm.21 trzewiki sznurowane, zielone, z motylkami, używane, noski i ogólne starte, ale da się jeszcze pochodzić.

    Za koszt przesyłki
    Zdjęcia mogę wysłać na maila
  • @balbi, to ja poproszę nr 2 - książkę z płytami
  • piszę priv
  • edytowano listopad 2015
    rezerwuję
  • @Bea wysłałam priv
  • no ja z miesiac sie nie moglam przyzwyczaic do podgitarnika ale jak zalapalo to ulga duza.. mam jeden od 16lat ergoplay tylko mi teraz fa obrala z tej maty przeviw slizganiu..
    kregoslup odetchnal z ulga,nogi przestaly cierpnac..
    Agnicha przy takim maluchu czesto lepiej lezy podnozek bo im rzeczywiscie sie odklejaja.. ale decydujace by bylo zeby dopasowac.. jak male dziecko to podgitarnik moze wogole nie zagrac.. bo gitara za wysoko.. skolei moim zdaniem jego zalety sa niedoprzecenienia.. a gitara jaki rozmiar?
  • no ja mam skrzywione.. no to trza inwestowac raczej albo po allegro szukac.. bo inny niz ergoplay trzeba se darowac ;)
  • aa juz macie to dobrze.. ja mam dzis usposledzenie umyslowe
  • ja mam swoj 15 lat i nie mam awarii podczas grania.. a umniw to teraz noeuzywany ale wczesniej to godziny.. cale studia
  • ilu masz gitarzystow Jadwiga? :-)
  • ja tam preferuje od poczatku kariery pedagogicznej czyli bedzie lacznie z 10lat :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.