Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czyje wpisy na orgu najbardziej cenicie?

13»

Komentarz

  • Małgorzata, jeśli tak, to zwracam honor :) Poza tym, @Malgorzata i @Elunia, popełniając wpisy o tym, czyje wypowiedzi cenicie wpisałyście się w dyskurs nienawiści wobec tych, których nie wymieniacie :D
  • No dobra, dobra, kawka, polski cydr i tak dalej. Zaraz wyciągnę stary wątek do słodzenia :) @Malgorzata, miałaś tam jeden dwuznaczny wpis :D
  • Ile ja bym dała za częstsze rozmowy na żywo....
    A tak to mi tylko wpisy zostają.
    Czasem kretyńskie jak sie zapędzę...
  • To kto do mnie jedzie na wakacje?
  • @odrobinko, ja. A moze sie chatami wymienimy? Ostatnio mezu cos o emigracji do
    Swiss przebakuje, bede sie mogla zglosic Pô jakies rady krajoznawcze?
  • @Tomasz nie mam auta aktualnie więc pewnie nie. Zresztą nie słyszałam o tej pielgrzymce.
    @Maciejka ty to ja wiem :) Ty to niezawodna jesteś...

  • Nigdzie nie zniknęłam, jestem i czuwam :)
  • edytowano kwiecień 2015
    Po rady krajoznawcze @Saracella jak najbardziej. Ale w wakacje sie nigdzie nie ruszę bo to już ósmy i dziewiąty miesiąc będzie, ale zapraszam miejsca ci u nas dostatek. Chyba że chcialibyście ze szwagrostwem się wymienić bo oni mnie pytali czy ktoś by nie chciał, bo oni duży dom mają z ogrodem ogromnym i szukają na wakacje kogoś do wymiany ale nie z PL.
    Normalnie już się OT zrobił :)
    Kocham to forum
    Uwielbiam wszystkie wpisy.
    I te z którymi się zgadzam i te które dają do myslenia i te po których krew się gotuje.
    Nie mam preferencji.
    I lubię żywe osoby.
    I imprezy do rana
    Popijawy też lubię
    @Lila weź może się uda...
    Tu ładny wyraźny francuski. Dokładny taki.
    Przynajmniej ten u Szwajcarów.
    Tylko do liczenia nie przywykłam.
    sory że fonetycznie ale ja się uczyłam że jest katr węt a oni tu łitant i newant mówią.
  • No tylko mi się w usta samo pcha co innego :)
  • Czyje wpisy?
    @fszystkich! gdyż każdy z was ma swój styl i ciekawie się wypowiada. Już nie wspomnę o tym jak niektóre osoby potrafią pomóc swoimi wypowiedziami, duchowo, przez świadectwo, porady kucheene, lub zwykłe odchudzanie (@katarzynamarta ;;) )
  • A ja chyba.nie personalnie
    Ale tematycznie
    Szukam i czytam, to.co mnie akurat interesuje i czym żyję

    Od jakiegoś czasu cenie i czytam z uwagą wpisy matek nastolatków
    A jest ich sporo
    Kilka naprawdę bardzo dobrze mnie ustawilo


    Wracam do wielu waszych słów
    Tych na forum
    Tych w realu
  • edytowano kwiecień 2015
    Rzeczywiście inaczej się czyta
    Kogoś kogo się zna
    Można już sobie dokleic uśmiech,.przymrużenie oczu, barwę głosu

    Ale co najmniej kilka osob, których nie znam
    Też czytam jakbym znała


    No czasem po prostu jest ta chemia fajna:)
    I wielu słów.nie potrzeba
  • a Pani Łyżeczka????
  • Ja żałuję że nie poznałam nikogo w realu prócz @manna i telefonicznie @sarcella.
    Z pewnością wpisy wtedy inaczej są odbierane.
  • No Elunia, toż to sarkazm był...
  • edytowano kwiecień 2015
    A co ja? Ja tu prawie nie piszę.

    No i jest to ostatni wątek, w którym spodziewałabym się, że mnie ktoś wymieni.

    Wobec tego:
    @Ergo, dzięki za wątek!
    @Kasik :x
  • Ja najbardziej lubię wpisy osób, których twarze znam i do których mogę łatwo przypisać literki na ekranie. Bo forum nie ma być zamiast bezpośrednich kontaktów, tylko oprócz :)
  • Pani Łyżeczko... piszesz mało a jakże mądrze i skutecznie :D
  • @Kasik, myślę, że mylisz moją obecność na orgu z blogiem. Ja na forum prawie zupełnie się nie odzywam, czasem zadam jakieś pytanie (nie wiem, czy mądre i skuteczne).
    Ale miło mi, że o mnie pamiętasz :)
  • edytowano kwiecień 2015
    Trudno powiedzieć czyje wpisy najbardziej sie ceni. Czasem ktoś napisze coś z czym sie zgadzamy a czasem odwrotnie. Może być osoba, którą jakoś lubię a palnie moim zdaniem coś porażającego, a czasem daję lajki forumowiczom, których tak szczerze nie lubię ale w pewnych stwierdzeniach się z nimi zgadzam. Nie mam tak, że kogoś nie lubię to go będę ścigać i tępić za każdą wypowiedź. Albo, że nie dam lajka jak mądrze pisze. Lubienie nielubienie to też sprawa względna, nieraz tak jest , że spotkają sie dwie osoby i jakby mogły to by się pozagryzały....Co zresztą mnie się też tyczy bo nie jestem niewiniątkiem. Po za tym ktoś dla jednej osoby jest wredny a dla innych miły i przyjazny, także nie da się podzielić forumowiczów na czarnych i białych.
  • Ja to cenię najbardziej swoje wpisy.

    Tak rzadko piszę, że każdy wpis jest bardzo cenny ;)
  • edytowano maj 2015
    Ech, ten wpis był przesłodzony, więc go zmieniam. Gdybym nie lubiła i nie ceniła, to bym tu nie wchodziła. To jedyne forum, na którym jestem i chcę być.
    Nie interesują mnie żadne facebooki itp. żadne lajkowanie, hajtowanie, odznaczanie, brrr

    A tu dobrze się czyta często.
    Lubię sporo osób, lubię czytać.
  • ja zaplułam monitor wielokrotnie
  • ja mam trochę jak @Isako, mało znajomych w realu. Nie powiem, kogo cenię, ale powiem, że kiedyś taki mały, pozytywny komentarz od jednej forumki uświadomił mi, że jednak ktoś te moje wpisy czyta, no i zostałam na forum.
    :D
  • Chciałabym tu dodać @jan_u - często klikam "podziękuj"! A w ogóle to zapomniałam o @Honorata, która dużo wartościowych wpisów popełniła, teraz rzadko pisze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.