Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

choroba lokomocyjna u roczniaka

2»

Komentarz

  • @Cart&;Pud


    a jak znosili te leki? Spali po prostu? 1/4 tabletki mowisz.. a duzy byl? wagowo?
  • I dodam mój patent w podróży z małym dzieckiem z chorobą lokomocyjną - zamiast miski świetnie sprawdzają się pampersy :D Podłożone pod brodę tą gumką boczną zabezpieczają lepiej przed pochlapaniem i zapachem.
  • edytowano maj 2015
    @chabrowa, znosili świetnie. Spali, ale nie byli jacyś "odjechani", niekontaktujący, tylko spokojniejsi. Jak się zdrzemnęli, to potem już bez spania i bez rzygania jechaliśmy dalej. Więc ten sen to tylko na początku podróży. Dlatego jestem przekonana, że to mniejsza szkoda dla dziecka zjeść 1/4 tabletki niż się 6 godzin męczyć. Nie dajmy się zwariować...
  • Nie wiem czy duży, taki przeciętny chyba ;) Zaczęłam im dawać jak mieli z 7 miesięcy, bo wtedy pierwsze rzyganie następowało.
  • Tosia dostała pierwszy raz pół aviomarinu jak miała przepisowe 5 lat, ale była bardzo drobna - szybko zasnęła, a jak się obudziła słabo kontaktowała i miała niezborne ruchy, nie zaryzykowałabym z młodszym dzieckiem.
    Ostatnio w Gdyni Zosia rzygała nawet po aviomarinie, ot, życie. Pomysł z pampersem - kupuję! :)
  • Czyli jednak dzieci różnie reagują. Może musisz pierwszy raz @chabrowa spróbować i będziesz wiedzieć, czy leki działają czy lepiej się przemęczyć.
  • Dziewczyny, zastanawiam sie jak przyrządzić herbate imbirowa dla roczniaka. ile tego imbiru ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.