Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży, znowu Wwie, 28.05,jak jeść zdrowo i nie zbankrutować!

2

Komentarz

  • @mańka
    Cieszę się.
    Pamiętaj, ze masz świetne kwalifikacje ;-)
  • jan_u chciałabym w to uwierzyć, na razie jestem w stanie totalnego rozkładu psychicznego ale mam nadzieję
  • To sobie podbiję. To juz za dwa dni!

    @Katarzyna, będziesz?
  • Byliśmy wczoraj na rowerach, złapał nas wiosenny deszcz, a w nocy najstarszemu zaczal sie taki kaszel, ryczy jak niedźwiedź. ~X( ja chce w czwartek przyjechać :(
  • @Anka, priv piszę w sprawie kabelka ;)
  • @annabe trzymamy kciuki
  • Anka, czy wysyłać oficjalne zgłoszenie czy nie? 1 dorosły, 1 starszak i 3 do opiekunek, jak się uda. Jak nie to 2.
  • @Marcelina ale jestem ciekawa Twojej J :) i małego J :) wieki Was nie widziałam!
  • @Marcelina, juz cie jakos policzyłam;)
  • @Anka mój mąż ma jutro wolne i mówi, że też się wybiera:-)
  • Ech...znów czwartek.
    Najbardziej wypełniony dzień.
  • jeśli mąż dojedzie na czas, to się wybiorę :)
  • Ech, marzenia...
    A już chciałem się dowiedzieć czy masło z Lidla jest zdrowe i tanie ;-)?
  • @Anka nie mam jak wysłać maila, wybieram się, 2 do opiekunek (jak się da)
  • Ja myślę ze tez się wybiorę. Dwie do opiekunek czyli ze mną :|
  • Jutro 16 stopni ..kto to widzial na koniec maja ubierac kryjace rajstopy do sukienki >-)
  • ach, jaki wspaniały temat!
    Liczę ogromnie na relację :-)
  • @asiao, przybywaj, bo mam pomysł w co mogłabyś sie zaangażować :)
  • Uprasza się o sporządzenie jakiś audiobooków. Mogą być z tantiemami dla prelegentki!
  • Mialam sie wybrac, ale chorobsko rozlozylo mnie I dzieci. Tez licze na jakies sprawozdanie :)
  • @Anka może na prv zapodaj cos więcej w temacie angazujacym ;)
  • dla mnie prelegentka OK, choć żadnej ameryki nie odkryła. Na początku jak zaczęła gadać o tym, że krowy są nieszczęśliwe itp to pomyśłałam, że nawiedzona ekolożka ale potem było ok.

    No i wniosek taki, jeśłi chce się kupować prawdziwe eko z certyfikatami to niestety nie da się tego robić tanio.

    Pozostaję przy moim bazarku i ulubonym rolniku ufając, że jest on znacznie bliżej eko niż handlarze czy supermarkety
  • Ja dla siebie wyniosłam to, ze moze warto wybrać jakiś produkt, (niekoniecznie we wszystkim przejść na eko) , ktory jemy w dużych ilościach, często i choc ten jeden kupować bez nawozów. Zawsze to troche chemii mniej w organizmie.
  • Ja wyniosłam przeświadczenie, że moje dzieci są bardziej dzikie niż myślałam.
  • Dzikie, czyli eko? ;)
  • Ja to zdążyłam posłuchać o tych krowach co to w zimie stać nie mogą przypięte - pewnie im smutno :D i cały ten, jak to pani określiła "przydługawy wstęp", po czym moje dziecko już nie dawało rady... resztę wykładu spędziłam tułając się między salami, dzieląc losy @Haku, a na końcu to na plac zabaw poszłam, bo nerw mną targnął na dzieci...

    Słyszałam trochę urywkowo jeszcze kilka zdań, ale niewiele..
    To jak nie zbankrutować???? kto mi to powie? ;)
  • Pościć całymi rodzinami w dobrej intencji :D
    Mspanc
  • @Anulcia w Twoim przypadku to namówić ojca na poszerzenie asortymentu ;)
  • Ej no...Podzielcie się wiedzą!
  • Kupować nieprzetworzone, sezonowe itd.
    Szukać promocji
    Zamawiać ze znajomymi większe ilości
    Dopraszać się o rabaty
    Przeliczać jedzenie na porcje, żeby się nie marnowało (liczyć, ile kto zje)
    Nie trzeba mieć naraz 10 rodzajów eko warzyw, wystarczą trzy sezonowe.
    To, co pisała Annabe - sprawdzić, czego zjada sie najwięcej, i to zamienić na wersję eko.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.