Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży, znowu Wwie, 28.05,jak jeść zdrowo i nie zbankrutować!

13»

Komentarz

  • w eko jabłka warto zainwestować (np. z @Anulcia się dogadać), bo te sklepowe są mniej więcej 20 razy pryskane.
    U nas jabłka idą masowo.
  • @Anulcia,skądeś ty i twoje jabłka?
  • Warszawka i okolice
  • Spieszę powiedzieć, że żadnej ekofarmy to my nie mamy... @Predikata poleca, ale my po prostu mamy jabłonki, które rosną od 30, 40 a niektóre to może i 50 lat :D i pozwalamy im rosnąć, przycinając kiedy trzeba i co trzeba. Ot tyle :). Jabłka są dobre i wiele osób twierdzi, że to jabłko pachnie jabłkiem, ale my ręki do tego nie przykładamy :).
    W zeszłym roku mieliśmy wysyp i trochę osób udało się obdarować, ale w tym roku pewnie znikome ilości będą. Za to spodziewamy się wysypu węgierki :D.
  • węgierki też mogą być, bierzemy ;)
  • @Anulcia - ja się na węgierki piszę!!! Nawet mogę rwać, jak już przyjdzie pora.
  • dużo dla mnie!
  • Będę o Was pamiętać ;)
  • Szkoda,że tak daleko !
    chyba ,ze w okresie węgierkowym pojedziemy zwiedzać Warszawę
  • Aż strach czy dla nas coś zostanie ;) bo drzew śliwkowych nie ma tak dużo jak jabłkowych, ale damy radę. Będziemy wydzielać skrzynkami :D
  • o węgierki też chętnie
  • @Wanda , my nasze niczym nie pryskamy i moze nie zawsze sa rowne i lsniace, pewnie jest ich mniej, ale tez nie musze sie bic z rovalami o każdy kąsek.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.