Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zagadki

1192022242540

Komentarz

  • Ważkość
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Wdzięk Emilki?
  • EmiGracja
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Słuszność dziecka z zespołem?
  • Papier wartościowy w kolorze czerwonym?
  • @mader - ale masz dwie nowe zagadki. Działaj, póki jeszcze nikt nie rozwiązał. @Skatarzyna chyba poszła kłaść dzieci spać, to masz fory ;)
  • PaniWiosna powiedział(a):
    @mader te 2 Katarzyny się zmówiły żeby nas wprawić w kompleksy. Ot co.
    Nie, raczej myślę sobie, że te dwie Katarzyny są lekko autystyczne i maja osobliwą radość w używaniu języka w sposób osobliwy dla normalnego człowieka... ;)

    PS. mam nadzieję, że się @Skatarzyna nie obrazi. To był żart. Tak, na wszelki wypadek napiszę, bo wiem z własnego doświadczenia, że jak kto autystyczny (nawet troszkę) to miewa problemy z recepcją żartów ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Za to ma swoiste poczucie humoru. ;)

    Podziękowali 1Katarzyna
  • @mader - a nie jest możliwe, że jak pisałaś odpowiedź, to byłaś na 29 stronie wątka (tam przy końcu jest zagadka z potylicą) i będąc na tej 29 stronie nie zauważyłaś, że jest jeszcze kolejna strona, a jak dodałaś swoją odpowiedź, to ona została umieszczona na końcu wątka, czyli na stronie 30 i wtedy, po odświeżeniu, zobaczyłaś przed swoją odpowiedzią wpisy, które były już wcześniej na stronie 30?
    Mi się tak czasem zdarza zrobić i potem się dziwię, skąd się wzięły jakieś nowe wpisy przed moim, co mi się wydawał bardzo odkrywczy, a w tych, co się pojawiły przed nim, już ktoś wcześniej tę Amerykę odkrył. ;)
  • Mader, trzeba sprawdzać czy nie ma już nowej strony. Widzisz np. że są 3 czy 5 nowych odpowiedzi A Tobie się wyświetl jedna, to pozostałe mogą być na następnej.
  • Tak jest!
    AspiRacja
    Łatwe było, mówiłam.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Katarzyna powiedział(a):
    Papier wartościowy w kolorze czerwonym?
    Redakcja
    Podziękowali 2Skatarzyna Katarzyna
  • RedAkcja
    W rzeczy samej.
    To teraz niech ktoś inny wymyśli, bo mam poczucie, że wskutek wyeksploatowania coś za łatwe mi te zagadki wychodzą dziś.
  • No, to może jeszcze:
    Artysta sceniczny, który się mocno zawstydził?
    Też łatwe, ale właśnie mnie rozbawiło, więc sobie nie mogłam odmówić tej przyjemności.
  • RedAktor
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Wiedziałam, wiedziałam, że to będzie za łatwe!
    Podziękowali 1Skatarzyna


  • podatek na kawałku lodu
  • KraWat
    Podziękowali 1matka6
  • Połączenie telepatyczne jakoś mi się nie kojarzy z niczym, ale jak o nim pomyślałam zbyt intensywnie, to się chyba z czymś z przeszłości telepatycznie połączyłam, bo przyszła mi do głowy zagadka osobliwa łącząca moją przeszłość z teraźniejszością...
    Pewna baba nie znalazła czasu na dokończenie baby wielkanocnej, bo coś z jej domowego inwentarza nie znajdowało się tam, gdzie znajdować się powinno.
    A odpowiedź na co baba nie znalazła czasu i dlaczego to jest ten sam ciąg liter.
    Może to będzie trochę trudniejsze.
  • edytowano kwietnia 2019
    NaPoluKrowaNie
  • Przed mężczyzną stop 
  • Skatarzyna powiedział(a):
    NaPoluKrowaNie
    Kurde! Ja dłużej wymyślam niż Ty rozwiązujesz.
    Podziękowali 1kowalka
  • mader powiedział(a):
    Będę myśleć ale dzisiaj już chyba nie mam siły.
    Co do mojej zagadki to co się ma, kiedy ma się w głowie obraz?
    Wizję się ma.
    Może rozwiązanie to:
    TeleWizja
    Ale to mi się zdaje zbyt banalne.
  • mader powiedział(a):
    A tymczasem zapodam coś na długą kwietniowa noc.

    Skraj na uboczu (albo wyrzutek społeczny) , który zgubił jedną literkę i stał się żołnierzem.
    Marines
    tylko on się stał żołnierzami. Chyba.
  • mader powiedział(a):
    Katarzyna powiedział(a):
    mader powiedział(a):
    Będę myśleć ale dzisiaj już chyba nie mam siły.
    Co do mojej zagadki to co się ma, kiedy ma się w głowie obraz?
    Wizję się ma.
    Może rozwiązanie to:
    TeleWizja
    Ale to mi się zdaje zbyt banalne.
    Ależ oczywiście że telewizja :)
    No taka jestem banalna no ;)
    Kurde, chyba mi faux pas wyszło :( Teraz się obawiam, że jak się zacznę tłumaczyć, to będzie jeszcze gorzej... ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano kwietnia 2019
    mader powiedział(a):
    matka6 powiedział(a):
    Przed mężczyzną stop 
    Menopauza ?

    Fajne, tylko ten stop jest za mężczyzną.
  • zwycięskie utrzymanie
  • Pozwolę sobie zebrać do kupy nierozwiązane zagadki:

    Przed mężczyzną stop (nie menopauza, ale to dobry trop)
    Drogie hobby-tworzenie grafiki - całość - wynik pracy inżyniera.
    Zewnętrzne niewybuchy - wersja gwarowa
    Zwycięskie utrzymanie

    A na koniec pozwolę sobie wystosować upomnienie - miało nie być więcej niż 3 wiszące zagadki na raz. Nawet bym może teraz którąś rozwiązała, bo mam nową w zanadrzu (łatwą!), ale mi motywacja spadła, bo jako legalistka wiem, że żeby zadać moją muszę rozwiązać dwie z tych co wiszą, a w tej chwili to jest ponad moje siły, bo czeka na mnie baba wielkanocna, i nie chodzi o to, że nie mam czasu na jej polukrowanie, tylko, że od piątku się zbieram, żeby ją upiec i na razie sukces tylko taki, że mam potrzebne produkty...
    ;)
  • Uff to nie moja była 4. ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.