Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kaczyński zaorał

2

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2015
    Ciekawe czy tam też zachwala szariat.
  • PIS i PO to jedno zło. Pis udaje tylko że pilnuje naszych narodowych interesów:

    http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/pis-nie-zawetuje-planu-junckera-tez-powinnismy-byc-solidarni

  • platforma powstała za niemieckie pieniądze i sam założyciel platformy przyznał sie ze jest masonem
  • Nie chcę się kłócić, ale prawdopodobnie, gdyby oddać głos Niemcom, Szwedom czy Anglikom mieszkającym w Polsce wg nich Polska to kraj oszalałych, zacofanych katolików. wg Irańczyków na przykład - kra bezbożników i niewiernych
    Ambasada Szwecji wydała oświadczenie, wg której w Szwecji nie ma ani jednej strefy, w której nie obowiązywałoby prawo szwedzkie.

    Cóz, ja jestem dziwnie spokojna. Mając zastępy rydzykowe i "krzyżowców" spod pałacu nie grozi nam islamizacja. I nie piszę z ironią. Poważnie tak myślę. To nasza broń
    Mało tego-ja się wręcz obawiam o spokój ewentualnych imigrantów
  • Czy wklejony przez Ciebie @apolonia link dotyczy materiału dziennikarskiego opracowanego na tym tekście: http://www.tvn24.pl/debata/magazyn-tvn24-na-weekend,7.html#chapter-6 ?

    jeśli tak, to jednak sporo nadinterpretacji. W tym materiale owszem, jest mowa o obszarach, nazwanych "poza kontrolą",jednak nie ma tam mowy o prawie szariatu.
    Obszary poza kontrolą to getta i tereny zamieszkałe przez uchodźców.

    Nie ma jednak mowy o tym, by problem ten dotyczył narzucania swych przekonań w miejscach, gdzie imigranci muzułmańscy stanowiliby mniejszość. A o tym zdaje się mówił prez.Kaczyński
  • No tak , lepiej żyć w błogiej nieświadomości, naiwności i zaprzeczać faktom. W Szwecji wzrosła 700 razy(!) ilość gwałtów, których dokonują muzułmanie, jednak jeśli zgwałcona kobieta powiedziałaby że zgwałcił ją muzułmanin zostałaby oskarzona o rasizm i ksenofobię. Poprawność polityczna wprowadzono przez lemingi doprowadziła do absurdów. Rząd nie przyzna się , że nie kontroluje sytuacji.
    Byłam pod pałacem, ale za nikogo walczyć nie będę. Czasem myślę. że niektórzy musza uczyc się na swoich błędach bo inaczej nic do nich nie dotrze. Nie wierzą tym , którzy znaja muzułmanów, widzieli jak niektóre dzielnice Paryża zostały zawłaszczone i zniszczone przez imigrantów.
    Warto czasem poczytać coś i poogladac spoza głównego ścieku, żeby nie powtarzać propagandy. Zaraz wkleję parę ciekawych linków, których nie zobaczysz w tvn czy tv info .
  • Muzułmanie w Paryżu:
  • edytowano wrzesień 2015
    Zapowiedz ima że szariat będzie wprowadzony w Polsce

  • Muzułmanie w Londynie
  • Dziesięć lat temu, kiedy w Oslo wysiadalo się w odpowiedniej dzielnicy, otaczala cię na stacji metra spora grupa miedzianych panów oferujących haszysz. Już wtedy byłam dość zdumiona,,że państwo z tym sobie nie radzi w biały dzień.
    Statystyki robi się tak, żeby pasowało. Jak z tym pobiciem dziewcząt w bikini.
  • Statystyki zmieniły się po tym, jak zmieniono zapisy prawne i kwalifikacja czynu
  • @apolonia - warto również poczytać coś spoza "niezależnych" źródeł. Polecam.
    Obie strony kierują się określonym interesem - ani jedna ani druga nie jest absolutnie obiektywna. I niezależna. Już chyba o tym kiedyś dyskutowaliśmy tu na forum.

    Wszystkie (chyba) te materiały, które powklejałaś-znam.

    Natomiast nie wiem, przed czym tak naprawdę mnie przestrzegasz?
    Ja juz powiedziałam - nam to nie grozi .

    Poza tym warto jednak pamiętać, kto się przyczynił do całego tego syfu.
    "Biały pan" postanowił wjechać do kraju "dzikusów" i "dzikusów" nawracać na jedyną słuszną formę i sposób życia.
    Niestety, lekko się do tego przyczyniliśmy, Unia to nie tylko przywileje, ale również obowiązki.
  • każdy kto żyje na Zachodzie to wie jak to w praktyce wygląda. nie potrzeba żadnej opcji wystarczy samemu się przejsc po tych dzielnicach albo sprobowac tam zamieszkac. szczególnie polecam to bialym kobietom nie noszącym chust. Weryfikacja poglądów następuje wtedy bardzo szybko. I to nie jest problem wydumany bo doswiadczyla tego moja kolezanka mieszkajaca w Brukseli, ktora będac studentką na stażu musiala szukac taniego lokum. Idac ulicą z odkrytą glowa w wiadomych miejscach pluto za nią, przeklinano i wyzywano. Dodatkowo wiekszosc tych ludzi nie pracuje, woli zyc z zasilkow, bo w koncu ilu z nich moze otworzyc sklepik z rzeczami halal albo miec kawiarnie dla swoich.

    Kolejna bajka to twierdzenie, że nam to nie grozi. Prorok czy co? Niemcy zaczynali od 50tys Turków sprowadzonych do pracy i tez pewnie uwazali, że im nic nie grozi.
    Warto jest tutaj napisac o calej rzeszy alejkumek czyli polskich neofitek swietujacych podbicie Bizancjum czy tez zalujacych że Sobieski wygral pod Wiedniem. To jest calkiem spora grupa ludzi, rozmnażajaca się na potęgę i nie kryjaca się ze swoim swoim krzewieniem islamu. Widok rodaczki w burce(sic!) bynajmniej nie jest dla mnie widokiem zadkim.

  • edytowano wrzesień 2015
    Kociaro, tu nie chodzi tylko o samą religię, że my wierzymy w Jezusa i moja racja jest najmojsza. Chodzi jak ktoś wyżej wielokrotnie stwierdził, o zupełnie różny system wartości. Hordy imigrantów po za niewielkimi wyjątkami uciekinierów prześladowanych przez reżim to nie mała grupka polskich Tatarów, która podporządkowała się naszym zasadom i naszemu prawu. Jeżeli uchodźcy zgodzą się na NASZE ZASADY i NASZE PRAWO, Jeżeli będą stosować przemoc wobec żon i dzieci to tak samo muszą odpowiadać przed sądem jak nasi, jeżeli będą chcieli wydać 10 letnią córkę za mąż to będzie im groziła utrata praw rodzicielskich, poślubią i skonsumują dziecko to będą siedzieć za pedofilię i koniec kropka. Za rzucanie kamieniami w przechodnia z psem na smyczy będzie im groziła kara za napad podobnie jak za napaść, bicie i gwałcenie kobiet bo szły samotnie po ulicy i bez kwefu.
    Muszą się liczyć także z socjalem jaki należy się Polakom, czyli marnym...No i będą się starali pracować ( mężczyźni oczywiście. Ja nie jestem za wrzucaniem wszystkich do jednego wora gdyż znam porządnego Araba, który leczy zęby oraz Murzyna pracującego w szkole, lekarkę itd i to są normalni ludzie. Ale trzeba mieć też trochę asertywności, nie dać sobie narzucać, tego co jest niezgodne z naszym systemem wartości. Dlaczego mamy dawać sobie narzucać islam w jego najgorszym wydaniu?
  • edytowano wrzesień 2015
    Nie rozumiem takiego krótkowzrocznego spojrzenia, że nam to nie grozi. Jeśli Islam zaleje Europę to przy ich tempie rozmnażania w końcu bedę zajmować kolejne państwa. Zresztą taka jest ich misja-nawracać niewiernych. To co robią teraz to hijra My moze nie doczekamy ale nasze dzieci na pewno. A ja nie chcę by żyły w cywilizacji, która jest na etapie średniowiecza, gdzie rządzi prawo pięści, kobieta jest niczym, a wiara w Boga jest wystarczajacym powodem do obcinania głów.
    KOciara czy zauważyłaś aby w chrzescijaństwie ludzie kierując się swoją religią zabijali, gwałcili? A wg Koranu gwałt na niewiernej jest czymś co jest miłe allahowi.
    Ja dużo czytam i oglądam z różnych źródeł. Nawet Lisa regularnie. Fascynuje mnie ta propaganda i manipulacja, które robi. Wg mnie różnica miedzy mediami głównego nurtu a tzw "niezależnymi" jest taka że pierwsze manipulują i kłamią, a drugie pokazują tylko to im pasuje do światopogladu, ale nie kłamie. Ostatnio w tvn24 dzienikarz powoedzial o uchodzcach, że są tu dzieci, schorowane starsze osoby, a za nim tle młode byczki, pokazujące faka. Bardzo szybko telewizja usunęła z sieci niefortunny materiał.
  • @apolonia - nie chcę wkładać kija...ale chrześcijaństwo to tak z gołąbkiem pokoju było krzewione? Tak aby przypadkiem trup pogański nie słał się dość gęsto?
    Taaa, pewnie wroga propaganda antychrześcijańska to rozpowszechnia

    Już powiedziałam, nie obawiam się tego "zalewu" u nas. A zdaje się o tym mówił prez.Kaczyński.
    Zgadza się, działania Niemiec i innych "socjalnych" państw zapracowała sobie na to, co teraz tam się dzieje.
    Imigranci będą od nas uciekać, nie ma szans na to, by dostali u nas to, co na zachodzie Europy czy w Skandynawii.
    Muzułmanie mają się całkiem dobrze, całkiem sprawnie się rozmnażają.
    Jakiś pomysł na to, by tak nie było? by to przerwać? Eksterminacja?
  • @kociara
    ukrócić socjal i tym samym zmusić do pracy, dodatkowo stosować to samo prawo dla wszystkich

    a nie ulgowo traktować "honorowe zabójstwa", obrzezanie dziewcząt w Niemczech, Anglii czy Szwecji....


    urzędnikom w Niemczech, Anglii, Norwegii czy Szwecji łatwiej zabrać krzywdzone dziecko Polakom, Czechom, Litwinom itp. niż Turkom, Pakistańczykom, Arabom czy Afrykańczykom
  • Ja myślę, że to się zacznie. Bo ile można pompować ciężką kasę w kogoś, kto bez pardonu korzysta z cudzej uprzejmości.
    Tylko tak sobie myślę, że takie restrykcje mogą dotknąć każdego, bez względu na wyznanie. Bo czymże dla prawa róznić będzie się muzułmanin od chrześcijanina?
  • @kociara - tak, chrzescijanie krzewili swoja wiare ogniem i mieczem - tyle, ze jednak z kilkaset lat temu. Islam robi to w tej chwili. Jak sie czyta, ze juz teraz, np. uchodzcy muzulmańscy pobili dwojke z Erytrei za noszenie krzyza (w tym cieżarną), zanim jeszcze nawet na dobre sie nie zarejestrowali jako ci uchodzcy, to co bedzie dalej? A jak jest w osrodkach dla uchodzcow w Plsce juzw tej chwil - juz byly skargi, ze muzulmanom nie podoba sie np. nieskromne ich zdaniem ubranie kobiet innych wyznan? Z Brawaria sie podsmiewacie (to tak ogolnie, nie do Ciebie konkretnie), a tu odpowiednia dlugosc spodnic i dekolt na dwa palce oraz zakaz bikini wprowadzany juz, teraz, na terenie Polski. Oczywiscie - wg. prawa obowiazujacego w Polsce nic takiego przeciez nie ma miejsca....
  • @kociara może i wiarę chrześcijanie krzewili w rozmaity sposób, jednak nie jest to postawa chrześcijańska. w żadnym miejscu Biblia nie namawia do rzezi wszystkich innowiercow, gwałtów na niewinnych kobietach, dżihadu...
    a już w ogóle nie jest to kompatybilne z chrześcijaństwem. Natomiast religia pokoju oficjalnie mówi że dżihad, gwałty i zabójstwa w imię Allaha są czymś sprawiedliwym. to spora różnica.
  • Cóż, dla mnie islam w ogóle nie jest religią, tylko doktryną teologiczną.Do tego stworzona przez pedofila.
    Za mało znam koran, w zasadzie w ogóle nie znam, poza jakimiś tam przytaczanymi surami.
    Bogobojny muzułmanin zaprzeczy, aby koran wzywał do zabijania. Problem moim zdaniem z interpretacją zapisów, choć kilkakrotnie spotkałam się z udowadnianiem, ze sury wzajemnie przeczą sobie. O ile osoba przeprowadzająca dowód nie dopuściła się manipulacji.
    Dzihad to nawoływanie do walki. Muzułmanie tłumaczą to, ze nie chodzi o walkę "wprost", tylko w przenośni - walka ze złem, z własnymi słabosciami, lenistwem, grzechem.
    Ekstremista wykorzysta to po swojemu.
    Dobra, bo wyjdę na Klarcię - bis.

    ISIS rżnie także muzułman, których uważa za mało religijnych. I takze przed tym uciekają.
    Dla mnie to organizacja, która skupia psychopatów, realizujacych pod płaszczykiem religii chore rządze
  • @kociara zadziwiasz mnie swoją krotkowzrocznoscia.
  • Krótkowzroczność? na podstwei kilku wpisów trudno to chyba ocenić.
    Co w takim razie można zrobić teraz? Jak ta fala nadchodzi, a część już zalała?
  • edytowano wrzesień 2015

    Np. przyglądać się jak eurofeministki i inne genderówki będą nauczać muzułmańskich byczków z Afryki, że mogą sobie wybrać płeć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.