Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kaczyński zaorał

13»

Komentarz

  • Kociara tu jest odpowiedz na Twoje pytanie co z tym zrobić:

  • edytowano wrzesień 2015
    Ja nie pytam, co zrobić z islamem. Pytam, co zrobić z tymi ludźmi
    e: jeszcze kilka lat temu opinie prof.Wolniewicza jakoś nie spotykały się z aprobatą środowisk, nazwijmy-prawicowych
    a tu proszzzz ;)
  • Kociara jakbyś zobaczyła filmik to nie zadawałabyś pytań. A TY tylko temat wykładu przeczytałaś...
  • A propos profesora to niektórzy mają to szczęscie zmądrzeć i nawrócić się przed śmiercią, a inni nie.
  • edytowano wrzesień 2015
    Np. przyglądać się jak eurofeministki i inne genderówki będą nauczać muzułmańskich byczków z Afryki, że mogą sobie wybrać płeć.


    Gdyby chociaż spróbowały nauczyć ich szacunku do kobiet, łagodności do dzieci, respektowania praw kobiety do wolności czyli możliwości decydowania o sobie...Hahaha
    Zawsze starałam się być tolerancyjna dla innych kultur, bo mi nie przeszkadza jak ktoś chodzi ubrany, tylko nie chciałabym aby ktoś zgwałcił mi córki czy wysłał je do Pakistanu tudzież innej dziczy, w celu zrobienia z nich niewolnic seksualnych dla obleśnych dziadów. Chrześcijaństwo ani nawet tzw. katotaliban nie sieje takich zagrożeń, a muzułmański fundamentalizm owszem.
    Najlepiej proponowałabym imigrantów islamskich wysłać ....do jakiegoś miejsca opanowanego przez gejów, lesbijki, transy itp :))
  • I znowu Polacy myślą że jak ktoś nazwał rzecz po imieniu to tym samym pewnie obroni przed "emigrantami". Ot cała demokracja, chyba jeszcze wiele osób w nią wierzy. A tu już niedługo potrzebna będzie solidna i realna obrona, wszystko na to wskazuje.

    Pan Wolniewicz dobrze określa 3 pierwsze najważniejsze kroki, ale wydaje mi się że trzeba szukać pomocy, tam gdzie realnie można ją znaleźć. Wątpię aby Polacy byli w stanie zrobić te kroki: tak że została nam już tylko pokora i realna (o czym mówi niezakłamana historia) pomoc z nieba. Przydałby się marsz Polaków, ale skierowany do tych co chcą nas wysłuchać.

    http://prawda-nieujawniona.blog.onet.pl/2014/08/15/matka-boza-laskawa-a-cud-nad-wisla-ks-dr-jozef-maria-bartnik-sj-ewa-j-p-storozynska/
  • edytowano wrzesień 2015
    Po prostu powinniśmy nie dać wyrugować naszej wiary z naszego życia, a uchodźców przyjmować tylko tych, którzy są tam prześladowani ( tylko jak ich odróżnić ? ) a nie byśiów co przyjechali nam tu robić dżihad i mają gigantyczne roszczenia socjalne. Na granicy wszystkich rozbroić a zabraną broń rekwirować, aby dozbroić polską armię. A i teraz napiszę coś STRASZLIWEGO za co może dostanę bana ;) zanim się uchodźców wpuści to ich wszystkich przymusowo pozaszczepiać.
  • edytowano wrzesień 2015
    A może to jest ten czarny lud, który w/g pewnego frańciszkanina przybędzie Polakom na ratunek? ;) Wyglądają na mocnych i chyba nawet "nasz" rząd nie zdoła (tego obiecać nie mogę) ich przekabacić :))

    http://www.burnart.republika.pl/przep/rocca.html
  • edytowano wrzesień 2015
    .Jaki los czeka Polaków chrześcijan pod jasyrem islamu ? Ja dziękuję , wolę katotaliban.
    Czarny lud to nawróceni przez polskich misjonarzy Murzyni.
  • edytowano wrzesień 2015
    Nie. Ale wielu ludzi boi się na zaś jakiegoś mitycznego katotalibanu i w imię wolności i praw ateisty, chce wywalenia religii ze szkól, krzyży ze szpitali. Oni chyba jeszcze nie potrafią docenić, że dzięki chrześcijaństwu mogą córki posyłać do szkoły, na studia, kobieta może być kim chce, mężowie nie mają prawa bić żon, kobiety mogą być premierami i prezydentami jeśli ktoś ich wybierze. mają wolność słowa. Mogą sobie być ateistami, nikt ich za to nie pali na stosie. Ale nie..wolą islamizację...to się jej doczekają.
  • Jak donoszą media: dziewczyny, w szkole, wbrew ich woli są łapane między nogami, dotykane po piersiach i pośladkach. W sercu Europy, w niezależnej Szwajcarii.

    Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/szwajcaria-muzulmanscy-uczniowie-zmienili-szkole-w-pieklo-dla-szwajcarskich-dziewczyn/

    Przepraszam, u mnie w podstawówce też dochodziło do takich napaści a agresorzy nie byli muzułmanami tylko chcieli zostać satanistami. Nauczycielki wolały tego nie widzieć.
  • Mój studiujący w Walii syn spotkał na imprezie zupełnie pijanego muzułmanina z Malezji (była noc - Allah nie widział). Musiał interweniować, bo facet zajmował się jedynie próbami obmacywania białych dziewcząt, bardzo nachalnie zresztą. Po zwróceniu uwagi strasznie był agresywny.
    Skąd w nich takie "nabuzowanie"? Praktycznie pod każdą szerokością geograficzną zachowują się podobnie przecież.
  • To przeciez juz sobie odpowiedzialyscie na pytanie, skad to nabuzowanie. Wlasnei z tego rygorystycznego rozdzialu plci, z tego, ze w swoim kraju baby nie widzieli. I z kultury, ktora uczy ich, ze Europejki to same szmaty chetne do przygod i mozna je traktowac , jak smieci.
  • Mój studiujący w Walii syn spotkał na imprezie zupełnie pijanego muzułmanina z Malezji (była noc - Allah nie widział). Musiał interweniować, bo facet zajmował się jedynie próbami obmacywania białych dziewcząt, bardzo nachalnie zresztą. Po zwróceniu uwagi strasznie był agresywny.
    Skąd w nich takie "nabuzowanie"? Praktycznie pod każdą szerokością geograficzną zachowują się podobnie przecież.


    Podobno w Maroku są podziemne markety gdzie można kupić i pić alkohol nie koniecznie będąc turystą. Bo pod ziemią Allah nie widzi. ;)
  • upnę bo szukałam. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.