Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Blog Wymiatacz czyli wieloblog orgarnięty

12346»

Komentarz

  • a są kanapy, na których można!? a uciekać mi z żarciem natychmiast!!! je się przy stole ;)
  • Ja jem przy komputerku , przy biureczku przpraszambardzo. Mąż je na kanapie. Dzieci przy stole :D
  • Kaszanka pycha :)>-
    Oj,tam,energii mam tyle,co Wy,tylko mobilność w końcu odzyskałam,to korzystam.(Dzięki Oli,która tylko je i śpi,a jak się budzi,to tylko się kręci i stęka,a dźwięk odkurzacza,suszarki,pralki i zmywarki działa na nią usypiająco,a zawsze któreś z tych urządzeń jest włączone ;)) .
    Dzień się taki dłuższy zrobił,jak człowiek się porusza w normalnym tempie i nie musi co chwilkę odpoczywać
    ;;)
  • Ja właśnie też tu przyszłam z gratulacjami!
  • Gdzieś wątek był :) cichaczem się ne da na tym forum,zresztą-nie pozbawiłabym się dobrowolnie tego wsparcia modlitewnego (jak mi przeszły skurcze i dziewczyny zaczęły się modlić,to zdążyłam tylko pomyśleć-nie wszystkie na raz!!!,bo nagle skurcze miałam niemal bez przerwy ;-) )
    Podziękowali 1kiwi
  • (jak mi przeszły skurcze i dziewczyny zaczęły się modlić,to zdążyłam tylko pomyśleć-nie wszystkie na raz!!!,bo nagle skurcze miałam niemal bez przerwy )
    ------------------------
    Aaaaaa!!! Bomba!!! i się popłakałam
    =))
    Podziękowali 1Bridget
  • Co o tym sądzić? Jak zwrócić uwagę, jeśli możliwość komentowania jest bardzo ograniczona, a ja np. nie mam facebooka?
    Rodzina wielodzietna, którą przypadkiem trochę znam z parafii i ze szkoły prowadzi blog. Poruszają np. sprawy szkolne, a większość rodziców i nauczycieli byłaby niezadowolona. (O tyle dobrze, że blog mało poczytny). Inny problem - piszą nieprawdę. Cały czas w stylu: jak ludzie to, to i jeszcze to robią źle, a jak dobrze my. A w kilku miejscach przynajmniej jest nieprawda.
    Nie wiem, czy robię dobrze, że o tym wspominam. Ale przykro mi i pociesza mnie myśl, że tu na forum mogę to napisać.
  • edytowano październik 2018
    Nie jest to blog ściśle rodzinny, ale serdecznie polecam Mało kasy, godne życie.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Zresztą autorka jest szczęśliwą żoną i mamą trójki. Bardzo dużo można się nauczyć, a czyta się z przyjemnością.
  • a to nie nasza @Dorunia?
    jak coś pomieszałam to sorki
  • I jeszcze wspomniany przez @annabe w innym wątku blog raisingroberts.
    Jakoś od tego czasu połączyły mi się w jedno tak podświadomie dwie piękne i sympatyczne mamy- @annabe i Jessica Roberts.
    Podziękowali 1annabe
  • Nie wiem, @In Spe Może spróbujmy zaprosić autorkę bloga na org, to dzielna i przemiła kobieta.
  • A to jest ona?
  • O, to świetnie. To wywołuję @Dorunia. Oby tu zajrzała.
  • W październiku polecałam blog "Mało kasy, godne życie" i nadal uważam, że autorka w przyjemny, ciekawy, życiowy sposób pisze o oszczędzaniu, prowadzeniu domu itp. Ale wpis z 08.01. - załamałam się.
    Ale na pocieszenie - odkryłam wspaniały blog Manymum. <3 Jestem pewna, że jeśli tym razem polecam, to nie będę się wstydzić.
    Podziękowali 2Joanna36 Agnieszka88
  • @Malena ; a przejrzę sobie jeden i drugi blog, dzięki.
    Podziękowali 1Malena
  • @Malena, a dlaczego się zalamalas? Co tam takiego jest? 
    Podziękowali 1Malena
  • Bo autorka pisze jak porzuciła relugie katolicka
    Podziękowali 2Malena MonikaN
  • Otóż to. :'(
  • Też mne to zszokowało dosc
    Podziękowali 1Malena
  • Polecam Manymum :smile: poznałam ich jak mieli dopiero 3. Super rodzina :)
    Podziękowali 1Malena
  • Niestety nie mogę, bo nie da się skomentować anonimowo. A gdybym podała dane, od razu odbiłoby się to na moich dzieciach. Mianowicie dzieci z tej rodziny są niby grzeczne, ale "w białych rękawiczkach" dokuczają innym. Religią tej rodziny jest chyba ich własna wspaniałość. Ale może się mylę. Powierzam ich Panu Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.