Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Buty + kurtki zimowe + czapki, szaliki - wymiana sezonowa

24

Komentarz

  • @jukaa - zdjęcia nie dostałam, ale jak rozmiar właściwy, to możesz i w ciemno słać. Chyba, że jednak zdjęcie mi pokażesz ;-)
  • @AB - mam taki jeden. Błękitny. Zintegrowany z butami, więc się nie nadaje do chodzenia. Chcesz zobaczyć?
  • Ja mam dość ciepły, ale polarowy z zewnątrz, więc nie jest nieprzemakalny. No i uniseks, jednoczesciowy. Moja Maja w nim była noszona zimą. Mogę przy okazji wizyty na ryneczku -pokazać Ci go.
  • @AB - wykopię, obfocę, poślę Ci zdjęcie (MMSy odbierasz Ty albo mąż?) i mogę przy najbliższej okazji wysłać mężem.
  • A ma ktoś kozaczki dziewczęce zimowe 32? takie wyjściowe do Kościoła?
  • AB, no zimowy, w sensie między bawelną i polarem ma ocieplinę.
  • dla mnie się zgadza :) jak nikt się nie zgłosi to poprosze jeszcze te numer 9 :) dziękuję
  • @Katarzyna, a moge jeszcze o buty nr4 poprosic?
  • edytowano październik 2015
    @uJa i @groszek - ustalcie, która bierze buty nr 9
  • @Katarzyna - jeśli masz wyrzucać to ja bym wzięła:
    1. Różowe "corocksy" roz. 25-26 dł. wew. 6,5 cm
    2. Fioletowe "crocksy" roz. 26 dł. wew. 6,5 cm

    i Polarowy kapelutek na coś ok. 3-4 lata
  • Kozaczki zimowe 28 dziewczęce Wojtyłko, brązowe, na wyjście. zaraz wpisze jaki rozmiar wkładki bo gdzieś miałam zapisane. Jedyny mankament to zdarty czubek w jednym butku ale moim pannom nie przeszkadzało i w ogóle tego nie widać. Wiem że takie coś takimi mazakami specjalnymi można by zamalować. Nie umiem zdjęcia wstawić, jakby coś to mmsem mogę.
    Kurteczka moro zimowa chłopięca na dwa latka.
  • @AB - kombinezon znalazłam. Rozmiar wygląda na akuratny (znaczy się, ESa jeszcze bym w niego upchnęła, więc Twoja Kropka powinna się zmieścić z lekką rezerwą). Tylko nie doczekałam się od Ciebie odpowiedzi, czy odbierasz MMSy, żebym Ci mogła posłać fotę. Mój mąż będzie w pobliżu Was w ciągu 2 tygodni, czy taki czas dostarczenia przesyłki Cię satysfakcjonuje? Wprawdzie jutro ma się spotykać z jakimiś kontrahentami z Torunia, ale nie wiem, czy wypada przez nich przekazywać kombinezon, bo to chyba nie ten rodzaj relacji jest ;-)
  • To niech się Marcin nastawi na MMSa zaraz :-)
  • @Agnieszka82 jak zmierzysz dlugosc, to ja sprawdze czy pasuja kozaczki i bym dla corci wziela. Jesli nie ma jeszcze chetnych.
  • Mam do oddania dziewczęcą błękitną ciepłą kurtkę na 1-1,5 roku (takie 80-86). Ma odpinane rękawy - praktyczna funkcja na sezon przejściowy, do noszenia na polarek.
    Mam też zdaje się pasującą do niej czapkę (różową z "warkoczykami").

    I jeszcze kombinezon Cocodrillo dziewczęcy, kolor brudny róż, rozmiar taki jak kurtka. Wada - suwak z jednej strony się rozjeżdża. Czasem. Ale dla wygody trzeba wymienić.

    Przyda mi się natomiast dziewczęca kurtka zimowa rozmiar 2-3 lata. Idealnie - pasująca do spodni zimowych w kolorze fuksji.
    Chętnie przygarnę również zimowe buty dziewczęce w rozmiarze 23.
  • A, wiem co jeszcze. Czy ktoś ma do pożyczenia na ten sezon buty narciarskie rozmiar 35?
    Mam do pożyczenia takie nieduże, jakieś 27-28.
  • Nie ma ktos na zbyciu kurtki dla syna ok 170 (M)? Z kapturem.
  • Czapki, które wybrałam są wolne. Już mam inne.
    Katarzynę rano poinformowałam :).
    Była to zielona czapeczka w gwiazdki i granatowo, szara w paski.
  • @AB - to zapakuję memu mężu i przykażę podać Ci, jak będzie w pobliżu. To nastąpi w przyszłym lub następnym tygodniu.
  • @AB jeśli faktycznie masz stos szalików to ja chętnie jeden dziewczęcy dla Niemowlaski - najchętniej w odcieniach różu i drugi dla syna lat 12,nie ma żadnego :(
    Poszukuję także czapki dla Leona.
  • AB, czyli nie muszę się fatygowac po schodach do Ciebie z kombinezonem? :)
  • To jak będę miała chwilę, wpadnę na herbatkę zaanonsowawszy się uprzednio :)
  • @Marcelina zdaje się, że masz szczęście :-)
    zdaje się że portki zimowe pod kombinezon tego koloru (aż se musiałam wyguglać co to za kolor bom daltonistka) mam i to na zbyciu! Moja Rachelka jest na nie za mała póki co :-)
    chcesz mmsem zdjęcie?
    Aaaa rozmiar 92, jeszcze mogę pomierzyć nogawki jakbyco.
  • Kochana, ale ja właśnie spodnie mam, a nie mam kurtki do nich ;)
    A tego kombinezonu dla Rachelki nie chcesz? I kurtki? Bym przywiozła.
  • A, i jeszcze znalazłam różowe spodnie zimowe (narciarskie) AST, rozmiar 104-110. Komuś trzeba?
  • O masz ci los, to jak ja czytam? no ślepa kura jestem :\">
    a ubzdurało mi się że portek szukasz.
    Kurtki nie mam, ale jak znajdę w takim kolorze to przyczymię dla Cię.
    A kombinezon dla Rachelki to mam po Miśku moim - niebieski, więc dzięki :-)
    Rachelka w tym sezonie będzie niebieska i w moro ;;)

    Off a chcesz te kiecki co je kiedyś chciałaś? i płaszczyk mam jesienny na brzuszek ciążowy :-) wzięłabym :-)
  • edytowano październik 2015
    @jukaa ja chetna, dla mlodszej mam na lato elegancka, a dla starszej nie.
    Chyba, ze ktos juz chetny.
  • edytowano październik 2015
    a czapkę zimową na 7-8 lat może ktoś ma?
    i portki zimowe grube takie na śnieg na 134?
    się nieśmiało przypominam, może ktoś ma - butki kozaczki zimowe dziewczęce rozm 32 takie "kościółkowe"

    edit: dopisek wiek
  • edytowano październik 2015
    Szukam kombinezonu misiowatego na zime rozmiar 68, z zakrytymi nóżkami i rączkami. Dla chłopca.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.