Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Buty + kurtki zimowe + czapki, szaliki - wymiana sezonowa

13

Komentarz

  • Mam. Brązowy. Chcesz? Tylko byłby do zwrotu, jak Twój miś wyrośnie.
  • @Agnieszka82 miałabym czapkę dziewczęca na 8 lat i spodnie na 134 też chyba, później sprawdze, zdjęcie mogę mms na tel. jakby co:)
  • @Katarzyna tak! :) Wyślę Ci zaraz adres.
  • @AB da radę te szaliki?
    Napisałam w wątku "przyjmę z wdzięcznością" "rozmiar" głowy ;)
  • @groszek czy mogę się Tobą dogadać że jednak ja poproszę te buty numer 9? na grubszą skarpetę na nasze śniegi i błota będą idealne.

    dziękuję :)
  • @uJa - bardzo Cię przepraszam, ale w obliczu milczenia Twojego i groszka posłałam kowalce.
  • Haha ok:) to ja się już z kowalka policze; )
  • @Milamama dziękuję :-)
    na pw idę :-)
  • edytowano październik 2015
    Uwaga, podsumowuję, bo zbieram paczki i chcę wysyłać.
    @Anulcia - u @haku są dla ciebie 2 pary "crocksów", kapelutek i dwie różowe dolne czapeczki.
    @AB - dla Ciebie mam spakowane "crocksy" czerwone duże, klapki basenowe i błękitny kombinezon. Wszystko razem pojedzie z moim mężem przy okazji.
    @groszek - dla Ciebie szykuję kurtkę różową, czapkę polarową z daszkiem, trampki w gwiazdki i śniegowce granatowe krótkie.
    @Bea - dla Ciebie mam spakowany kombinezon, różowe śniegowce i tenisówki Befado.
    @uJa - dla Ciebie pakuję fioletowe ecco, czarne śniegowce i czerwone zamszowe.
    @kowalka - do Ciebie poszły wczoraj śniegowce szare i trekingi.
    @Małgorzata32 - dla Ciebie pakuję fioletowe KORNECKI, różowe Geoxy i granatowe śniegowce.
    @camille - dla Ciebie brązowy misiowy kombinezon.
    Bardzo proszę wszystkich o sprawdzenie, czy to, co wypisałam powyżej zgadza się z Waszymi zamówieniami i czy nie chciałybyście, żeby Wam dorzucić jeszcze coś z rzeczy, na które do tej pory nie zgłosił się nikt chętny. Mam wielką pokusę, żeby to, na co nikt się nie zgłosić wynieść do kontenera z odzieżą używaną.
    Jeśli któraś z osób, do których mam wysłać, a jeszcze nie wysłałam ma pomysł, że potrzebuje jeszcze czegoś, co mogę mieć na wydaniu, to piszcie śmiało, bo ja mam bardzo dużo dziwnych rzeczy, których z chęcią się pozbędę.
    Kto sprawdzi i uzna, że jest OK, niech podziękuje za tę wiadomość, to będzie to dla mnie sygnał, że mam posyłać to, co wypisałam i dalej nie kombinować.
  • @Katarzyna, dorzuc jeszcze trampki nr1
  • @Małgorzata32 - nie zdążyłam zaktualizować, ale właśnie przed chwilą te trampki wzięła sąsiadka dla swojego syna.
  • A adres mi jakiś na priw podeślesz?
  • Ja juz paczke moja mam w domu. Dziekuje!!! :)
  • @jukaa - melduję, że do mnie doszło. Myślałam, że Ci SMSa puściłam w tej sprawie. Kurtka w sam raz. Nastolatek łaskawie zaakceptował do użytku.
    @Groszek - "Crocksy" Ci dokładam. Strój kąpielowy - jakieś preferencje kolorystyczne? Może być biały? Jakieś nadwyżki strojowe latem miałam. Ręcznika-poncho nie mam, ale może mam szlafrok frote (jeśli nie wydałam jeszcze) - chcesz?
  • Mój natychmiast zarejestrował, że krótkawa jest po ciele, ale mu wyjaśniłam, że to taki fason i zamknęliśmy temat. Faktycznie, nie bardzo ciepła, ale polar mu się zmieści pod spód i będzie OK, nawet przy okazji mrozów. A w razie potrzeby jakiś zimowych szaleństw ma kombinezon z zeszłego roku jeszcze nie za mały. Wyposażony jest kurtkowo. Bardzo dziękuję!
    Jeszcze tylko jakieś buciory zimowe musimy mu zdobyć, ale tu się nie opędzimy niczym z drugiej ręki, bo gość ma stopę bardzo specyficzną. Najlepiej to by mu było na miarę u szewca zamówić...
  • @Agnieszka82 doszedł mms? Wysyłać? Bo na pocztę idę to bym i dla cię poslala:)
  • @groszek, to dołożę Ci różowy szlafrok na 128 i jakiś strój kąpielowy w stosownym rozmiarze i postaram się wszystko jutro nadać.
  • MArcelina moja Tosia ma - tak wyszlo jakos 3 kurtki zimowe...wiec sie podzieli...tylko co to ta fuksja...
  • Mam do oddania:
    1. Komplet chłopięcy z dzianiny czapka, szalik (podszyty polarem), rękawiczki, granatowe z norweskim wzorem (biało-czerwono-niebieskim), na metce 6-8 lat, moim zdaniem na 5-latka
    2. Czapka chłopięca w drobna szachownice czarno-niebiesko-szara, na ok 6 lat
    3. Czapka chłopięca Tribord, granatowa w białe paski, ok 6 lat
    4. Rękawiczki chłopięce, czarne w zielone paski, ok 4 lata
    5. Czapka chłopięca, pilotka, zimowa z polarowa podszewka, zapinana pod broda, rozmiar 54
    6. Komin z dzianiny, szary w norweskie wzory miętowo-biało-różowe, na nastolatkę albo panią :)
  • Kerima, jakby nie było chętnych, mogę przygarnac wszystko.
  • @WandaB, super :) Podaj tylko adres na priv :)
  • @Kerima ja bym ten komin bardzo chciała dla siebie.
  • @elizarybka, zapytaj Wandy, jak ńie ma nic przeciwko, ja chetnie wyślę Tobie :)
  • @WandaB ?
    Podzielisz się kominem?
    ;)
  • Nie ma sprawy. Myślałam o córce nr 2, ale ona pewnie i tak by nie nosiła (dość fochliwa jest ;) ). Mi w szarosciach niezbyt dobrze.
  • to jeszcze tu, zimowa ciepła krótka kurtka do oddania, dostałyśmy od Elizy, ale dziewczynom nie pasuje:
    IMG_0026
  • @elizarybka, podaj adres na priv :)
  • Większa niestety, M damskie, na Tosię za wielka.
  • @groszek, @Bea, @uJa, @Małgorzata32, @camille - spakowałam i poadresowałam paczki do Was, zgodnie ze specyfikacją z poprzedniej strony, z ewentualnymi zgłoszonymi modyfikacjami. Jedyne, czego nie znalazłam, to trekingi na roz. ok. 31 - miałam, ale widocznie wydałam już wcześniej.
    Postaram się wysłać wszystko jutro i zamelduję o postępach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.