Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dobrego daje islam?

2»

Komentarz

  • Oczywiście będzie to związane z tym ze wiara chrześcijańska najpierw odżyje w sercach chrześcijan i przyniesie owoce: braterstwo ludzi. Muzułmanie zaczną nam zazdrościć i lepsza bo oparta na prawdzie religia wyprze taką se.
  • edytowano listopad 2015
    Jak sobie radzą z "instynktem prokreacji"? Biorą niewolnice seksualne. Jest coraz więcej świadectw jak te kobiety są traktowane. Oczywiście Allah na to pozwala bo to są niewierne. Jak wygląda u nich post? Obżerają się w nocy, bo wtedy Allah nie widzi. itp.


    Kobiety ??? Ahaha wolne żarty. Najbardziej cenione w niewoli są dziewięcioletnie dzieci, które co gorsza potrafią zajść w ciążę a to oczywiście kończy się śmiercią w męczarniach tego dziecka co jest przedwczesną mamusią i tego co w brzuchu. Nasza religia zabrania wszelkiej lubieżności z wyj własnej żony, która jest świadoma i dorosła biorąc ślub, tamta,, religia" zezwala wprost na seksualne wykorzystywanie dzieci.

  • Tutaj taka ciekawostka na temat jak święci postrzegali islam:


    http://www.pch24.pl/co-swieci-mowili-o-islamie-,39445,i.html

  • "Aż 68 % uczniów francuskiego college’u wyznających islam stawia religię na pierwszym miejscu, ponad prawem. Dla porównania – stawianie religii na pierwszym miejscu dotyczy tylko 34 % dzieci innych wyznań.

    Aż 90,4 % uczniów wyznających islam czuje się dumna ze swojej religii, z przynależności do wspólnoty muzułmańskiej, i uznaje prawo szariatu ponad prawem świeckim."

    Cóż, nie świadczy to dobrze o katolickich dzieciach...

    @TecumSeh - można prosić o kontynuację? :)
  • @TecumSeh ;
    Napisz coś o Sufizmie. Ci ludzie uważają się za bogów i to większych od Allaha(?), a Muzułmanie ich nie karzą tylko słuchają we wszystkim. To jak masoneria na Zachodzie, nawet źródło filozoficzne jest to samo - Plotyn. Soros też mówi że jest "bogiem". 
  • Kolezance pracującej w Brukseli kolega muzulmanin wyznal kiedyś przy kawie w przerwie, ze lubi ją i ceni. Więc jak kiedyś bedzie musiał ja zabić, to zrobi to tak, żeby jej nie bolało. 
    To bylo kilka lat temu, towarzystwo takie z wyższej półki. 
  • Kobieta powiedział(a):

    W Niemczech jest już tak samo. Dlaczego mnie to nie martwi?

    Swoją drogą - trzeba mieć w głowie nie po kolei, żeby dać dziecku do częstowania szkolnego koleżeństwa coś, co zawiera wieprzowinę.
  • Katia powiedział(a):

    "Aż 68 % uczniów francuskiego college’u wyznających islam stawia religię na pierwszym miejscu, ponad prawem. Dla porównania – stawianie religii na pierwszym miejscu dotyczy tylko 34 % dzieci innych wyznań.

    Aż 90,4 % uczniów wyznających islam czuje się dumna ze swojej religii, z przynależności do wspólnoty muzułmańskiej, i uznaje prawo szariatu ponad prawem świeckim."

    Cóż, nie świadczy to dobrze o katolickich dzieciach...



    Nie tyle o dzieciach, co o ich rodzinach.
    Podziękowali 1Katia
  • Jak dla mnie tytuł wątka okropny.Jak dla mnie.To Tak prawie co dobrego daje.E nie kończę.
  • Klarcia powiedział(a):
    Kobieta powiedział(a):

    W Niemczech jest już tak samo. Dlaczego mnie to nie martwi?

    Swoją drogą - trzeba mieć w głowie nie po kolei, żeby dać dziecku do częstowania szkolnego koleżeństwa coś, co zawiera wieprzowinę.
    i tutaj zgadzam się z Klarcią :)
    moze nie z tym, że "trzeba miec nie po kolei, zeby czestowac kolegów wieprzowiną" tylko uważam, że to bardzo duży nietakt częstowac muzułmanina wieprzowiną czy pochodnymi wieprzowiny
    to tak jakby częstowć w post katolika szynką i miec pretensje, ze nie zjadł :)
  • Szczerze mówiąc, to nie pomyślałabym, że w żelkach jest świnia :/ A odmowa w tym stylu, jaki został opisany jest większym nietaktem, niż częstowanie żelkami.
  • No i jednak poki co nie ma obowiazku zapoznawania sie ze szczegolowymi wytycznymi żywienia wyznawców obcych religii...
  • E.milia powiedział(a):
    No i jednak poki co nie ma obowiazku zapoznawania sie ze szczegolowymi wytycznymi żywienia wyznawców obcych religii...
    Oby katolicy również o tym pamietali :-D

    Hipolit, no ale to jest przesada. Ja w ogole oczekuje od ludzi ze jeśli jakies moje zywieniowe propozycje ich religijnie urazaja to zakomunikuja to zwyczajnie, bez oburzenia.
    Podziękowali 3draconessa E.milia hipolit
  • Ja na przyklad pamietam. Za ogol katolikow nie odpowiadam. 
  • Paprotka 
    Uwazam podobnie.
    z tym ze w tym przypadku chodzi o dzieciaki ( w tekście jest: 
    "Płacze: „Mamo, dlaczego kupiłaś mi te cukierki?!!! Tam jest żelatyna z wieprza, dzieci to sprawdziły na opakowaniach. Nikt nie chciał jeść i wszyscy się ze mnie śmiali.”
    A dzieci?
    potrafia śmiać sie z drugiego, bo ten ma kilka kg wiecej, bo jest rudy, bo nosi okulary, bo nosi aparat ba zębach,czy w ich mniemaniu nosi "obciachowe" gacie
    tak, bywaja takie dzieci
    moj Młody usłyszał nie raz prześmiewcze "żyrafa", tudzież "gruba żyrafa"
    nie żebym broniła jednych czy drugich
    ale w dzisiejszych czasach naprawde trzeba byc ignorantem, zeby nie wiedzieć ze muzułmanie nie spożywają wieprzowiny i jej pochodnych
    zwlaszxza jeśli sie mieszka wsrod nich na codzień od jakiegoś tam czasu ( a autorka tego zalinkowanego tekstu mieszka)
    wiedzac ze w klasie sa dzieci innego wyznania a nie pozwala ono na spożywanie danego produktu i kupić to czego wlasnie nie moga spożywać to trochę glupie
    to tak jakby osobom na bezglucie dać pszenne glutenowe muffinki , św. Jehowy kaszankę, Katolika   wziąć w piątek na wołowe burgery zaniast urodzinowego cukierka.
    ale to moje zdanie, nie trzeba sie z nim zgadzać :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.