Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

bliźniaki wczesniaki dziekują za wsparcie modlitewne :)

13»

Komentarz

  • Gratulacje i uściski dla wszystkich.
  • Gratulacje! A jak maja na imię dzieciaczki? Dużo zdrówka dla nich i dla dzielnej Mamy. +
  • Gratulacje!Dobrze, że są wszyscy w jednym miejscu...Zdrowia dla nich. A 1,9kg to całkiem całkiem jak na wcześniaki i bliźniaki naraz...
  • +++
    Swietnie, ze sa razem.
  • Basia i Bartek :)
    Oboje na przeswietleniu płucka czyste, no oby tak dalej ...
  • Otoczenie modlitwą skuteczne :) od dzisiaj oboje oddychają samodzielnie, rozpoczęte starania o laktację i karmienie naturalne
    ;;)
  • Piękne imiona :)
  • Cudownie . wszystkiego dobrego :)
    +
  • dzielne B&B :)
    +
  • Cieszę się!
    +
  • Gratulacje +
  • gratulacje i niech MAtka Boża Was wspomaga, dzieciaczki +
  • maluchy radzą sobie dobrze, oddychają same, wczoraj podczas kangurowania dziewczynka popiła z piersi radząc sobie ponoć całkiem dobrze, chłopiec gorzej ale dostaje mleko mamy ze strzykawki

    pytanie takie - co mama może jeść - poza kaszą jaglaną oczywiście ;) - dają jej kompot jabłkowy, ziemniaki i marchewkę i kurczaka gotowanego - a tak pod kątem świąt to np rybę na parze może? ja nie wiem bo jadłam wszystko i moim chłopakom nic nie szkodziło - tak że pod tym względem doświadczenia brak ;) boję się doradzić źle...
    a przy takich maluchach to lepiej nie ryzykować myślę prób jakiś...

    doradzicie coś?
  • Może jeść normalne jedzenie, które nie jest ciężkostrawne i będzie jej dostarczać potrzebnych składników pokarmowych. Ja szczególnie polecam zupy i dania warzywne. W przypadku warzyw wzdymających (kapusta, kalafior, fasolka szparagowa, brokuł) trzeba sprawdzić, jak dzieci zareagują na taki składnik diety mamy.
  • Cóż, właśnie mi się pytają o inke z mlekiem i ciemny chleb
    Ja mogłam, ale boję się coś źle doradzić... ech...
  • Ja jadłam generalnie też wszystko.
  • Jeśli nie ma w rodzinie alergii na mleko, to nie ma przeciwwskazań. Oczywiście, gdyby wyglądało na to, że dzieci źle znoszą jakiś składnik diety mamy(np. mleko), to warto wykluczyć. Ale doradzam jakąkolwiek restrykcyjną dietę "na wszelki wypadek".
  • Wszystko jest na jak najlepszej drodze ku wyjściu ze szpitala :)
    Maluchy już z mamą na sali, wczoraj pożegnały inkubatory
    Jeszcze raz dziękuję za modlitwę i każde inne wsparcie, może jak wrócą do domu ich mama wklei jakąś fotkę :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.