Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jest praca w Poznaniu :)

2»

Komentarz

  • Greg jak zadzwoiną i dostaniesz tą pracę to za każdego kto cię tu wspiera po 10tce różańca proszę. A tym czasem za ciebie i pracę tą lub inną .+++
  • edytowano grudzień 2015
    Wiecej wiary @Gregorius :)
    +
  • @Gregoriuus
    a co Ci szkodzi...
    +++
  • W intencji Twojej pracy. +Pomnij, o Najswietsza Panno Maryjo...+
  • szef wyjechał na kilka dni - więc odpowiedzi do poniedziałku raczej bym się nie spodziewała :) - tak żebyś się nie załamywał brakiem kontaktu :)
    (nie wiem dokładnie kiedy wraca)
  • popieram postulat @maliwiju :)
    powodzenia! ++++
  • Mam tylko obawy, że stawka dla kreślarza nie bedzie jakas oszałamiająca :(
  • A z czystej ciekawości- możecie napisać, na czym ta praca polega?
  • Mi sie wydaje, ze na rysowaniu na komputerze rzutów itp. jakiś elementów (budynków) + modelowanei tego w 3d.
  • mąż by mnie wyśmiał za taki opis ale dla ogólnej orientacji najprościej porównać do takich programów nieraz dostępnych typu "zaprojektuj swoją kuchnię (łazienkę itp)"
    ale duuuużo bardziej skomplikowane i szczegółowe
    wprowadza się ściany, wyposażenie, instalacje i wszystkie elementy budynku (łącznie ze zbrojeniem np fundamentów) w modelu trójwymiarowym, który potem można modyfikować dostosowywać itp, ma to potem dawać dokładne ilości materiałów potrzebnych na budowę, i wiele innych zalet :) dodatkowo tam tworzą jakieś jeszcze elementy pod firmy o nazwie "rodziny" :) np rodzina ceramiki sanitarnej firmy x
    główną wadą jest cena programu :) dlatego mało osób ma jakiekolwiek doświadczenie w pracy w nim - nawet związanych z branżą budowlaną
    mi np mimo tego że mam cały czas zlecenia nie opłaca się przejść ze zwykłego AutoCada na to cudo :)
  • @Wela ale ja iwem, ze sie czeka na odpowiedź. Dzis do mnie sieodezwała pani z firmy do której aplikowałem jakies 1,5 miesiaca temu
  • edytowano grudzień 2015
    @Wela Myślę, że ten Revit to jednak więcej niż googlowy Sketchup. Tyle, ze sie zastanawiam czy do podstawowych rzeczy nie wystarczyłby darmowy FreeCAD
  • Co do 1) to oczywiście
    A co do 2) to nie rozumiem do czego odnieść i jak rozumieć Twoją uwagę...?
  • Dla ciekawskich: na razie cisza w temacie.
  • to nadal pamietamy w modlitwie
  • Można powiedzieć, że wygrałem zakład. to już miesiąc i się nie zgłosili. Tym czasem znalazłem co innego i zaczynam w poniedziałek.
  • Swietnie, ze cos znalazles:)
  • no cóż, ponoć w ogóle nikogo jeszcze nie zatrudnili - więc może to nie kwestia nieodpowiedniego kandydata ;)
    ale gratuluję znalezienia czegoś miejmy nadzieję jeszcze lepszego :)
    powodzenia
  • @Gregorius Jak w nowej pracy minąl pierwszy dzien?
  • @Bridget czy ja pisze po chińsku? Napisałem, wczoraj, że zaczynam w poniedziałek. nadchodzący poniedziałek. i cieszę się, że uciekam z obozu gdzie nawet na wyjście na urynowanie musiałem mieć pozwolenie i odciągano mi to od czasu pracy. Nie mówiąc już o tym, że pensja (o ile można to tak nazwać) nie wystarczała nawet na zapłatę za gaz, wodę i prąd.
  • @Wela no tak, ogłoszenie o pozycji regularnie wraca
  • @Gregorius gratuluję :) a nowa praca zgodna z zaintersowaniami?
  • @kitek powiem tak: lepsza niż obecna
  • Gregorius- duzo błogosławieństwa!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.