Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odkupię kimono, mundurek harcerski

2»

Komentarz

  • Marcelina, robię mundury dla moich dziewczyn w ten sposób że doszywam kieszonki i patki do kupionych w szmateksie za dwa zł angielskich koszul szkolnych. Wyglądają identycznie. Do nich szyję zwykła granatowa spódnicę na gumce. Kupuję tylko beret.
    Podziękowali 1Marcelina
  • szukam bluzy dla syna ZHP 134-146
  • @Monira, to uszyj mi tez :) Zaplace wiecej niz dwa zlote. W naszych okolicznych ciuchlandach nie widzialam takich koszul. 
    A getry? Gdyby Babcia zyla, to by mi usztrykowala, a tak lipa.
  • Ok, powinnam się do stycznia wyrobić. Chyba żartujesz że coś za to wezmę.  Tylko muszę w wolnym czasie jakiś szmateks odwiedzić. Szkoda kasy na te mundury, są horrendalnie drogie. Podkolanówki też w szmateksie,  angielskie - szkolne. Napisz mi tylko na kiedy dokładnie potrzebujesz.
  • Na 21 stycznia, wtedy Lucka dolacza do gromady :)
    Wieki sie nie widzialysmy, tak w ogole.
  • Mam do sprzedania spodnie wilczkowe, ale chyba na następny sezon bo krótkie. Kupowane na harcerza (na metce rozmiar 152/72), w rzeczywistości dużo mniejsze (pasowały na córkę noszącą rozmiar 134/140). Sprzedam za 30 zł, czyli mniej niż połowę ceny z Carricka (65 zł) plus wysyłka. W Krakowie odbiór osobisty.
  • Ursa zmierzysz dł. spodni? 
  • @kropka  - Długość zewnętrzna nogawki 44 cm, wewnętrzna 20 cm.
  • mam dla chlopca mundurek ZHR:ciemnozielony, bluza i krótkie spodenki ( w zimie zwykłe ciemne spodnie zakładali chłopcy) rozmiar 146
  • @mysikrolica ;
    sprawdzę w domu dokładnie stan i rozmiar bo z pamięci piszę
  • doczytałam ze zuchowej
    u nas nie ma zuchów chłopców to nie wiem jakie nosza
    bo dziewczynki taki sam mundurek-zuchenki i harcerki
    tylko beret inny
  • Nie wiem, czy sie roznia, ale sprawdze jak wlacze komputer. moge poki co klepnac? dzieki za odzew :)
  • edytowano październik 2016
    potrzebuję dwa czarne berety około 53 i 54cm
  • @babka4, a możesz mi pomierzyć ten mundurek? i cenę dać? dałabyś radę zdjęcie zrobić i przesłać?

    patrzę w necie, że obecna bluza ZHR jest dedykowana zarówno dla harcerzy, jak i dla zuchów, więc chyba może być - dopytam druha

     


  • Niestety większy jest na 158
    Osoba 152 może nosić
    Pewnie będzie za duzy

    Komu 158 mundurek ZHR: bluza długi rękaw i krótkie spodenki, z naszywka "zhr" nad kieszonką , krzyż, chusta czarna z białym rantem, getry czarne
    Wszystko używane ok. roku


  • edytowano listopad 2019
    Mamy do sprzedania judoga x 3:
    2 x 150 rozmiar (komplet=spodnie, bluza, pas-biały, spodnie, bluza, pas biały i żółty) - 35zł/komplet + KW
    1 x 130 rozmiar (komplet=spodnie, bluza, pas biały) 30zł + KW
    spodnie do munduru czarne bojówki 158, Morowo - 40zł + KW

    Judogi - używane, na metkach mają inicjały, b. mocny materiał bluz.
    Bojówki - stan bd




  • To plecionki sa te judogi?
  • Może ktoś ma kimono do aikido na 146?
  • Potrzebuję koszulę ZHP, rozmiar 128 lub 134 jeśli ktoś ma.
  • @MagdaD ja mam
    Podziękowali 1MagdaD
  • Sprzedam koszulę dziewczęcą ZHP 134 oraz pas zuchowy parciany zielony.
  • Chętnie odkupię koszulę, spódnicę i sweter (Skautki Europy) rozmiar 168 i 170.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.