Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nocleg w Trojmieście na dwie trzy noce żeby zobaczyć morze zimą

2»

Komentarz

  • Nie znam właścicieli ale jak podasz budżet i wymagania to mogę ci pod tym kontem dobrać. Sopot z założenia jest droższy, zima spokojniejszy i sa tam apartamenty nad samym morzem. Te w gdańsku sa na starówce. Centralnie stare miasto ale tez w większości spokojne chyba ze kolo jakies knajpy i weekend, wtedy wieczór będzie gorszy :) do moze np tramwajem trzeba liczyć 30 minut drogi.
  • To piszcie a ja wam wstępnie powybieram lokslizacyjnie
  • Możemy ok 150zł za dobę. Możemy mieć swój materac dla dzieci i dwa podwójne łóżka lub jedno podwójne i dwa pojedyńcze. Wtedy się zamieścimy.
    Nie znamy pomorza więc zależy nam na spacerach wzdłuż morza i na atrakcjach dla dzieci typy planetarium, jakieś fajne miejsca. Możemy sobie dojeżdżać samochodem w różne miejsca ale morze to chcielibyśmy mieć blisko. Dzieci 7 letnie i 10-latka.
  • Czyli będziecie samochodem woec miejsce do parkowania konieczne. Zaraz poszukam
  • http://m.meteor-turystyka.pl/luksusowa-sopot,sopot.html ten na 3maja jest ok, to jest bardzo spokojna lokalizacja. 5 minut do morza, z 10 minut na monciak. Z 15 minut do skm.
  • http://m.meteor-turystyka.pl/przyplazy-sopot,sopot.html dobra cena ale w weekend będzie halasliwie bo na monciaku będzie pól trojmiasta
  • airbnb.pl tu bratanek mi podpowiedział, że znaleźć można ciekawe oferty
  • To już jutro :) mam nadzieję. Córki mi się nakręciły na Gdańsk niemożebnie.
  • Obawiam się że nie. Najprawdopodobniej pociągiem pojadę. Na dziś nie wiem nawet w jakim składzie i na jak długo.
    Ale okazja jeszcze będzie :)
  • Byłam nad morzem od piątku 15 stycznia do poniedziałku.
    Morze zimową porą jest piękne.
    Polecam.
  • My praktycznie co roku wyjeżdżalismy na weekend nad morze. Korzystalismy zawsze z gruponu. Najczęściej jednak na otwarte morze. Tylko raz bylismy w Mikoszewie, na plaży sporo bursztunu,ale daleko do niej...dluuugim spacerem przez las :-) I tak dojezdzalismy stamtąd do Trójmiasta,między innymi do Parku Wodnego w Sopocie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.