Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polubiłam prasowanie...

13»

Komentarz

  • Suszarka jest the best!
  • Ja tez zachwycam sie suszarka. Mamy od niedawna i problem prasowaniowy i rozstwionych suszarek zniknal :) wazne zeby cieple skladac i nie przeladowywac
  • A czy rzeczywiście lepiej suszarkę niż pralkosuszarkę??

    Mąż chce sprzedać pralkę i kupić 2w 1, ja słyszałam, że sama suszarka lepsza..
    A coś MUSIMY kupić bo nie mam gdzie wieszać prania. Kiedyś dumnie w salonie stało :smiley: ale teraz mam suszarkowego, który mokre pranie ściąga i czyści nim podłogę więc no ten... :wink: 
  • polubiłam prasowanie od kiedy:
    -mam żelazko na parę ( zwykłe bez tego wielkiego coś)
    - odkryłam, że da się prasować na siedząco, oglądając zaległości filmowe
    - zaczęłam sobie wmawiać, że to relaks, aż w końcu w to uwierzyłam, a teraz jestem tego zupełnie pewna, że to prawda
    -  kilkoro moich dzieci prasuje samodzielnie i automatycznie dla mnie jest mniej
    - do większych i prostych rzeczy typu kuchenne ściereczki, pościele, ręczniki stosuję mini magiel domowy ( stary sprzęt , który podarowała mi jedna starsza pani) ...to to serio samo prasuje :)...ale przy skomplikowanych ubraniach się nie sprawdza niestety ( przy niemowlęcych jak najbardziej tak!)


    Podziękowali 1Małgorzata32
  • kiedyś się na maglownicę napaliłam, wylicytowałam i mam; stoi na szafie, bo się nie zaprzyjaźniłyśmy, do ścierek kuchennych dla mnie tylko dobra :(
    @Sylwia74, a teraz krok po kroku, jak prasujesz tym pościel? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.