Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

1120121123125126136

Komentarz

  • Trzeba by sprawdzić czy aby pełnoletnia byla, bo może nielegalnie tu się zakradla... @uJa nie bij... wybacz  :)
  • @Bea , pięknie to napisałaś  :*
  • Mam pytanie jedna forumka - nie pamiętam, która robi piękne prezenty - ramka do zdjęcia i takie drewniane skrzyneczki - czy wiecie która? Nie pamiętam nicka :(
  • krakowiankajedna
    Podziękowali 1monia3
  • Dziekuje za informację :)
  • @Bea  - no szacuneczek normalnie. Właśnie czytam.
    Pytanko mam - czy mogę się jakoś posiłkować tekstem w trakcie szkolenia dla RP? (mamy trochę dzieci w pieczy)-o prawa autorskie chodzi, powołanie się na autora, ale bez kopiowania. 
  • matko Uja tez under 30. poczulam sie staro..
    Podziękowali 3czekolada tymka madzikg
  • @Skatarzyna ;
    ciągle przed 30
  • nie wiem czy jest stosowny watek ale wiecie moze czy warto teraz isc na cos z prawie4 i 6 latka do kina? juyto ostatnia sroda ferii.. byly na vaianie.. ale widze duzo roznych grajo..
  • no wlasnie balerina fa marudzi ze balerina.. zla pora jest niemiedzy karmieniami.. sing nie wiem czy fajny albo ostatni smok..
  • Witajcie!
    Dawno nie pilam kawy w Waszym gronie...

    Zatem Lavazza raz!

    (wloska kawa niestety z braku sprzetu po turecku pita w luksemburskim mieszkaniu w wirtualnym polskim towarzystwie ;) )


    Podziękowali 2mamababcia AgaMaria
  • Przeprowadziliscie się juz?
  • Nie. Nie juz niebawem... : :'(
  • A w temacie filmow poleccie cos na wieczor- najlepiej jakas komedie do obejrzenia online.

    (przepraszam, ale mam komputer bez polskiej klawiatury)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Sing się super podobał naszym! Ale jak się marzy Balerina to bym wybrała w tę stronę, niech mają radochę.
  • z zapowiedzi sing im sie podobal ale mi sie wydaje to z serii doroslych kreskowek.. troche mnie draznia one.. w odniesieniu do kilkulatkow..niemniej czasem pozwalam
  • puuuuuuuuuuuusto nie ma nikogo
  • Ostatni smok jest bardzo krwawy. Flaki latają.
    Podziękowali 2kowalka Joannna
  • Herbata, kawa, woda wypite. Teraz w łóżeczku się grzejemy.
  • no i impas. fa chce sing tosia balerine.. mi sie wydaje balerina wlasciwsza szczegolnie dla tosi. sing wydaje mi sie troche glupkowaty ale nie wiem.. moze to przesady. byl ktos?
  • skąd 4 i 6 latka wiedzą co idzie w kinie, o czym to jest i na co chcą iść??

    moje nie mają pojęcia, zastanawiam się czy nie wziąć ich na Balerinę (dowiedziałam się o niej z forum) ale chyba są za małe żeby 2 godziny wysiedzieć przed ekranem, wolę je wziąć na łyżwy albo na narty :)
  • slusznie. przedszkole ulotki.. przewaznie chca isc na jakies barbie , agentki albo sexi dzwoneczki ale to od razu weto stawiam.. ;-)
  • noi tydzien temu byl z tata w kinie wiec zapowiedzi widzialy..
  • sexi dzwoneczki????????????????????
  • @Rogalikowa chyba zrobię rogaliki znów :)
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • no tak ten dzwoneczek z piotrusia pana i jej przyjaciolki.. w kusych strojach..
  • Sam dzwoneczek to jest jaki jest, ale te dzieci to są okropne z dzwoneczka. Stare malutkie.
  • Jest tu kto? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.