Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orgowe pogadanki o wszystkim.

1122123125127128136

Komentarz

  • My lubimy na chlebowym - żytnie na zakwasie, choć czasem zaszalejemy z toksyczną pszeniczną.
  • kasha powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    pizza to maka pszenna 
    Zależy z jakiej kto piecze :wink: 

    jadlam w weekend PYSZNĄ pizze bez bez bez...
    Podziękowali 1AgaMaria
  • MonikaN powiedział(a):
    Można i na kalafiorze
    @MonikaN prosze o przepis na pizze na kalafiorze
    Podziękowali 3Skatarzyna mamababcia nowa
  • malagala powiedział(a):
    kasha powiedział(a):
    tryk powiedział(a):
    pizza to maka pszenna 
    Zależy z jakiej kto piecze :wink: 

    jadlam w weekend PYSZNĄ pizze bez bez bez...


    niemożliwe, że była pyszna... ;)
  • http://www.kazaniaksiedzapiotra.pl
    To jest strona, w której na bieżąco zamieszczane są kazania księdza Pawlukiewicza.
  • witom
  • Hej, hej, helloł! :smiley: 
  • @Rogalikowa co nie? Tak serio, to próbowałam kiedys zrobic bezglutenową, i wyszła mi taka, jakby ktos mocno przypalil kasze gryczana w garnku, jakimś cudem odkleił z dna tę skorupę i polał sosem pomidorowym ;)

    a ta pizza byla jeszcze bezmleczna. I bezcukrowa ;)

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • to jest science-fiction w takim razie :D
  • witom
  • jestesmy na you?
    Podziękowali 1maliwiju
  • takim jak obywatel Petru?
  • Tak p.
  • I i jeszcze wycieczko you
  • Kawe sobie piję sama...:(
  • zaraz się dosiądę :)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Wrocilam z Koscioła. Bylam pieszo, bo na tydzien zostałam bez auta. Zmeczyla mnie ta droga-a to ledwo kilometr w jedna strone. Ale to tak jest jak człowiek przyzwyczajony wszedzie wozic tyłek samochodem.
    Tak sobie mysle, ze cos trzeba z tym zrobic...
    Podziękowali 3mamababcia madzikg AgaMaria
  • My tez do kościoła tylko samochodem, odkąd zmienilismy miejsce zamieszkania, a to pewnie niecały kilometr. Ale wczesniej mieszkalismy z 100 m od kościoła :)człowiek leniwy się robi :wink:  a jeszcze zawsze na ostatnią chwilę z dziećmi, wiec tylko auto zostaje 
    Ja juz po kawie, czas na kuchnię :) 
    Dobrej niedzieli 
  • my mamy ponad cztery km. pieszo, przez las, lub prawie pięć drogą, zimą raczej tylko samochód.
  • Nie wiem czy bede robic obiad. Sama jestem. Nie chce mi sie, zwlaszcza, ze jeszcze troche pomidorowki w lodowce.

    Mam starą ciotke. Przez dziesiatki lat samotna. Ale zawsze gotuje wypasione obiadki- tylko dla siebie.
    A mi sie nie chce. Motywacji brak. Tak tylko dla siebie przy garach stac???

    Czyzby za malo miłosci własnej we mnie było? ;)

    Pogadalam troche z W. przez telefon- to juz taka duza i mądra dziewczyna...
  • Moj maz mieszka teraz 100m od Kosciola. W Kosciele tym żadko cos sie dzieje. Ale bedac u meza lubie słuchac bicia dzwonow na koscielnej wieży. :)
  • Ja mam do kościoła 2 km. 
    Właśnie ze względu na potencjalne moje wygodnictwo nie staram się o samochód, bo wtedy nie chodziłabym do miasta, do kościoła, tylko wszędzie bym jeździła. Chodzę póki mogę, choć łatwo nie jest. 
    Podziękowali 1Elżunia
  • Uwielbiam chodzić. Akurat Kosciol mam mega blisko, ale i tak bylismy na spacerze kolo 2 godzin. My lubimy chodzic. A i moi synowie lepiej funkcjonują jak sobie polataja.
  • witom
  • My kościół prawie za płotem mamy no za płotem to plebanie.
    Ale i tak autem do niego jeżdżę.
    Bo albo trzeba przejść po stromej skarpie, tam wózkiem nie przejadę, albo drogą A.iść/ jechać wózkieem na dół drogą bez chodnika a potem wypchać pod mega strmą góręwózek. Albo droga B. Jakieś 500 m pod mniej stromą górę pchać wózek a potem z kilometr po płakim i w dół..


  • :) skomplikowana ta trasa, rzeczywiście :)
  • pomocy. tropical fish fizzy.. czy to mozna wrzucic do wanny z dziecmi? dzieci z wakacji przywiozly.. muszelka taka chyba musujaca, a jak sie wymusuje w wodzie to ze srodka ma wyjsc rybka.. no i czy do wody wrzucam w folii takiej ciasno opasajacej to czy bez.. jak przystalo na pamiatke z fokarium polskiego nie ma instrukcji po polsku.
  • Ja wrzucalam, dziecko chwilę siedziało w wannie, a później dokładnie pod prysznicem plukalam:) ale nie alergika 
    Podziękowali 1MAFJa
  • mocno nie sa chociaz azs niby ma fa.. i delikatne raczrj.. ale w soli ciechocinskiej z barwnikami siedza..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.