Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek wampiryczny ;)

13»

Komentarz

  • Alkaloidy w herbacie

    Alkaloidy w herbacie stanowią pobudzającą kofeinę oraz dwa podobne związki: teobrominę i teofilinę. Rooibos nie zawiera w sobie teiny (odpowiednik kofeiny w herbacie – związek pobudzający) ani garbników (powodujących cierpki smak herbat), mogą ja zatem pić osoby chore na nerki, dzieci oraz kobiety w ciąży i chorzy na nadciśnienie.
  • Krótka piłka - mam możliwość zrobić jutro badanie krwi. Dzielnie łykałam gwoździe przez cały miesiąc ;)) Jest sens czy jeszcze nic nie wyjdzie?
  • Jak możesz zrobić na NFZ, to warto. Jak miałabyś płacić, to warto, jeśli mimo suplementacji czujesz się gorzej niż przy poprzednim badaniu. Jak czujesz się dobrze i miałabyś płacić, to poczekałabym jeszcze chociaż ze 2 miesiące.
  • Na NFZ (czyli podle wykorzystuję płatników składek :-S ). Czuję się chyba tak samo, czyli źle.
    Dzięki :*
  • @Annabe, @Joannna - wybieracie się jutro na warsztaty AMR? Moja przychodnia jest tuż obok, mogę więc zahaczyć z książkami o Niespodziankę :)
  • Wybieram sie :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.