Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zjazd Dużych Rodzin w Gnieźnie - FOTORELACJA I WRAŻENIA

2

Komentarz

  • Równie życzymy udanego Zjazdu - nas niestety nie będzie. Auto nam się zepsulo i siedzi u mechanika.
  • Pozdrawiamy i życzymy owocnych dyskusji i dobrej zabawy.
  • My właśnie w drodze :D kto jeszcze jedzie? Dzieci w aucie szaleją rano nam wiatr trampoline porwał..ale teraz już tylko lepiej
  • Niestety byliśmy na liście rezerwowej i się nie udało.
  • My będziemy tylko jutro...
  • Uwaga @asia-ch! @agnieszka82 nie jedzie z powodu awarii auta. Może się dogadacie i jakoś wskoczycie na ich miejsce?
  • @mamaa ja zgłaszałam naszą nieobecność ZDR już tydzień temu, także podejrzewam że już dawno znaleźli kogoś na nasze miejsce.
  • mój mąż już od paru godzin na miejscu, ja za godzinę wsadzam dzieci w pociąg....a ja w drugi pociąg...:(

    pa...

    potem czekamy na relacje!!!!
  • Dobrego przeżywania Wam życzę i dobrej pogody
  • Ja będę chodził i zachwalal inicjatywę Mamę Tata i Dzieci tzn. zbierał podpisy. Jak ktoś by chciał się przywitać to chętnie. @Sylwia1974 Twój mąż od razu mnie zaczepił.
  • Lila poznałam dzisiaj twojego męża przy stoisku z hotdogami :)
  • Lulu, nas nie ma
  • Inkę na fotkach widziałam zjazdowych i męża Lilki też :)
  • i jak się Wam podobało? Jakie wrażenia?
  • C-U-D-O-W-N-I-E!!!
    Pod każdym względem. Organizatorom profesurę honoris causa z logistyki. Szkoda tylko jednego - mogliśmy być wyłącznie w sobotę. W piątek jeszcze nie wiedzieliśmy, co tracimy, ale w niedzielę było nam z tego powodu nietęgo...
  • @Gloria przy stoisku z hot - dogami stały tez moje dzieci ze skarbonkami ZDRu
  • edytowano czerwiec 2016
    Mi było miło poznać @Gloria z Mężem, który nie wiem czy jest na forum, ale z kontekstu wynikało, że czyta ;-)
  • A byliśmy przy skarbonkach, nawet je zasililismy ;) kurcze, dziewczyny widziałam ale nie poznałam. Wrażenia niesamowite, gratulowalismy Kamili organizacji i entuzjazmu. Jesteśmy wszyscy zachwyceni. Wielkie święto rodzin wspaniale przygotowane pod każdym względem.
  • Jan, nie czyta, słucha raczej co tam nowego :D Bardzo byśmy chcieli móc być tam znowu za rok bo chce się więcej.
  • 5415254 atrakcji, a my przyłapani na zdjęciu podczas wyglapiania się w komputer. No ładnie.
  • tłumaczy Was to @mamaa , że wgapiacie się w komputer na warsztatach animacji u mojej córki ;)


    ja Was rozgrzeszam :D
  • za rok spotkamy się w Nysie...ja walczę o zmiany terminu moich weekendów dla mam z córkami i jestem na dobrej drodze :D
  • na jednej fotce moja Marianna niesie kartkę z napisem rodzinne warsztaty animacji ( Marianna asystowała starszej siostrze Zuzannie) ...a obok idzie roześmiany mój mąż :D

    ale ta Pani obok Niego to nie ja :D
  • Czy było medialne nagłośnienie o tym zjeździe? A może reportaż?
  • mini reportaż w Teleskopie na bieżąco ( chyba w piątek wieczór), ale medialnie nie było mocno nagłaśniane,. Ludzie, którzy są zrzeszeni w ZDR są powiadamiani internetowo, reklama raczej wewnętrzna...no ja tu na forum np nagłaśniałam krótko przed zapisami.
    W tym roku było 1051 uczestników :)
  • za rok zjazd będzie w weekend po Bożym Ciele...w Nysie. Może warto rezerwować sobie termin?
  • @agacia a jakie wrażenia z Gniezna przywiózł Twój mąż i dzieci ( widziałam na fotkach , że byli ;) )
  • Byli, byli. Gadalim z nimi :)
  • Na zdjęciach widać wspaniałą atmosferę.
    Aż chce się tam być :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.