Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dlaczego dobrze jest, gdy mężczyźni noszą brody?

«13

Komentarz

  • Nie no, wybacz ale broda na zdjeciu z tego artykułu wygląda obrzydliwie.
    Secundo, nie umiem uwierzyć, że Najwyższy Byt odpowiedzialny za stworzenie całego wszechświata miałby punktować takie detale niczym zafiksowana na wyglądzie blogerka modowa.
    No ale może się mylę i po śmierci mężczyźni z tego też będą rozliczani...
  • Podobno już 70% mężczyzn nosi brode. Prawdziwy renesans! Bardzo mi się to podoba.
  • Prowokator :-S
  • taak broda, zwł. z resztkami jedzenia, bleee
  • Kiedyś zawsze mnie brzydzili mężczyźni z brodami, bo ich usta wyglądały obleśnie. jedyny, który nie miał tej "przypadłości" to mój mąż. Teraz tego niedowidzę albo jestem zapatrzona tylko w mojego męża.
  • @Brawario, to Twoje zdjęcie przy tym artykule?
    Brodę nosi mój tato i tylko u niego mi ona nie przeszkadza. Nie podobają mi się brody u facetów. Poza tym dzisiejsze fryzury na brodzie każą mi wątpić, czy nie jest skromniejszy ogolony mężczyzna.
    Poza tym kiedyś mężczyźni nosili brody, bo tak było łatwiej. Dziś w dobie maszynek różnego rodzaju, pianek i żeli golenie się nie stanowi problemu.
  • No co wy, broda jest ok, tylko trzeba o nia odpowiednio dbac ;;)
    image
  • @Brawario


    Ależ poddałeś zagadnienie!
  • @Milagro zrobiłaś mi dzień! =))
  • Nie byłoby dobrze, gdyby mó mąż nosił brodę! Absolutnie! Nie mam co go tego cienia wątpliwości. I żydowskie wytyczne na ten temat wcale mnie nie przekonują. Podobnie, nie uważam za błąd, że nie poddałam synów obrzezaniu.
    BTW - może pora na wpis o tym, dlaczego dobrze jest, by mężczyzna był obrzezany? I dlaczego należy jeść koszerne?
  • Bleee brodaaaa.To jedzenie na niej-to nie dla mnie :D
  • @Dominikaa - moje córki często miją jedzenie we włosach, ale nie zamierzam ich z tego powodu golić ;-) Uczę je kulturalnie jeść. Wielu brodaczom też by się przydało.
  • Jedzenie we włosach tez miewalam przejściowo, ale z tym kultularnym jedzeniem to jest tak ze mam w rodzinie brodaczy z deficytem owego ;) Jakis uraz z dzieciństwa chyba :D podobny uraz mam do szpinaku.Skrzywili mnie, noo ;)
  • @Katarzyna :))
    Pozamiatałas :)

    Moj M. nosi brode bo jak zgoli to jest brzydki hahaha. Jak w narzeczenstwie sie ogolil mi na zlosc to poki mu nie odrosla troche, nawet nie chcialam go pocalowac ;))
  • @Kalinosia !!! zapomniałaś ze to wątkek Brawario?? Tak przyznawać się do całowania chłopaka w narzeczeństwie ;) ??? fuj, takie bezecenstwa!!
  • Brawario jest neonom???
  • @katarzynamarta =)) no urodzę przez ten wątek przedwcześnie!
  • A ja lubię mężczyzn z brodami. Mój tata nosi i mój mąż też nosi. Resztek jedzenia nie zauważyłam. No ale faktycznie teologiczne zalecanie brody to temat bardzo ważny.... 8-}
  • Ja też lubię brodaczy bo mój tata całe życie nosił.
    Mojego męża, od razu jak się tylko poznaliśmy zachęciłam do zapuszczenia.
    Oczywiście broda, nawet taka "na drwala" musi być odpowiednio zadbana.

    Zobaczcie jak Marcinkiewiczowi broda poprawiła urodę.
  • Milagro, swietne!

    =))

    Alladyn w poprawionej wersji, mrrrrr...
  • Marcinkiewiczowi nic nie pomoże
  • Nie lubię męża mego świeżo ogolonego, na szczęście szybko odrasta. Dziś powiedział, że musi się ogolić. Trudno, przez 3 dni nie będę na nego patrzeć. X_X
  • @kitek, dzieki za przypomnienie hyyyhy.

    Errata:nigdy sie z mezem nie calowalam ze o innych swinstwach nie wspomne ;)

    Ja tez dlugiej brody nie lubie. Malo komu w nich dobrze.

  • Jedyny brodacz długobrody, który mi się podoba to Aaron z Gas Monkey, ale zawsze jak go widzę to się zastanawiam jak by wyglądał bez tej mietły.
    image
  • Ten po lewej.
  • normalnie :)
  • Przesłanką do zapuszczenia brody może być zwyczajna nadwrażliwość skóry na golenie.

    Myślę, że dorabianie teologii do kwestii włosów rosnących na różnych częściach ciała jest niepotrzebne.
  • u mojego męża właśnie taka sytuacja - jakby się miał golić codziennie to by chyba na dermatologicznym oddziale w końcu wylądował.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.