Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dlaczego dobrze jest, gdy mężczyźni noszą brody?

2

Komentarz

  • Mówisz, jukaa? Musiałabym J namówić, żeby spróbował... hm.
  • Yyy wąsy sa gorsze. Wole brodę. Mój maź ma. Ale taka krótka.
  • Pamiętam w "Powrocie do Edenu" ten doktor chirurg plastyczny, miał brodę, w ogóle nie podobała mi się. Szoguna broda była za to zupełnie innego rodzaju :-)
  • Brzyyydal ;)
  • ładniutki, to chłopczyk może być, ale facet? lepszy brzydal (prawdziwy brzydal) ;)
    a z brodą czy bez, jak komu pasuje :)
  • :D ale poruszenie :)
    To z kabaretu Ani mru mru
    Tytul chyba Tofik

    Odkad zobaczylam: slysze Clooney, mysle "brzyyydal"

    A w ogolnosci zgadzam sie z Wami

    A co do pytania z tytulu: Zeby wygladali lepiej ;)
  • ciekawe, jak synowie z brodami będą wyglądać? <:-P
  • u Clooneya to chyba dłuższy zarost jest, jeszcze nie kwalifikuje się do brody :D
  • włos na brodzie, znaczy broda, nie musi być zaraz, jak u krasnoluda
    image
  • Nieeee lubieeee brodyyyyy!!!
    Zarost lekki jeszcze jakos zniose.
  • Zależy od krasnoluda, Thorin był super.
  • No rzeczywiście krasnyj.
  • @katarzynamarta aż mi sie cofnęła kolacja jak zobaczyłam to zdjecie.. :-&

    Nie podobają mi sie te hipsterskie brody copy+paste. No nie moge. Tyle sobowtórów chodzi po ulicy. I o góry niby mężczyzna bo broda do pasa a od pasa spodnie rurki.... Fe

    Mój maż ma zarost i to mi odpowiada :-)
  • brawariowe wątki jakoś zazwyczaj rozwijają się w zupełnie nieoczekiwanych kierunkach (wbrew zamysłom założyciela, jak mniemam ;) )
  • Broda ... Tak tak tak. Ja mojemu mężowi nigdy nie pozwolę zgolic. A jak musi się ogolić trochę po bokach żeby nie wyglądać jak rumcajs to walczę o każdy dzień zwłoki. Za to nie znoszę samych wąsów ...blekojarza mi się z jakimiś oblesnymi wujkami z dzieciństwa ;)
  • Mrrrrrauuuu

    image

    P.s. ze strony "kocie brody". Szkoda, ze tak malo rozbudowana:
    http://catbearding.com/guy-shaves-beard-into-a-cat-shape/#!prettyPhoto-549/0/
  • On wygląda jakby zniewieściał do reszty.
  • edytowano maja 2016
    W książkach fryzjerskich pisze, że rzesy zapobiegają wpadaniu zanieczyszczen do oczu a brwi zapobiegają splywaniu potu do tychże....

    Idąc dalej tym tropem - wąsy sa po to, żeby katar nie napływał do ust a broda.... yyyyy.... żeby slina nie sciekała na ziemię? Co by mężczyzna nie poslizgnql się biegnąc na polowanie???
  • Omatulu =))
    mój mąż ma brode odkąd się znamy, aktualnie a la drwal.
    wczesniej krótka brodka
    noniewiemnoniewiem czy da się namówić
  • Skatarzyna mnie ubiegła, ale dla tych , którzy nie mogą sie zdecydować, oto szereg inspiracji:
    image
    http://ayuri-327.deviantart.com/art/The-company-of-Thorin-Oakenshield-440946523
  • Z brodą to jest ( u nas) tak...
    Równowaga włosów musi być zachowana. Kiedy góry ubywa, gdzieś przybywa i można to wykorzystać :D I wtedy dla żonki wciąż jest atrakcyjnie!

    ;)
  • Ech, a mój maz pomimo 50 na karku wciąż obrasta jak małolat!
    Bardzo mi sie brody podobają, ale w tempie w jakim Mu to rośnie to pewno do 70 by trwało, zeby ta broda była taka zeby gila utrzymała :))
    Próbowaliśmy zapuszczać!
    Wpierw szorstka ze mógłby dywany czesać ;) jak juz sie miękka zrobiła i nadaliśmy kształt to mój szanowny małżonek stwierdził ze wyglada żulowato :((
    A mi sie to tak juz podobało!
    To juz mój nastolatek cześciej sie goli!
    Wiec nadzieja w Młodym!
  • Mój mąż słabo zarostowy. A tak lubi krasnoludy
  • Juz mi lepiej ;)
    Nie jestem sama ;)
  • Fuj, @Nika, wzbudziłaś we mnie obrzydzenie okropne. Błłłe
  • Aż tak?
    A mnie to śmieszy, i to mocno... Jeśli kogoś urazilam to przepraszam
  • mnie bardzo rozśmieszyło, dziękuję :D
  • Nie mówię, że nie rozśmieszyło mnie, ale kiedy ruszyła wyobraźnia, to weszło obrzydzenie. Tylko tak jak mówiłam, broda to tylko u mojego męża.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.