Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zakończenie laktacji

2»

Komentarz

  • @Dorotak - możesz szałwię popijać. Ale z wyczuciem, bo może mieć silnie hamujące działanie na laktację. Reakcja jest dość indywidualna, więc trzeba ostrożnie obserwować, co się dzieje.
  • Czy u was tez mleko sie pojawialo w okolo 3 dobie po porodzie?Wczesniej tylko kropelki siary. No moje dzieci byly glodne a w piersiach pusto. Pozniej bylo juz ok.
  • @Dorota - u mnie akurat nie, ale znam kobiety, które tak mają.
  • U mnie w zależności od terminowości potomka, te powyżej 38. tygodnia miały od razu do pełna, dla tych wcześnejszych trzeba było powalczyć o każdą początkową kroplę.
  • Ja tak mam.
    Ale moim przez te pierwsze dwa dni starczało to co było. Głownie spały cały czas po porodzie.
  • Ja miałam czwartego dnia normalne mleko.
    Kiedy pojawił się nawał zrobiłam zapasy mleka i zamroziłam. Później te zapasy bardzo mi się przydały bo na laktatorze mleka robiło się coraz mniej, średnio 1-4 karmienia dziennie były z zamrożonego.
  • Jakby co mam woreczek białej szałwii hamującej laktację prosto z Kataru - bardzo wydajna - mogę podesłać chętnej osobie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.