Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wy nie wiecie? Trojaczki są na świecie ! :)

123578

Komentarz

  • Noo...albo takich trzech Franków - o jenyy...
  • O rety, gdy pomyślałam o moim Franku razy trzy, zmrozilo mnie. 

  • no ja nie mam takiej wyobraźni, żeby nawet dwóch Kajtków nią ogarnąć ;)
  • ha, ha - dobre :-)
  • Moich trzech Jedrusiow by bylo nawet fajnych, cos jak bracia Meridy :)
  • Jak sobie wyobrażam ( a raczej nie) jeszcze jednego do moich bliźniaków to też mi słabo
  • Co tam u Trojaczkow słychać? @MAFJa slac poduche- rogala?
  • dzieki..zdazylismy nabyc zamykany wielki.. za wielki chyba :]
    Podziękowali 1Milamama
  • Mój tez z tych większych, do spania w 3 trymestrze ciąży super, do karmienia juz mniej, chociaż moja siostra sobie bardzo chwaliła.
  • @MAFJa to o was pisze niezależna.pl? W komentarzach sugerują, ze z in vitro :wink: 
    Podziękowali 1gabriela
  • Mafia z chłopakami byli w teleexpresie. Moje dziewczynki piszczaly z uciechy na widok maluszków
    Podziękowali 1Klarcia
  • Buuuu,nie widziałam :weary: 
    @MAFJa   a gdzieś można chłopaków zobaczyć? Jakieś foto chociaż? 
    Jak Ty to w ogóle ogarniasz? Jak się czujesz?
    Podziękowali 1Milamama
  • Dzięki wielkie :)
    Nareszcie mogłam poznać,ale super jesteście wszyscy :)
    Dużo siły i wszystkiego dobrego jeszcze raz.

  • jeszcze dzis pewno wszystkie wiafomosci wydarzenia itp
  • nie ogarniam
    Podziękowali 1Milamama
  • Fajny reportaż. A że nie ogarniasz, to normalne. Z jednym się początkowo nie ogarnia. Podziwiam Was i niech Was Pan Bóg wspiera!
    +
    Podziękowali 1MAFJa
  • Widziałam właśnie w Polsacie:)
    Jesteście cudowni:))
    Podziękowali 1MAFJa
  • tez widziałam w wiadomościach:)) Super rodzinka

    Podziękowali 1MAFJa
  • A. Ja nie widziałam i bardzo żałuję.:(
    Podziękowali 1madzikg
  • Ten z Polsatu przyjemniejszy niż TVNowski. Mężowi pokazalam. Wzruszenie :)
    Podziękowali 1MAFJa
  • My z mężem też oglądamy wczoraj wiadomości i jest ten reportaż o Waszych chłopcach.Ja mówię do męża - O jejku pokazują chłopaków Mafji - , a mój odpowiada - Co ten tvn taki opóźniony , przecież zdjęcie to widziałem już dwa tygodnie temu.  Zapamiętał o dziwo  :D
    Podziękowali 1MAFJa
  • Teraz,w tvinfo też było o Was,reporter relacjonował spod szpitala.
    To już Wam nie dają spokoju... :)
    Podziękowali 2MAFJa madzikg
  • dzi nie byli. dzis tylko radio pik.. tvn odwolal maz bo chcieli do sniadaniowki reportaz
  • ale ja powczorajszym dopiwro do siebie dochodze.. w nowosciach dzis ponoc na 1szej i 5tej stronie.. a materialnajlepszy w zblizeniach bydgoskich
  • Ja Cię podziwiam za ten spokój i też determinację co do karmienia swoim mlekiem :)
    Pewnie te wywiady,kamery też sporo stresu kosztują,ale nie widać po Tobie,super sobie z nimi poradziłaś.
    Za to dzięki temu mogłam Was poznać z czego bardzo się cieszę,pewnie nie tylko ja :)
    Podziękowali 1MAFJa
  • determinacje mam ale czesto mam dosc przystawiania.. mimo masazow ssa plytko bardzo.gryza.. spia.. maja zoltaxzke.. a to przystawianie trwa dlugo... i nieraz zjedza 10 ml.. choc zdaezalo sie i 40 a nawet 50 pare razy.. moze jak minie zoltaczka..czasem mnie kusi przejsc tylko na sciagane.. ale wiem ze wtedy bylby to poczatek konca bo musza sie z piersia cwiczyc i stymulowac do dalszej laktacji zwiekszania.. rogal powinien ciasniej siedziec a nie siedzi. ktos by musial zapiecie poprawic.. przeszyc. ale oddac nie moge bo ciagle uzywam.. i o.
  • Jak nie dasz rady to trudno,myślę,ale każdy dzień to zysk.Nawet jak niedużo wypijaja to czas nie jest zmarnowany,bo blisko mamy.
    Dwie córki z czterech wykarmilam tylko swoim mlekiem i tylko odciaganym,bo nie dało się inaczej.
    Jednej odciągalam przez 8 m-cy i sama to zakonczylam chociaż mleko było.
    Byłam wtedy na takim forum gdzie dużo dziewczyn długi czas odciagaly. Jest możliwe utrzymać laktacje długo nawet tylko odciagajac.
    Ale zobaczysz jak dasz radę. Przy trójce to naprawdę heroizm,myślę :)
    Dużo ciepłych myśli do Was :)
    Podziękowali 3mamababcia MAFJa mamuma
  • @MAFJa moze popros babcie jak bedzie szla niech wezmie nitke, igle i nozyczki i w szpitalu poprawicie wspolnie. Wygoda przy karmieniu bardzo wazna, tym bardziej u Ciebie, bo pochlania sporo czasu. 
    Podziękowali 2mamababcia madzikg
  • obawiam sie ze ciezko porzadnie to zrobic a mama moja tez srednio szyjaca.. a to jest takie cos co trzEba porzadnie wszyc bo to wiecznie baprwzony mocno bedzie ten pasek..pod strona nowosci same debilne komentarze o imionach.. myslalam ze gazeta jest tylko gupia a widac ze i czytelnicy nie odstaja.. ;-) biegne sie umyc bo sie zamkneli na chwile.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.