Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wy nie wiecie? Trojaczki są na świecie ! :)

1234568»

Komentarz

  • "Trojaczki jednojajowe urodzą się, gdy jednazapłodniona komórka jajowa dzieli się na dwie części, a jedna z tych części znów się dzieli na dwie kolejne części." 

    No tak
    Podziękowali 1MAFJa
  • Te myslalam tak jak Nika
    Podziękowali 1Nika76
  • bo to byla jakas bledna informacja w naszym dziecinstwie gdzies.. bo ja tez tak kojarze.. ze jednojajowe to jedno jajo +x plemnikow.. a to brednia siem okazuje
    Podziękowali 1Nika76
  • no wiem ale tak ktos mi kiedys mowil
  • Ja tez ogladalam fajowe chlopaki Jakie eleganckie'cala rodzinka fajowa
    Podziękowali 2MAFJa mamababcia
  • uJauJa
    edytowano październik 2016
    To maja taki sam kod DNA?
    to chyba nie mozliwe?
     Boszzszs alem noga z biologi
  • Ten sam. Ale od początku każdy rozwijał się osobno, teraz poza brzuchem również w różnych warunkach i dlatego nie będą tacy sami. Dlatego bada się wieloraczki jednojajowe pod kątem cech genetycznych i nabytych, bo dają świetny materiał porównawczy :)
  • AB powiedział(a):
    nie no, jak? nie może więcej niż 1 plemnik dostać się do środka; poza tym w takim układzie by nie byli identyczni, bo by mięli 3 różne zestawy DNA
    No, czasem może. Z tego zaśniad groniasty częściowy powstaje. A czasem inne patologie.
  • No bo żeby powstał człowiek, a nawet trzech, trzeba taty i mamy - nie mniej i nie więcej. :)
  • @MAFJa oglądaliśmy Was przed chwilą. Pięknie wyglądasz!!!!
    Podziękowali 1MAFJa
  • Dopiero obejrzałam, rano włączyłam nagrywanie i cały dzień cos mi przeszkadzało, aby obejrzeć . Superasni jesteście, piękna rodzinka :) i jaki luzik w wypowiedziach! :wink: 
    Podziękowali 1MAFJa
  • rutyna ;-) dzieki..a teraz to gdzies lecielismy kiwi czy internety? :-) padam.. mleka ni mam chyba kryzys laktacyjny. lubie noc bo wtedy dluzej niz dwie godziny nie mam nic do cyckow przyczepione.. wlasnie ostatnie poltorej godziny mialam..
  • Kryzys to w jakis określonych tygodniach jest.
    Ja, mialam raz na 3 miesiące młodszego. Nie dalo się wyjść na spacer. Krzyczal, skapitulowalam i prawie caly dzien w lozku z Młodym przy cycku. :) 
    To pomaga ma kryzys laktacyjny :).
    Podziękowali 1Nika76
  • @MAFJa pij ten słód, i w ogóle dużo pij. Będzie dobrze, maluchy ssaniem rozkreca laktacje:)
    Podziękowali 1MAFJa
  • @MAFJa ;  może te kamery Cię zestresowały i na laktacji się odbiło?
    Podziękowali 1MAFJa
  • chyba mnie nie zestresowaly.. zmeczyly jak juz..
  • cudne!!!!
    Podziękowali 1MAFJa
  • Obejrzałam wczoraj wieczorem. Wy jesteście super, ale ten prowadzący... gdybym nie widziała że to o Was i opłaca się  przetrwać to  chyba po pierwszym zdaniu bym wyłączyła :) tak sobie pomyślałam że zdradziliście tyle razy czym się różnią ze będzie im trudno w szkole kawały nauczycielom robić typu- zamieniamy się ;)
    Podziękowali 1MAFJa
  • Moje dziewczyny po zachwytach nad trojaczkami dyskutowały,która dziewczynka ładniejsza Tosia czy Faustynka ;)
    Podziękowali 1MAFJa
  • i ktora ? ;-) wezWela.. tym pytaniem to rzygamy juz.. jak mam powiedziec cos o uchu Stefa to normalnie torsje.. ale mysle ze i ucho Stefana i znamie Jonatana bedzie zoperowane.. z reszta w to znamie nikt z nauczycieli zaglebiac sie nie moze.. a na uszy wlosy zapuszcza ityle.. dobrze ze przyponnialam. musze Jonatana z dermatologiem umowic..
    Podziękowali 1Wela
  • Może powiedz, że ich nie odróżniasz i że już im nieśmiertelniki szykujesz ;)
    Podziękowali 2MAFJa madzikg
  • MAFJa powiedział(a):
    i ktora ? ;-) 

    Zdania były podzielone więc obie dostały taką samą liczbę głosów ;)
    Ta dyskusja była stąd,że nasze typy imienia dla najmłodszej to m.innymi Faustyna i Antonina więc się przegadywały czy Faustynki czy Tosie ładniejsze :smiley: 
    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.