Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przyjmę z wdzięcznością - 2

135

Komentarz

  • Dzięki. Szukam zatem dalej.
  • Bea powiedział(a):
    Odkopię.

    Ma kto może na zbyciu spodnie na snieg?
     Rozmiar 104 i 150

    W zamian oddam 98 i 128 i 138
    Nie mam, niestety, za to uprzejmie donoszę, że moja chadza tą zimą do przedszkola w białej sukience na Boże Ciało od Cię...  :D. Bo jasny kolor jest, psze Ciebie 'dostojny'!  ;)
  • @Bea napisz mi jutro priv albo smsa jak masz jeszcze mój nr to sprawdzę, bez przypomnienia zapomnę na 100%
  • Wszelkie ubranka chłopięce na146 i 98. Rosną mi synowie a wypad na ciuchy u nas aktualnie mocno utrudniony, na szukanie używek na olx czasu brak. Będę wdzięczna jak ktoś coś znajdzie.
  • @Polly a jak w święta zajrzę, to będzie za późno? 98 będę miała. 
  • edytowano grudzień 2020
    @Polly też wyślę, mam przegląd ubrań wszelakich dla chłopaka do 104 i chętnie oddam
    Jeśli ktoś byłby jeszcze chętny to poproszę o priv
  • Jej, a nam potrzeba kombinezon dziewczęcy na roczną dziołchę. wyrasta z 86 a nie mam 92. Może komu zalega (ale, nie ukrywam, wolałabym taki ciut ładniejszy, chętnie odkupię!)
  • @Gosia5, @Karolinka, na malucha przyjmę chętnie nawet z rozmiarowym zapasem, bo on śmiga na wysokość błyskawicznie. Na spokojnie, nawet po nowym roku. Idę na pv.
    Podziękowali 2Karolinka Gosia5
  • @Polly potrzebujesz jeszcze te 146 na chłopca?  
  • @agatak, póki co, chyba nie... Odzew na moją prośbę był zaskakujący :) Także nie chciałabym zachomikować, może komuś innemu się przydadzą. Ewentualnie odezwę się na pv jak już przejrzę to co do nas przyjdzie. Jednak  gdybyś miała innego chętnego, to śmiało.
    Dziękuję za pamięć.
  • Mam 3bluzy z kapturem w tym 2 rozpinane. I 3 sweterki z granatowe elegantsze i polo z kolnierzykiem w pasy długi rękaw jak ktoś chętny 
  • @agatak a te sweterki grantowe, to
    1/ w jakim rozmiarze?
    2/ czy zapinane, czy nie
    3/ czy mają jakieś inne kolory, naszywki etc.

    Synowi by się do mundurka przydały, gdyby jakimś cudem szkoła się rozpoczęła. 
  • 146 152. Sweterki są 2. Jeden granatowy z małym czerwonym znaczkiem po lewej. Drugi bardziej niebieski
  • czy ktos ma na sprzedaż klatkę dla papugi/kanarka?
  • edytowano styczeń 2021
    Basja powiedział(a):
    czy ktos ma na sprzedaż klatkę dla papugi/kanarka?
    Będziecie mieć?
    Podziękowali 1Basja
  • agatak powiedział(a):
    146 152. Sweterki są 2. Jeden granatowy z małym czerwonym znaczkiem po lewej. Drugi bardziej niebieski
    Priv
  • Basja powiedział(a):
    czy ktos ma na sprzedaż klatkę dla papugi/kanarka?

    przeczytalam kurtkę dla papugi....
    Podziękowali 1Basja
  • Aneczka08 powiedział(a):
    Basja powiedział(a):
    czy ktos ma na sprzedaż klatkę dla papugi/kanarka?

    przeczytalam kurtkę dla papugi....

    Zimę nadają.
  • edytowano styczeń 2021
    Zarobiła pieniądze i chce papugę falistą. Zainspirowaliście ją :)
    Podziękowali 1MonikaN
  • Jesli o papużki chodzi to najlepiej dwie. Pisze z autopsji
    Podziękowali 3Basja Katia Gosia5
  • edytowano styczeń 2021
    "Piję wiec jestem" Scrutona. Niedostępna.  Odkupię.
  • @Basja jeśli chcecie oswoić papużkę bardziej , to lepiej jedną. Moje dzieci mają ciut większą, nimfę. Kupiliśmy 3miesieczną, teraz ma 1,5 roku. Jest mega oswojona, bawi się z dziećmi, "uczy" z nimi itd. Do tego stopnia oswojona, że jak nam wczoraj przy wysiadaniu z auta otworzyła się klatka , papuga wyleciała, pokrążyła, ale dała się złapać. Ufff....
    Podziękowali 1Basja
  • Nie polecam trzymania w pojedynkę stadnych zwierząt, chyba że ew.psów.

    Przyjmę z wdzięcznością info, gdzie (po wyniesieniu się od nas Tesco) można kupić niedrogo i niezłej jakości skarpetki, majtki i grube rajstopy? Blisko domu mam Lidl, Kaufland, Biedronkę, Auchan i Carrefour, ale - jakby co - mogę podjechać. Tylko nie chcę jeździć i buszować po wszystkich sieciówkach w ciemno ;)
  • @Katia ; ja lubię z Lidla. Tydzień temu akurat kupowałam, więc mogą być jeszcze , ale u nich to nie jest w stałej ofercie. Ich grube rajstopy to chyba jedyne, które ze mnie nie zjeżdżają ;D W Auchanie są stałe stoiska z odzieżą, więc tam masz pewność że kupisz. Ale nie wiem jak z jakością.

    Co do zwierząt, to bym podyskutowała kogo jak trzymać. Większość życia mam papugi, w rożnej konfiguracji. Ale zgadza się, że jak się decydujemy na jedną to trzeba to traktować serio. 
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano styczeń 2021
    Przy okazji gooopie pytanie, wybaczcie
     (ale chcę się upewnić)
    Mamy kota w domu, to papuga wykluczona, prawda?
  • Popieram, Lidl ma fajne rajstopy termiczne, ich skarpetki i majtki też lubimy. Teraz na początku stycznia były w sprzedaży, więc może dalej będą. Tylko tam tylko wielopaki były, czyli po 4-7 sztuk/par.
  • Lidl ma stałą ofertę przez internet,  w sklepie możesz akurat nie trafić.  Potwierdzam,  super skarpety mają. 
  • edytowano styczeń 2021
    Katia skarpety polecam z textil market. Są super. Bywają męski 5 pako za 9.99 w składzie maja 98% bawełny. Męski czyli czarne lub szare
  • Z Lidla dostaliśmy ręczniki pod choinkę i bardzo miłe w dotyku, bardzo dobre.
  • In Spe powiedział(a):
    Przy okazji gooopie pytanie, wybaczcie
     (ale chcę się upewnić)
    Mamy kota w domu, to papuga wykluczona, prawda?
    My mamy koty i papugi, tylko kotów nie wpuszczamy tam gdzie papugi, by ich nie stresować.

    Podziękowali 1In Spe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.