Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje DK 2017

1910111315

Komentarz

  • wstępny plan olsztyński był tak na za rok - że wyjazdy sa autokarem a dzieci zostają z diakonią, czy to wyjdzie i się skalkuluje to nie wiem ale jeśli ten Olsztyn dojdzie do skutki to możecie być pewni, że wszystkie dzieci pójdą do diakonii a jak macie dziecko takie ok 14 lat to też może wspomagać diakonie i wtedy się za nie nie płaci.
    No i rodzina ma 2 pokoje + przedpokój i łazienkę (standard lata 80 te wprawdzie). Oraz nawet jakby lało to jest ogromna hala sportowa a jakby nie lało to jest kilkadziesiąt hektarów ternu.


    No trzeba się modlić co by ta trójka wypaliła za rok.
    Podziękowali 3zapominajka Dot mamababcia
  • sprawdziłam Kodeń, cudnie wygląda tylko termin nam nie pasuje....
  • Moj M w tym roku nie chce 3.
    To zapamiętuje sobie na przyszły
  • Zaczyna mi się podobać ta 3 w Olsztynie.  @Aneczka08 ; może zaczniesz tworzyć listę uczestników już teraz? 
    Podziękowali 3Hope Aneczka08 mamababcia
  • Koden wydaje sie fajny, juz sie zapisalismy. I cenowo rewelacja jak dla nas, az sie zdziwilam. Mailowo organizatorzy bardzo sympatyczni.
  • @Aneczka08 , ja też bym się pisała na Olsztyn. My bez dzieci, diakonia niepotrzebna ;)
  • haha tylu ludziom juz to zareklamowałam, że zaraz się okaze że nie ma miejsc na za 2 lata:-))
    Podziękowali 2Gosia5 mamababcia
  • To moze taką forumowa grupę zebrac haha
  • Tak czuję, że też powinnam poczekać na tę trójkę :blush: 
    Także @Aneczka08 nie zawiedź za rok ;) 
    Popatrzałam sobie na ośrodek w Brennej, wydaje się wow :relaxed: 
  • A widzieliście taką propozycję DK
    http://dlarodziny.eu
  • Znam ludzi, którzy to organizują. Mogę ich z czystym sumieniem polecić :smile: 
  • @Aneczka08 ,my w tym roku na pewno nie pojedziemy na 3 , Piotra czeka operacja, ale za rok, przy opcji diakoni do dzieci podczas wyjazdów (super że autokarem a nie własnymi autami) to my baaardzo chętnie do Olsztyna też pojedziemy... I ta perspektywa tylu wielodzietnych w realu  :) 
    Także rób listę powoli ;)
    K
  • Rób koniecznie! Może trzeba kasę już odkładać.
  • Tylko wiecie. Pierwszeństwo mają z danej diecezji. Chyba, zeby się dalo załatwić jakos takie reko, z całej Polski. 
  • edytowano styczeń 2018
    Był może ktoś z Was na rekolekcjach OR w Koniakowie? Jakie są tam warunki? Wiem, że to nie najważniejsze w wyjazdach rekolekcyjnych, jednak wolelibyśmy mieć jakąś świadomość w tej kwestii . Wybieramy się na "dwójkę"
  • W Koniakowie byliśmy na OR I - warunki bardzo dobre, ale nie każdy pokój jest z toaletą i prysznicem.Część osób musiała korzystać z wspólnych łazienek na korytarzach. Ośrodek fajnie przystosowany pod rodziny, ogrodzony z placem zabaw, piaskownica z zadaszeniem. Mi się bardzo podobało, ale my mieliśmy pokój z łazienką ;)
  • dzięki!!! a jedzenie? bywaliśmy na rekolekcjach gdzie bardzo go brakowało....
  • Kochani, możecie mi polecić Koszalin lub Gdynię na OR II ? Chcemy jechać z 5 dzieci, w tym najmłodszy ma 1,5 roku. Czy ktoś z Was może już tam był na rekolekcjach ?
  • http://domowykosciol.olsztyn.pl/?p=13081

    II st w Olsztynie juz dostępny, choć nie robia Ci ludzie co zwykle to miejsce bardzo polecam pod kątem dzieci, terenu, miejsca, wyzywienia itp
    Podziękowali 2Berenika Honi
  • Jednak wybraliśmy Bardo Śląskie, choć pojęcia nie mam jakie warunki czekają nas tam u Sióstr Urszulanek.
  • Byliśmy w Kodniu w ubiegłym roku, bardzo bardzo polecamy. Rekolekcje bardzo wartościowe, świetnie zorganizowana diakonia, super warunki lokalowe i fantastyczne jedzenie przygotowywane przez Ojców Oblatów.

    Podziękowali 1Dot
  • Hej Drodzy! Szukamy ośrodka na rekolekcje 1 stopień. Raczej sierpień, lipiec ewentualnie druga połowa. Macie coś do polecenia. Przyznam, że wolałabym sprawdzony ośrodek tzn. warunki.
    W zeszłym roku w Nałęczowie, choć gmach ponad 100 letni, to warunki były bardzo w porządku. 
    Jest Białogóra nad morzem, ale nie wiem, czy ten ośrodek już jest wykończony tzn. czy w budowie.
  • @AgaMaria Sandomierz polecam bardzo.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • AgaMaria powiedział(a):
    Hej Drodzy! Szukamy ośrodka na rekolekcje 1 stopień. Raczej sierpień, lipiec ewentualnie druga połowa. Macie coś do polecenia. Przyznam, że wolałabym sprawdzony ośrodek tzn. warunki.
    W zeszłym roku w Nałęczowie, choć gmach ponad 100 letni, to warunki były bardzo w porządku. 
    Jest Białogóra nad morzem, ale nie wiem, czy ten ośrodek już jest wykończony tzn. czy w budowie.
    Byliśmy w zeszłym roku w Białogórze
    Ośrodek wykończony nowiutkie pokoje z łazienkami. Jedzenie było bardzo smaczne (panie kucharki robiły też diety była bezmleczna bezglutenowa wegetariańskia i paleo).
    Brak tulko fajnego terenu na zewnątrz osrodka ławeczek czy placyku zabaw, choć po drogiej stronie jest bosisko, ale takie ogólnodostępne.
    No i do morza jak to w Bialogorze kawałek, warto mieć rowery.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Hop hop, dokąd się wybieracie na rekolekcje w tym roku? 

    My będziemy na ORARI 


    Podziękowali 1AgaMaria
  • My też! A dokąd jedziecie Monika?:)
  • My na Mazowszu, a Wy @Hope?
    Podziękowali 1Hope
  • edytowano czerwiec 2018
    Oh, a my gdzieś w Małopolsce w stronę gór :)
    Podziękowali 1MonikaN
  • A juz mialam nadzieję :).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.