Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opinie użytkowników Hondy FR-V lub Fiata Multipla II, Previi II, Sienny I..

2

Komentarz

  • Czy ktoś z Was gazował swój samochód instalacją 5.generacji?
  • Nie wiem ;-), coś mi się kojarzy, że moja IV, ale podbiję pytanie.
    A czy ktoś używa Forda Transita na 9 osób TDDI 2.0?
  • Podepne się bo dużo tu japoncow :)
    Zależy mi na aucie min. 7os., suwanych drzwiach i wielu (nie tylko dwoch) isofixach, ew. zintegrowanych fotelikach.
    Takie atrakcje znane mi są z Alhambry lub Sharana.
    Czy któraś z wymienionych Toyot lub innych znanych Wam japońskich aut ma takie cechy?
  • Toyota Previa 2.4i
  • @tryk suwane mają to fakt (+ honda odysey), a z tymi isofixami to jest pewna informacja?
  • wiesia powiedział(a):
    @tryk suwane mają to fakt (+ honda odysey), a z tymi isofixami to jest pewna informacja?
    Znalezione obrazy dla zapytania mazda 5 isofix
  • Dzieki @tryk przeczytalam z uwagą i obawiam się że standardu nie ma we wszystkich rocznikach i wersjach. Ale! Jest tam też niezwykle cenna sugestia:

    "U mnie było tak, że żona jeździła w bagażniku i miała oko na obu w drugim rzędzie. A jak siedzi daleko od Ciebie to nie dolatuje zrzędzenie"

    :-D

    PS. Znajomy mi wyszukal wóz z 6! isofixami, mianowicie Audi Q7... rzeczywiście są takie wersje. To tak tylko ciekawostkowo... bo drzwi suwanych nie ma i cena jak za mieszkanie.
  • @wiesia ;
    to byla calosc wypowiedzi to zadna sugestia do Ciebie
    moze pisz co chcesz konretnie jaki model itp
    Podziękowali 1wiesia
  • Inna ciekawostka SsangYong
  • @tryk wiem tak tylko żartem pisze :)

    Mazda 5 mi się podoba bo malutka. Ktoś w parafii ma, może się odwaze i podejde zapytac o wnetrze i opinie, po mszy św na parkingu.
  • tylko uwazaj na disle
    Podziękowali 1wiesia
  • @wiesia kiedy kupujesz
  • @tryk pewnie za kilka tyg. stanie na sharanie lub alhambrze... do Japończyków mam słabość jednak trzeba by brac z rynku wtórnego - czego się obawiamy.
  • @tryk mamy zle doświadczenia z dieslem (japońskim). Tylko że te wszystkie silniki i diesle i benzynowe w nowych VW i Seatach są turbodoladowane z tego co pamiętam... Także kręcimy się mocno w miejscu.
  • Tsi jeszcze sprezarka
  • Obejrzałam sobie ta Verso w internecie i na oko, to tam za duzo miejsca nie ma miedzy drugim i trzecim rzędem. Niby fotele pełnowymiarowe, ale ogólnie przypomna mi Zafire, jesli chodzi o proporcje, czyli np. bagaznik pewnie też jest niewielki.
  • @TecumSeh z własnego doświadczenia: w 6 roku eksploatacji w Hondzie CRV doszlo do uszkodzenia silnika typu diesel. W lokalnym serwisie nam powiedziano że to 3 taka awaria u nich.
  • Jaki przebieg i kod silnika?
  • CRV III, 2.2 i-DTEC, 150KM, manual, przebieg przy padzie silnika 168tys., przepalany na trasie bo zeby gdzieś dojechać musimy korzystać z ekspresowki.
    Maz ma zastrzeżenia do lakieru (eko-sreko). Mamy felerny czujnik parkowania a takze swiatla przeciwmgielne. Wszystko koncertowo po gwarancji.

    My się tylko cieszymy że przeszczepiony z jakiegoś trupa silnik sie przyjal i już kilka mcy jezdzi :) Ale serwis zapomnial o akcji przywolawczej i mielismy przeciek z pompy paliwa.

    Jeśli chodzi o serwis to przez jakiś czas był jedynym ASO w regionie. Teraz są dwa. Także dotyczy populacji takich aut w naszej konurbacji.
    Robia, naprawiaja i radzą jak potrafią... ale cala ta otoczka i wyglad przypomina serwisy Daewoo gdy firma wycofywala się ze sprzedaży aut.

  • @kociara skad import?
  • a pojęcia nie ma, nie ma info
    może zalany był?
  • Mozna sprawdzic historie modelu
  • Też bym wzięła RAV4 w benzynie. Sek w tym ze x-traile sa/bywaja 7 os. Może o to Małgorzacie chodzi?
    Istnialy w USA rav4 w wersji 7os.

    Co do Twoich pytań @tryk to fakt, że pod moją nogą to się stało ale szczegółów uszkodzenia bez Męża nie zacytuje. Auto w ASO serwisowane. W nieistniejacym sopockim i obecnym jedynym gdanskim. Teraz Gdynia doszła. W miedzyczasie inna Gdynia wycofala się z dystrybucji marki. Czyli 2 z 3 salony się zwinely w ciagu tych 6 lat.
    My już Hondzie za nowe auta dziekujemy.
    Choć poniekad zdaję sobie sprawę że lepsze już u innych dilerow raczej było.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.