Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opinie użytkowników Hondy FR-V lub Fiata Multipla II, Previi II, Sienny I..

13»

Komentarz

  • @kociara b. mały przebieg. Niby auto niestare, ale poniżej 10 tys. na rok, to auto stoi, a nie jeździ.
    Podziękowali 1kociara
  • @kociara  czy ogladalas te auto na <zywo>.

    @jan_u ma racje,takie auto ponizej 10 kawalkow rocznie z importu,
    czy byl jakis leasing?
  • Oj, przepraszam @tryk, pisałam do @TecumSeh.

    No to panowie nie są pewni, dlaczego silnik padł (nie rozbierali go) postawili hipotezy o tym że:
    1) świece żarowe się rozpadły, weszły w cylindry, zmielone przeszły do turbiny
    2) puściło jakieś uszczelnienie w turbinie bo znalazł się tam olej (mam nadzieję że nie pokręciłam)
    Od strony użytkownika, któremu obce są te technikalia, było tak że auto jechało z prędkością ok 140km/h i zaczęło nagle wchodzić na jeszcze większe obroty, mimo że gazu nie dodawałam, a za nami pojawiła się ściana białego dymu (czyli świeżego oleju). Hamulec słabo pomagał, dopiero rozsprzęglenie.
  • tryk powiedział(a):
    @kociara  czy ogladalas te auto na <zywo>.

    Nie, to ogłoszenie z portalu jakiegoś
  • @wiesia  nie rozebrali silnika?
    wlozyli nowy?
  • @tryk, z tego wynika że nie jakoś dogłębnie. Do nich były takie kolejki, że ja się naiwnie cieszę, że tak się to skończyło. Czyli wstawieniem "nowego" silnika. Piszę w cudzysłowiu, bo nowy silnik to koszt ponad 70tys (bez sensu). Kolejny silnik pochodził prawdopodobnie z bitego auta. Sami musieliśmy go szukać na popularnych portalach :)
    Oni już takie rozwiązanie innym klientom proponowali. Ekspertyz natomiast nie, bo to kolejne pieniadze i czas. Nie wiem czy prócz (oczywiście cennej) wiedzy coś by to wniosło w naszej sytuacji - skoro naprawić tego co zostało nie dało się.
  • ok,wstawili uzywke,
    Podziękowali 1wiesia
  • Wiesz co..  bylam na południu w te wakacje. Sama jestem z południa. Mamy tutaj w rodzinie taką opinię że infrastruktura i biznes na pomorzu jest w stosunku do Was u nas jak 100 lat za Murzynami ;)
    Toyoty mamy np. 3 w tym 2 jednego właściciela.

  • te nowe hondy calkiem dobrze ida w dislu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.