Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejańska za synów M_Monii - dołącz do modlitwy!

1101113151619

Komentarz

  • Od kiedy zaczynamy ? 
    Podziękowali 1nowa
  • edytowano luty 2017
    Ja dziś.
  • @maggie27 , rozumiem, że są dwie róże, tak? Ja mam w drugiej róży drugą radosną czy drugą bolesną?
  • Nowenny nie dam rady, ale codzienną modlitwę obiecuję.
  • i ja zwalniam. . . 
  • Ja jak manna-zwalniam miejsce w róży, modlę sie dalej, choc poza nią.
    K.
  • Ja też zwalniam miejsce w róży. 
  • @Gosia5- w drugiej bolesnej, w 2 radosnej miała być @Bridget, kilka osób prosiło o tą samą tajemnicę i to uwzględniłam.

    @katarzynamarta- masz cały czas tajemnicę 2 radosną. Odmawiasz codziennie dziesiątek różańca- osoby początkowe i końcowe z modlitwami:
    27 dni cześci błagalnej
    27 części dziękczynnej
    Podziękowali 2madzikg Gosia5
  • Ja swoje miejsce też zwolnię, co nie znaczy że przestanę sie modlić. 
  • Niestety odpadam i mój mąż Janusz również. Nie dajemy rady :(
  • Jestem mam  pilną intencję, obiecałam coś komuś zanim wyszedł pomsył nowej nowenny.
     jeśli jest ktoś kto da radę to oddam..

  • Ja rezygnuję  z Nowenny, ale nadal będę modlić się za chłopców. 
  • I Róża jest kompletna. Początek drugiej już mamy:

    Radosna:
    1. @balbi
    2. @Bridget
    3. @maggie27
    4. @mamlu
    5. @monika5

    Bolesna:
    1. @Laf2011
    2. @Gosia5
    3. @nowa ;        
    4. @lidia2 ;                     

    Brakuje jeszcze minimum 6 osób i ruszamy z drugą (można tajemnice światła przenieść z I Róży, żeby uzupełnić II).

    Myślę, że II Róża za siły dla Rodziców, może i przemianę Babci jest jeszcze bardzo potrzebna. Monia pod koniec stycznia pisała, że Maciuś waży 1.2kg, a Arturek poniżej...
    Pomyślcie, jakie to jeszcze okruszki i ile jeszcze przed nimi pobytu w szpitalach... A Rodzice nieustannie krążą między domem, a dwoma placówkami. Ja z moich porodów najgorzej wspominam właśnie pobyt w szpitalu. Mimo, że wszystko było w porządku to i tak baby blues dawał o sobie znać i ryczałam w poduszkę...                                                                                       
    Podziękowali 3WandaB Gosia5 madzikg
  • @ola_g- na początku 4 strony jest link do strony, gdzie jest napisane, jak odmawiać Nowennę. Ja słabo się poruszam po forum i nie umiem wkleić...

    Najtrudniejsza jest chyba modlitwa końcowa, bo za trudna, żeby się nauczyć na pamięć. Ja wysłałam sobie zdjęcie tekstu i miałam wieczorem telefon pod ręką, żeby przeczytać treść sms-a.
    Podziękowali 2Skatarzyna madzikg
  • Ja chetnie nadal zostane
  • maggie27 powiedział(a):

    Najtrudniejsza jest chyba modlitwa końcowa, bo za trudna, żeby się nauczyć na pamięć. Ja wysłałam sobie zdjęcie tekstu i miałam wieczorem telefon pod ręką, żeby przeczytać treść sms-a.
    swietny pomysl!
    Podziękowali 1madzikg
  • Ja mam stary telefon i mąż wysłał mi SMS z treścią tych modlitw. Jakoś nie mogę ich się nauczyć, choć odmawiam już szósty raz nowennę. A tak w komórce jest i zawsze mogę przeczytać, nawet w ciemności.
  • To ja się dołączam. Tylko bez modlitw końcowych proszę...
  • Ja moge dalej, ale bez modlitw poczatkowych i koncowych, bo modle sie w drodze do/z pracy (na rowerze).
  • Proszę mnie wpisać
  • Ja muszę tym razem zrezygnować, ale modlitewna pamięć zachowuję :)
  • Nie pisałam bo zastanawiałam czy dam rade. Poprzednio było mi ciężko. Dobra, przypiszcie mnie do Tajemnicy bez dodatkowych modlitw.
    Podziękowali 1madzikg
  • II Róża prawie kompletna! Brakuje 2 osób do części chwalebnej. Radosna: 1. @balbi 2. @Bridget 3. @maggie27 4. @mamlu 5. @monika5 Bolesna: 1. @Laf2011 2. @Gosia5 3. @nowa 4. @lidia2 5. @Dot Chwalebna: 1. @malagala 2. @gabriela 3. @Milagro
  • Radosna:
    1. @balbi
    2. @Bridget
    3. @maggie27
    4. @mamlu
    5. @monika5

    Bolesna:
    1. @Laf2011
    2. @Gosia5
    3. @nowa
    4. @lidia2
    5. @Dot

    Chwalebna:
    1. @malagala
    2. @gabriela
    3. @Milagro
    4. @AleksandraB

    Jedna osoba i ruszamy z modlitwą :)
    Podziękowali 1nowa
  • maggie27 powiedział(a):
    Radosna:
    1. @balbi
    2. @Bridget
    3. @maggie27
    4. @mamlu
    5. @monika5

    Bolesna:
    1. @Laf2011
    2. @Gosia5
    3. @nowa
    4. @lidia2
    5. @Dot

    Chwalebna:
    1. @malagala
    2. @gabriela
    3. @Milagro
    4. @AleksandraB

    Jedna osoba i ruszamy z modlitwą :)
    A jaka jest konkretnie intencja? Bo różne propozycje padaly...
  • Dopóki nikt się nie zgłosi, mnie zapisz, @maggie27 .
    Podziękowali 1Nika76
  • I dziś można zaczynać.
    Podziękowali 1madzikg
  • Można zaczynać- brawo @mamababcia :) 5 chwalebna

    Jeżeli I Róża zaczęła modlitwę wczoraj to skończy 30 marca.
    A co do intencji- może I Róża za zdrowie Maciusia i Arturka, a II za potrzebne siły dla Rodziców? Może @M_Monia ma inne propozycje?
  • edytowano luty 2017
    III RÓŻA NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ O POTRZEBNE ŁASKI I WSPARCIE DLA MONII i JEJ MĘŻA

    Byłam w niej. Nadal się modlę 10 różańca, więc można mnie wpisać, jeśli jeszcze trzeba, ale widzę, że już chyba jest komplet. Jakby co, to mogę zostać w pogotowiu, jakby ktoś zaniemógł  ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.