Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

11819202123

Komentarz


  • Podziękowali 2Dorotak Izka
  • Haha, ci mężowie tak mają. Mój moja szafę uwielbia :D 
  • Ja tu nawet nie zaglądałam, bo gdzie ja i spódnice, nigdy nie chodzę.  A teraz kurs tańca z mężem i szukam, sukienek,  spódnic, nie mam w czym chodzić na zajęcia...
  • edytowano luty 2020
    Dorotak powiedział(a):
    Haha, ci mężowie tak mają. Mój moja szafę uwielbia :D 
    No maja. Jak sie wybralismy do showroomu zrobic zwrot to musialam go powstrzymywac bo chial mi ćwierc kolekcji wykupic. Pozniej pokaze sie jeszcze w carissie flamesta. W carisie wygladam ładnie, nic nie poszerza ale jest juz bez tej nutki szaleństwa.
  • Flammesta to taki print, że na stronie od razu mi się spodobał i musiałam go mieć xD na alodii ;)
    Mój mnie ciągle wyrzuca do showroomu, że mam jechać, a ja jakoś nie mogę się zebrać. Albo dzieci chore albo szyjemy króliczki w przedszkolu i trudno się wyrwać. Muszę Gosię podpytać, czy jakaś sobotę będą mieli otwarte...
  • Ja nie wiem, bo spódnice tylko do kosciola, a potem w samochodzie i tak się przebieram zaraz. Ale czy te spódnice co właśnie widzieliście to trochę nie dodają wagi w biodrach?
    Jak założyłam kiedyś taki fason, to wygladalam jak wiejska babka w kilku fartuchach.
    Ja spódnica nie bedzie powiekszala bioder? I będzie ciągnęła sylwetkę w dół?
    Podziękowali 1Leli
  • Biodra u kobiety fajna rzecz 
  • A i owszem dodają. Tylko ja nie mam szerokich bioder. Za to mam stosunkowo szeroka talie, chociaz bez przesady jest. Te kroje robia klepsydre- maskuja lekko wystajacy brzuszek. Nie ma marszczen w tali ktore pogrubiaja i wyglada sie jak wiejska baba. Marszczen w tali unikam.

  • Dol 42, gora 38. Chociaz cala jestem klasyczna 40.
  • Ta ruda że dwa rozmiary Cj dodaje. ;)
    Podziękowali 1Predikata
  • edytowano luty 2020
    Zgadzam sie z @Skarzyna, za to w tej czarnej super!
  • Jestem chyba zbyt ograniczona, żeby pojąć co jest złego w tym, że coś dodaje lub nie centymetrów czy rozmiarów. Nigdy nie był to dla mnie wyznacznik do wyboru ciuchów. Chyba dlatego tak lubię swoją szafę :) 
    Mąż Doroty chciał ją porwać w tej spódnicy do tańca. I to mam znaczenie, a nie to, czy komuś się wydaje, że poszerza lub nie. 

    @Dorota, Flammesta w porównaniu do pomarańczowej wydaje się taka... Bez charakteru... Masz rację zdecydowanie, że vinka robi efekt wow przez to. 
    Podziękowali 2Izka Barbasia
  • Dziewczyny jak Wy ogarniacie te nazwy MZ???
    Po kupnie w życiu bym nie pamietała jak się nazywa kiecka, którą noszę.
  • Taki bzik. Kiedys zarzekalam sie ze nie kupie ale jak uszyli serie w ktorych dobrze wyglada pani z biustem o nieefemerycznej urodzie ( czyli ja), to jakos tak przyszlo.
    Podziękowali 1Predikata
  • Jasne że jak mężowi się podoba i do tego sie dobrze w tym czujesz to nosić nosić! 
  • Chodzę tylko w spódnicach i mój mąż to uwielbia. Jestem niska i nie wszystkie byście pewnie oceniły na idealne do mojej sylwetki ale mnie i mężowi sie podobaja więc jest super :)
    Podziękowali 1Barbasia
  • edytowano luty 2020
    @Dorota po prostu wklejając tu zdjęcie niejako poddajesz się/spódnicę ocenie i postanowiłam ją wyrazić.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • A wiec dzisiaj idziemy na kurs tanca, a pod koniec marca na intensywny kurs tanga.
  • Zdaje sobie sprawe ze pomaranczowa dodaje mi kg. Ale. .. Mam dosc masywne , umięśnione nogi, ktore czasami wygladaja klockowato, a w tej przez kontrast wygladaja szczuplo. Zawsze podobala mi sie moda lat 50tych, ale uwazalam że to nie dla mnie. Teraz mam to w nosie. Ta ruda ma jeszcze jeden plus ktorego nie widac na zdjeciach. Swietnie wyglada z rudawymi wlosami( na zdjeciu mialam jeszcze mokre po umyciu)
  • edytowano luty 2020
    Mi się podobasz i w tej i w tej, myślę,  że w rudej wydajesz się szersza głównie na zdjęciu, ręka cię poszerza i jest mniej korzystne ujęcie. Na żywo może wyglądać dużo lepiej.
  • @Dorota- ale Ty jesteś fajna dziewczyna na tym zdjęciu
  • awia powiedział(a):
    Zgadzam sie z @Skarzyna, za to w tej czarnej super!
    Dokładnie!
  • To nie spódnica poszerza, tylko bluzka włożona w spódnicę. Wywal ją na zewnątrz i zobaczysz różnicę.
    Podziękowali 2Małgorzata32 awia
  • edytowano luty 2020
    Atsd...ruda spódnica fajna
  • Cart&Pud powiedział(a):
    To nie spódnica poszerza, tylko bluzka włożona w spódnicę. Wywal ją na zewnątrz i zobaczysz różnicę.
    O, Dorota, pokaż się tak. Czy Ci talia nie zniknie w takiej opcji?
  • @Dorotak - wiesz, widocznie Tobie nic nie robi złego jak marszczenie czy fason spódnicy doda Ci rozmiar albo dwa. 
    Ja do grubych nie należę ale i szczupła nie jestem. 
    Góra 14/16 dol a dół 12/14 wedle rozmiarowki uk, zależy od marki. Generalnie L/male XL góra, a dół male L lub luzniejsze M. Ale wciąż nie mam ochoty pogłębiać bioder. Bo wtedy dół robi się na miarę góry i wiejska baba gotowa. 
  • Miałam taką kupic, ale drogo, a i nie ma gwarancji, że wyszczupli.
    https://www.massimodutti.com/gb/women/collection/skirts/satin-midi-skirt-c675013p8813020.html?colorId=700&categoryId=675013

    Ewentualnie mogę wrócić do wagi sprzed drugiej ciazy, czyli 10/12 i niech pogrubia ;)
  • edytowano luty 2020
    Fajne te spódnice @Dorota. Jak dla mnie w carrissie wygladasz super! Za  to vinca taka z pazurem! 
    Podziękowali 1Dorota
  • A jaki sklep internetowy polecacie z kolekcja ciekawych spodnic/sukienek  ale z materialow bez wzorkow? Albo mi sie gust zmienil, albo kiedys wygladalam dobrze w kwiatkowych wzorkach, bo teraz to nie moge na siebie patrzec jak zmierze cis w jakiekolwiek ciapki I wzorki. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.