Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

1181920212224»

Komentarz

  • W mari zelie nie wszystko kest we wzorki. Znam Karoline Garczynską, ona szyje z dresowek . Zykzak i freeshion jest swietny ale tez dresowki. 
    Podziękowali 1Leli
  • Poszukuje spódnicy zimowej przed kolano,ale nie mini trapezowej bez zakładek. Czy takie są nie za miliony?
  • Dla mnie "przed kolano" oznacza długość mini, za kolano to midi, maxi do kostek. Źle mi się wydaje? ;)

    [podbijam Ci, a co ;) ]

    W sumie też poszukuję spódnicy, bo ta, w której chodzę drugi rok praktycznie codziennie jest mocno poprzecierana :( Ale nie mam kasy, więc udaję, że tego nie widzę :p
  • edytowano grudzień 2020
    Kupilam latem córce  świetną spódnicę polskiej firmy i w Polsce szytą  za całe 40 zeta. Bardzo fajna tkanina bawełniana, lekko rozciagliwa, ciut szywniejsza, nie  gniecie się i pięknie się ten klosz układa. Moje córki lubią rozkloszowane i do kolana, a teraz z tym bida na rynku.
    Teraz kupowałam co innego i widzę,  ze ona przeceniona na 20 zl (!) tylko już nie wszystkie rozmiary są.  Może komuś sie spodoba? Bdb uszyta.
    https://allegro.pl/oferta/36-spodnica-midi-biala-kolo-klosz-sale-295-9258148234?fromVariant=9258148904 ;

    Ze sprzedawcą bdb kontakt i łatwo się wymienia jak nie pasuje
     Może też coś uszyć trochę inaczej (choć oczywiście nie przy tej cenie).  Polecam.
    Kupiłam też  od nich (drugi ich sklep) taką, ale ona już niestety sztuczna. Układa się  jednak też  pięknie.
    https://allegro.pl/oferta/36-spodnica-midi-klosz-welur-collibri-860-pl-9918060602?fromVariant=9918061633 ;
    Niestety z telefonu jakoś mi się tych obrazków nie udaje przerzucić tutaj.


    Może @Katia u nich coś znajdziesz? Ceny czasem naprawdę miłe i szycie porządne.  Choc większość  nie w moim guście, ale troche znaleźć można.
    Podziękowali 1Katia
  • Katia powiedział(a):
    Dla mnie "przed kolano" oznacza długość mini, za kolano to midi, maxi do kostek. Źle mi się wydaje? ;)

    [podbijam Ci, a co ;) ]

    W sumie też poszukuję spódnicy, bo ta, w której chodzę drugi rok praktycznie codziennie jest mocno poprzecierana :( Ale nie mam kasy, więc udaję, że tego nie widzę :p
    A jakiej szukasz? 
  • Siadłam do kompa to Wam pokażę tę spódniczkę, bo naprawdę super jest. Ładniejsza niż na zdjęciu. Materiał jest ciut jaśniejszy, wzór lekko rozmyty, nie bardzo wyrazisty. Naprawdę klasa. Mogłaby być trochę dłuższa, bo przy 165 jest przed kolano (36)


  • Chciałabym kupić moim córkom spódnice szyte z koła. Czy ktoś ma może namiar na kogoś? Może być allegro. Fajnie, gdyby był wybór materiałów.
    Patrzyłam na sprzedającego, co go polecała @Bambidu, ale nie ma rozmiarów dziecięcych.
  • @blaekie, od jakiegoś czasu jestem zauroczona ubraniami polskiej firmy Marie Zelie. Model Vinca jest właśnie szyty z koła. https://mariezelie.com/kategoria/spodnica-vinca
    Nie wiem, w jakim wieku są Twoje córki, ale tam rozmiary zaczynają się od 32, myślę że na nastolatki mogłyby się nadać.
  • @Aniuszka, dziękuję, zerkne, choć pamiętam, że MZ wzbudza wiele emocji  ;)
    Najmłodsza, na którą chcę kupić spodnice ma 8 lat, więc może być problem z MZ.
  • edytowano marzec 2021
    Kiedyś w Marie zelie były ubrania dla dziewczynek,  teraz już dawno nic nie było, wiec chyba się wycifali
    Podziękowali 1blaekie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.