Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

1568101124

Komentarz

  • @anabe ale przeciez kolorowe nie oznaczają jaskrawych, są jeszcze śliwkowe, ciemni zielone, bordowe, rude... jakoś nie czuję ze są tylko dla nastolatek.
    Podziękowali 2E.milia Joannna
  • edytowano luty 2017
    wez czerwone botki tylko z rajstopami ton w ton. a jak sie czerwonym botkom oprzec, no jak?
  • @annabe piękna ta sukienka!!!
  • @Skatarzyna marzą mi się takie botki :) i jakieś buty na obcasie w ciekawym ;) kolorze 
  • kup, radone buty robia dzien!
  • Całe studia nosiłam wyłącznie kolorowe rajty. Teraz czarne szare lub neutralne latem.  Też mi się podobają cały czas ale odczuwam że to już minęło.
    Podziękowali 1annabe
  • Elunia powiedział(a):
    bez przesady, ta pani ma już ze 4 dychy
    http://www.styl.pl/zdjecie,iId,11046

    Omg 
    To sie chyba zwie dramatic look
    Podziękowali 1Milagro
  • toć to moda sprzed 15 lat. Swoja droga myślałam ze kolorowe to takie e wzorki kolorowe.
  • Koszmarek :D 
  • Tzn nie moja broszka ;) kto co nosi, niech i to beda rajtki w kocie wzorki,
    jednak dla mnie to koszmarek modowy
  • https://pl.pinterest.com/pin/194640015122109166/

    Ja bardzo lubie intensywne kolory na wiosne lato
    Podziękowali 2annabe Milagro
  • dla mnie, jest pewna niewlielka czesc osób tore potrafią ta łączyć takie koszmarki ze wygląda to świetnie.ale to trzeba mieć super wyczucie,figurę i urodę. Dla mnie bezpiecznie jest klasycznie. Wtedy wiem ze jest ok.
    Podziękowali 1asiao
  • Tia.... tylko wysoka dosc jestem i przewaznie w sklepowych kieckach dlugosc mi kolan nie zaslania dlatego perspektywa uszycia na wymiar jest tu kusząca. Uprzedzajac komentarze wiem ze jestem super zgrabna;)))nie mam kompleksow  tylko nie lubie odkrytych kolan u siebie i koniec. Od zawsze. 
    Podziękowali 1asiao
  • @asiao piekne to co zalinkowalas  <3
    Choc pewnie nigdy bym nie zalozyla. 

    Wogole my jakos baaaardzo rzadko wychodzimy do ludzi, na przyjecia,gdziekolwiek zeby moc sie tak ladnie ubrac :( 
    Tylko codzienny ciuch. 
    A dwa razy do roku na wielkanoc i swieta mozna cos wrzucic elegantszego... ech
    Podziękowali 1asiao
  • @annabe to sie zmieni jak chlopaki zaczna sie zenic  :D
    Podziękowali 1annabe
  • Nie wiem czy moja figura dalejbedzie taka zeby takie kiecki zakladac ;)
  • e tam. jak po pieciu sie nie zmienila to i po dziesieciu sie nie zmieni  ;)
    Podziękowali 1annabe
  • To zalozysz inna, taka, jaka akuratnie Ci bedzie sie podobac i pasowac.  :)
    Podziękowali 1Wela
  • w przypływie rozpaczy, bez większych nadziei, weszłam wczoraj zobaczyć co nowego napisałyście w tym wątku (rozpacz powodowana brakiem koncepcji na Komunię w Wielkanoc naszego M - kiedy termin mam na wtorek zaraz po Wielkanocy - tak że nawet nie wiem czy będę w ciąży z wieeeelkim brzuchem czy już karmiąca)
    skończyły mi się wszelkie spódnice które się nadawałyby ewentualnie (skończyły rozmiarowo jakiś miesiąc temu...) i weszłam w jakiś link wcześniej podany - no i wczoraj przed północą zakupiłam sukienkę, spódnicę i do kompletu nawet rajstopy ciążowe - zaszalałam - wydałam na siebie prawie 100zł (bo ja z tych Wielkopolan co Szkotom nie ustępują ;) i jak mam wydać na siebie ponad 20zeta to już 5x się zastanawiam, myślę czy konieczne itd) no w każdym razie wersja z darmowym zwrotem jak bym się jednak nie mieściła (bo aż tak dokładnych pomiarów tam nie było...)
    jak przyjdzie i będzie fajne to zareklamuję :) 
  • Moje nowe buty czekają w paczkomacie. :)
  • Podziękowali 1Inka
  • a ja moje nowe zwracam, bo twarde
    ja jestem zwykłą kobietą o nóżkach królowej i tylko miękkie butki, a one drogie  
    nawet po przecenach ...
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Wczoraj rozerwałam spódnicę, zapomniałam, że nie w spodniach jestem. Dobrze, że z ciuchów za 2 zł, inny model muszę wypróbować. 
  • Ja właśnie planuje dłuższą przerwę ciążową i rozpoczęcie karmienia. Jestem w 7 niebie, że mogę spakować ubrania ciążowe i odesłać w kosmos do kogoś :) Już planuję powrót do takiego pasa, żeby wbić się w spódnice, bo w ciążach chodziłam  raczej w gaciach. Czytam i czytam ten wątek z radością, że zobaczę stopy itp. 
    W międzyczasie zafascynowała mnie teoria minimalizmu ( w rozsądnych granicach), gdzie odnośnie ubrań należy zacząć od zdania: mam wszystko czego potrzebuję, muszę to tylko odkopać. Oddałam mnóstwo rzeczy, w które nie wbijam się  od kilku lat albo ich nie lubie i  odkryłam, że mam spódnic i sukienek tyyyyle, że sama w to nie wierzyłam. Może nieco nie w temacie, ale może i wy coś odkopiecie z wnętrza szafy :dizzy: 

  • Ja nie musze kopac.jakby ktos zechcial przyjechac to moze sobie wziac co sie spodoba  :)
  • nie ma takiej mozliwosci - jesli chodzi o moja szafe, to znam jej kazdy centymetr, choc minimalistyczna nie jest.

    buty schowalam, nie dalam zosce nawet przymierzyc. swietne sa.
  • u mnie jest sporo ale mało co do siebie pasuje, dlatego teraz chcę sobie garderobę z głową skompletować. Minimalistyczną bo taką najbardziej lubię. Podstawą mają być spódnice, do nich bedę dobierać i dokupować resztę. 
    Podziękowali 1wielorybek
  • @Skatarzyna - pochwal się zdjęciem :)
  • czekam wiosny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.