Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

oddam leki

2

Komentarz

  • Przyjmę duphaston jeżeli ktoś ma. Oczywiście opłacę koszt wysyłki. 

  • Duphaston chyba jeszcze mam, sprawdzę 
    Podziękowali 1MAGDULA
  • Super dziękuję. 
  • @aga---p ;Witam. Aga---p jeżeli twój post nadal aktualny odnośnie duphastonu to ja chętnie przygarne. Oczywiście opłacę koszt wysyłki. Pozdrawiam Magdalena
  • @Basja ;Witam Basja jeżeli twój post nadal aktualny odnośnie duphastonu to ja chętnie przygarne. Oczywiście opłacę koszt wysyłki. Pozdrawiam Magdalena
  • edytowano listopad 2019
    Dziewczyny szukam bo muszę zacząć brać od 16.11 mam jeszcze 4 tabletki czyli na 2 dni mi starczy, a mój ginekolog do końca listopada na urlopie
  • @MAGDULA inny lekarz też może wystawić receptę np rodzinny 
    Podziękowali 1MAGDULA
  • Mam 10 tabletek i mogę Ci przesłać, ale to dotrze po niedzieli. Nie lubię jak coś się ma zmarnować. Daj adres na priv
    Podziękowali 1MAGDULA
  • @nowa no właśnie jak by lekarz rodzinny to zrobił to bym nie musiała szukać... ale niestety mój powiedział że nie wypisze.  Pozdrawiam 
  • Yasmin 
    tabletki hormonalne
    termin ważności 07.2020
    miałam brać na polipa, ale zrezygnowałam z tego "dobra"
    może akurat ktoś potrzebuje
  • jezeli aktualne ten yasmin to bym prosiła
    Podziękowali 1Karolinka
  • prosze odpisac i czy mam adres podac
  • Ma ktoś może luteinę podjęzykowa, dostałam dopochwową i już mam problemy z grzybkiem, kiedyś też tak miałam, mogłam od razu poprosić o podjęzykowa, teraz będę u lekarza dopiero koniec stycznia...
  • @Zuzapola mam chyba niewykupioną receptę. Zaraz sprawdzę. Mogłabym Ci dziś wysłać bo wybieram się na pocztę, tylko napisz adres na priw. 
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Napisałam, dziękuję.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Mam wrażenie, że niektórzy logują się tylko dla darmowych leków. Smutne trochę 
  • ale ja nie na handel bo ja nie mam zylaków i normalnie juz 10 lat biore hormony regulon brałam,novynette i nie chciałam na sprzedaz bo nigdy bym nic nie sprzedała i nie wiedziałam ze na stronie katolickiej sa takie złosliwe ludzie
  • a mnie sie wydaje ze tylko niektórzy sie loguja zeby dokuczac drugim

    Podziękowali 1Ona64
  • mam ten adres podac czy nie bo juz nie wiem jestem z wami rok juz a kazdy mnie traktuje jak nowa
  • monika strzelecka ul.Armii Krajowej 21/26 mysłowice 41-400
  • ola_g powiedział(a):
    Może przyjmujmy zdroworozsądkową zasadę, że wysyłamy leki tylko znanym sobie forumowiczom??? 
    Potem handel w sieci kwitnie... Nie wiadomo, kto będzie ostatecznym odbiorcą tego leku. 
    @kropka pisała, że zna @moniczka4444
  • edytowano grudzień 2019
    O matko dziewczyno...edytuj to (bo  masz tylko godzinę) nie podaje się adresów na ogólnym. Pisz na PW do oferującej.
    Podziękowali 2Hope madzikg
  • moniczka4444 powiedział(a):
    mam ten adres podac czy nie bo juz nie wiem jestem z wami rok juz a kazdy mnie traktuje jak nowa
    Nie dziw się proszę, mojej reakcji... niby rok... nie dajesz się poznać. Twoja aktywność dotyczy tylko tego wątku:(
    Podziękowali 1moniczka4444
  • Jest jeden dzien na edycje ale @moniczka4444 nie czekaj ani minuty tylko szybko chowaj swoje dane osobowe!!!! 
    Podziękowali 2nowa September
  • @moniczka4444 musisz kliknac w ikonke czarnej śrubki w prawym, gornym rogu okienka postu z tym adresem. Wtedy mozesz skasowac swoja wypowiedz i albo napisac cos od nowa albo zostawic puste okienko i nie pisac nic, spokojnie mozesz tak zrobic.
    Jesli chcesz napisac do danej osoby - klikasz w konkretny nick i piszesz list, tzw priv.
    Podziękowali 1moniczka4444
  • edytowano grudzień 2019
    @moniczka4444
    bez irytacji kobieto, pożar czy jak :o
     nikt Cię tutaj nie zna
    pojawiasz się nagle

    poza tym robotę mam
    cierpliwości 
     po świętach Ci wyślę 

    Podziękowali 1moniczka4444
  • dobrze nie pali sie czemu mnie nikt nie zna ja juz od roku jestem moze trzeba byc dłuzej zeby ktoś mnie polubił,dziekuje i zycze zdrowych,błogosławionych świat Bożego Narodzenia
  • Trzeba dać się poznać pisząc w innych wątkach
  • jak mijają święta wam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.