Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coś dla Kopciuszków czyli wątek obuwniczy

1131416181926

Komentarz

  • Jakby fason nie dla mnie, bo nie lubie szpiców, ale kolor ok! Tylko wlasnie trzeba troche bardziej uważać z czym sie łączy, zeby nie wyszło disco ;)
  • Najlepszą i tańszą sporo wersją glanow martensa są glany Shark. Miałam, chodziłam w nich 10 lat. Polecam.
  • Przyszedł płaszcz i za duży. No normalnie w szoku jestem co to za rozmiarówka, bo zwykle takie firmy bardzo zaniżają numerację. Ale pięknie wyglada, widać jakość, kolor swietny. Zamawiam mniejszy i jeden problem zyciowy z glowy :D
  • 40, a normalnie wlasnie 38-40 nosze, wiec bałam sie, ze moze za małe wyjsc
  • A ja kupiłam te złote buty. Promocja była, więc zadowolona jestem.Tzn. z ceny, bo jeszcze nie przyszły.
    Podziękowali 1Maciejka
  • Przyszedł płaszcz, pasuje idealnie. Cały jego urok w tym, ze niby nic, proste szycie, a widać klase. Przymierzyłam, maz powiedział: „ No, nareszcie sie po włosku ubierasz”. Czyli nawet on zauważył :) 
    Podziękowali 1Polly
  • Ubierz go i niech mąż zrobi foto 
  • Moze.... ale nie dzisiaj.
  • Właśnie miałam napisać.  Bez fotki @Maciejka_ nie masz żadnego płaszcza.  ;)
  • To jednak ogólny, wiec se głowę ucinam:

  • Piękny. Pięknie wygladasz
    Podziękowali 1Maciejka
  • Piękny!
    Podziękowali 1Maciejka
  • edytowano wrzesień 2019
    Klasyka! Pięknie leży i Ci rewelacyjnie pasuje. Ale głowy szkoda. Mogła się jeszcze przydać...
    Podziękowali 1Maciejka
  • Tez mi troche tej  głowy szkoda, albowiem odkryłam, ze taki kolor bardzo blondynkom pasuje (a teraz dosyc blond jestem). Cera jakoś takiej świeżości nabiera. Do tej pory zawsze myślałam, ze tylko ciemne kolory.
  • Superowy
    Podziękowali 1Maciejka
  • @jukaa to te:
    https://m.zalando.pl/wallis-aluna-botki-wl511n017-c11.html

    Jeszcze ciut ładniejsze sa z Boden, ale cena wyższa 
  • edytowano wrzesień 2019
    @M aciejka - to jest ten płaszcz Massimo dutti? Pięknie leży. A gdzie pasek 
  • Tak, to ten, a pasek z tylu, nie widac. I chyba tez nie będę wiązać, lepiej wyglada bez tego, tzn. taki luzem, zwisający z tylu.
    Podziękowali 1Pola
  • Mam kickersy! Troche bardziej w szpic, niz myślałam, ale jakoś tak fajnie, z klasa. Kolor przepiękny, nie świecą sie tez tak jak na fotach widać. Jestem zadowolona :) Idę dzisiaj już w nich na koncert i do knajpy :)
  • A ja szukam kozaków klasycznych, na kwadratowym klocku ( tak do 6cm), ale koniecznie z kwadratowymi czubkami. Czy ktoś może ma pomysł gdzie takie znaleźć? Absolutna pełnia szczęścia to byłby kolor dark brown...
  • Zobacz Ecco. Widziałam dziś, ale cena powalająca 
  • piękne i drogie, ale z kwadratowym dziubem nie widzę    :|
  • Maciejka powiedział(a):
    Mam kickersy! Troche bardziej w szpic, niz myślałam, ale jakoś tak fajnie, z klasa. Kolor przepiękny, nie świecą sie tez tak jak na fotach widać. Jestem zadowolona :) Idę dzisiaj już w nich na koncert i do knajpy :)
    @Maciejka znaczy te?


  • Tak, te. Troche były twarde na początku, jak to skóra, ale już powoli je rozchodziłam.
    Podziękowali 1kasha
  • To ja z anegdotą z życia:
    Sobotnia Eucharystia, przed wejściem podziwiam nowe martensy jednej z dziewczyn, cudne!
    Potem w trakcie widzę, że ona wychodzi, pewnie do toalety i dołem, między krzesłami widzę, że coś intensywnie mruga. No nic, myślę. Martens zdurniał i robi buty ze świecącymi podeszwami jak dla kilkulatków. Co sobie pomyślałam o dziewczynie to Wam nie powiem, domyślacie się  B)
    No i po mszy widzę ją znowu jak wychodzi z synkiem i ten synek ma buty z mrugającymi podeszwami...

    Musi jego do tej toalety prowadziła, tylko mi się schował i mruganie przypisałam jej martensom...  :D
  • Nigdy nie rozchodzilam żadnych butów, a wiele z powodu,że za twarde wyrzuciłam


  • https://ccc.eu/pl/damskie/buty/botki/botki-lasocki-70813-01-czarny

    do wszystkich sukienek kupił.sobie takie. Są piękne....
  • I bardzo.wyszczuplaja nogę.
  • @amdora- tylko zdjęcie uwiarygodniające proszę, bo wg mnie taka góra buta dziwnie "odcina" łydkę

    Ja mam taką jakby skarpetę na końcu botka
    i to akceptuję






    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Ja mam grube nogi a w tych butach wyglądają wyjątkowo dobrze. Zdjęci u mnie nie wchodzą. Spróbuję wysłać komuś i poprosić o wrzucenie. Małgorzata, no wiadomo że nie pasują do 100% kiecek. Ale te akurat pasują mi do większości. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.