Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coś dla Kopciuszków czyli wątek obuwniczy

1246726

Komentarz

  • ja osobiście bardzo lubię gumowe sandały np. Crocs (chodaki są paskudne ale lubię). Ale są tez zwykle sandały i są naprawdę spoko no i bardzo łatwe do mycia.
    Podziękowali 1Joannna
  • A ja polecam buty firmy Sala:
    http://www.buty.pl/sala
    Klasyczne, bardzo wygodne i mają stabilny obcas.
  • Aga85 powiedział(a):
    To ja polecam, dla tych co stawiają na elegancka ale jednak wygode:) balerinki lasocki com fort line. Kupiłam dziś skórzane za 115 zł i są jak kapcie ,a dodam, że mam plaskostopie i halluksa.
    te?
    https://www.eobuwie.com.pl/polbuty-lasocki-wi23-lina-03-czarny.html
  • Drogie Panie
    Dzis na eobuwie znizka na wszystko 20%. Moze ktoras z Was bedzie chciala skorzyac :)
    Podziękowali 4asiao malagala Katanna andora
  • ja bym chciala i pewnie skorzystala gdyby nie to ze biore godziny jazdy przed egzaminem na pj 
    za mc moze zalapie sie na pierwsza letnia wyprzedaz  :D
    Podziękowali 1annabe
  • a widziala ktoras z Was gdzies sztyblety bez gumy? jak w tym filmiku  od 45sekundy, babeczka po lewwej strronie nigdzie takich nie widzialam
  • @annabe na showroomprive.pl jest promocja na brikenstock, pamiętam że szukałas.
    Podziękowali 1annabe
  • Nie jestem tam zarejestrowana. A jakie ceny dali?
  • Do minus 50%
  • Szukam ładnych i wygodnych sandałów na słupku. Czy może ktoś coś polecić?
    Tego typu mi się podobają, ale monari nie kojarzy mi się z wygodą, może się mylę...


    http://allegro.pl/monnari-nowoczesne-sandaly-na-obcasie-buty-na-lato-i6801891534.html
  • A ktoś zamawiał i zwracał buty na eobuwie? Jak to wygląda - kurier odbiera buty, nie ma z tym problemów?
    Zawsze zamawiałam tylko z zalando, ale ostatnio coś kiepskie mają ceny akurat na to, co mnie interesuje, a nogi mam takie jakieś nieudane, że muszę zwykle robić kilka prób modelu i rozmiaru nim coś mi podpasuje... A czasu na stacjonarne zakupy brak.
  • Kurczę, chciałam Wam pokazać jakie sobie kupiłam buty i nie potrafię zdjęcia wstawić :(
    nie przypuszczalam, że będą AŻ tak wygodne!
  • to chociaż link wstaw, bo mnie rozpiera z ciekawości
    Podziękowali 2Skatarzyna aqq
  • Wyprzedaze sie rozpoczely. W takim np. CCC sandaly -30%. Nie zaszkodzi zajrzec. Kupilam dzis corce fajne sandaly za 34 zeta. Rozmiar 41:-)
  • Nie mam żadnego linka. Zdjęcie mam bom w sklepie pol godziny siedziała i nie mogłam sie zdecydować, w jakim kolorze kupic, bo mi oba pasowały. I męża molestowalam mms-ami, żeby zdecydował ;) 
    stad zdjęcia mam. :)

  • No i na jakim kolorze stanelo? :) Podgrzewasz atmosfere a zaraz pewnie
    napiszesz, ze...czarne :)
  • Nie, czekam, że ktos sie zaoferuje przerzucić mojego mms-a tutaj ;)
    I wtedy możecie sobie obejrzeć oba i zrobic zgadywankę ;)
  • @Cart&;Pud dawaj te foty :) 


    dobra, moze być rano ;) 
    Podziękowali 1Cart
  • edytowano czerwiec 2017
    A późne rano moze być? ;) 

    Wysłałam.
  • Och @Cart&;Pud  :) Po takim wstepie spodziewam sie jakis takich wysadzanych diamentami conajmniej. Jak wyskoczysz z jakimis pospolitymi kamaszami to szkoda gadac ;)
  • Rejczel powiedział(a):
    Och @Cart&;Pud  :) Po takim wstepie spodziewam sie jakis takich wysadzanych diamentami conajmniej. Jak wyskoczysz z jakimis pospolitymi kamaszami to szkoda gadac ;)
    Po takim wstępie to bym z chęcią poobglondała nawet i japonki (moje dzieci mówiły chinki ) :mrgreen:
    No to gdzie te foty?
    Albo choć nazwa firmy,która tą super wygodę wyprodukowała?
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • To jest lepsze niz 12485 odcinek Mody na sukces. Mowie Wam :) 
    Podziękowali 1Cart
  • Słucham właśnie tego co wrzuciłyście w piosenkach i para bucha,zaraz gwizdek się rozwibruje i sama nie wiem co się wtedy wydarzy :mrgreen:
    Chyba wpakuję łapę w ekran,pogrzebię w czeluściach plików i wydobędę te zdjęcia siłom i bez godności.
  • Eeej no jak wpakujesz lape w ekran to zamiast plikow buty wyciagnij od razu  te sandaly znaczy sie.
  • edytowano czerwiec 2017
    Najchętniej, tylko nie wiem po co -ja tez nie umiem tutaj wrzucać zdjęć :mrgreen:
    A jak w rozmiar nie trafię?
    ps.Albo jak nie trafię w swój to Tobie wyślę.
  • Dobra, jak takie genialne sa to ja je kcem, obojetnie w jakim rozmiarze. Postawie na polce i bede do nich wzdychac.
  • Kasha, Rejczel, wy macie mega wspólny feeling. Prawie w każdy watku jak sie zgadacie. Obstawiam, ze byście sie mega zaprzyjaznily. Uwielbiam was czytać. Sorry za OT.
  • Bardzo sie mi podoba taki OT B) Dziekujemy @andora, conie @kasha ? :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.