Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co w Warszawie z 5- latkiem ?

2»

Komentarz

  • Czy sa tu jakies fajne baseny? Raczej okolice Warszawy, bo w samej W. to wiem, ze nie bardzo cos jest.
  • A jest tam dojazd bez samochodu? Da sie?
  • http://www.mimtrans.pl/rozkład-jazdy
    powinny byc tez zwykłe pks-y
    Podziękowali 1szczurzysko
  • Centrum Nauki Kopernika warto odwiedzić :) a był ktoś może na tych nowo otwartych bulwarach wiślanych no i czy one są już otwarte?
  • jak najlepiej dojechać do ZOO?
    w sensie, na której stacji wysiąść w Warszawie, żeby już nie tłuc się tramwajem, metrem itp.
    da się tak w ogóle?
    Wyjazd z piątką dzieciaków chyba mnie przerasta......
  • poproszę jeszcze o namiary na jakieś ciekawe miejsca dla dzieciaków blisko stacji PKP :-)
  • mama_asia powiedział(a):
    jak najlepiej dojechać do ZOO?
    w sensie, na której stacji wysiąść w Warszawie, żeby już nie tłuc się tramwajem, metrem itp.
    da się tak w ogóle?
    Wyjazd z piątką dzieciaków chyba mnie przerasta......
    Jest wracaj Warszawa zoo ale to dla pociągów podmiejskich
    Albo autobus z dw centralnego albo tramwaj z dwójką wschodniego
  • @mama_asia jak będziecie robić wyprawę to wysiądźcie w Woli Grzybowskiej i wpadnijcie na obiad. Mieszkamy teraz 5 minut od stacji.
    Podziękowali 1mama_asia
  • @szczurzysko ja mam wrazenie, ze basen na Warszawiance jest fajny. Pozostale mi znane dosc zwyczajne.
  • Wlasnie mialby byc niezwyczajny. Te termy bylyby fajne, ale ja musialabym z mezem tam jechac, zeby wszystkie dzieci upilnowac. A maz nie moze juz.Zreszta, nie wiem jak w pl ale w UK moge tylko miec 2 dzieci pod opieka ponizej 8 lat. Wiec sama z nimi nie chodze.
  • i bardzo slusznie ze mozna miec pod opieka tylko dwoje dzieci do 8 lat
    i majac wiecej dzieci i tylko dwierece powinna byc zapewniona ustawowa asystentka 
     ;) 
  • Ha. Ja mam 5ro.. Ale na basen rzeczywiście z 2ka chodzę. Póki co! 
  • Ja mam 4 ponizej 8, ale na basen nie chodzimy.
  • Można też na łono natury - pociągiem podmiejskim do Zalesia Górnego i do mnie na kawę i ciasto oraz domowy chleb z domowym smalcem i domowym ogórkiem. Dla pięciolatki zapewniam towarzystwo nieco starszych koleżanek (6 i 8 lat).
    :)
  • Wszystkie moje plany trafił szlag - dwójka chłopaków ma zapalenie oskrzeli z zapaleniem płuc :(

  • Wspolczuje! Zdrowia dla chlopcow!!!
    Podziękowali 1mama_asia
  • Będę w następnym tyg. z dziećmi stacjonować w okolicach Żerania. Dzięki za wątek i podpowiedzi placów zabaw szczególnie:)
  • > Zoo nie polecam-teraz remonty,bardzo utrudniony dojazd.

    Wczoraj byliśmy i wyszło bardzo fajnie. Co prawda trwa przebudowa głównej alei, ale słonie, lwy i niedźwiedzie polarne są na swoich miejscach.
  • Ciekawa ta wystawa figur stalowych, prawda @PaniWiosna ? Szkoda, że wtedy, gdy byliśmy w W-wie nie udało nam się spotkać :neutral:  ale bardzo polubilismy stolicę, mam nadzieję na więcej pobytów i wowczas być może spotkań z wielodzietnymi :)
  • o jak super! 
    Dzięki za ten namiar :)
  • My byliśmy w lipcu w Bydgoszczy. Najbardziej piszczal nasz niemowlak ;).
  • Nie wiedzialam co porobic ciekawego z dziecmi poznym popoludniem, dzien nudny, bo ja w rozjazdach. Ale przeczytalam o papugarni i sie szybko zebralismy. Polecam, fajne miejsce. Ciagle mialam minimum jedna papuge na glowie, w najciasniejszym momencie dwie sie na glowie klocily, po jednej na obu ramionach, jedna na plecach i jedna na dloni, a do tego trzy na raczce od wozka.
    Podziękowali 1Joannna
  • a czy dużo jest tam (w papugarni) ludzi  - jak to oceniacie?
  • Ja weszlam kolo 17.20 to bylo dosc sporo, ale juz kolo 18 bylo luzniej.
    Podziękowali 1Joannna
  • PaniWiosna powiedział(a):
    Ja jutro chyba pojadę do muzeum Powstania Warszawskiego z młodszą dwójką.
    Pojdzcie do podziemii, tam jest tunel, moim dzieciom (od 9 do 3 lat) sie podobalo. Ja z wozkiem nie wszedzie moglam wejsc, na szczescie nie bylam sama z dziecmi. I karteczki jak sie uzbiera ze wszystkich dni, to mozna poczytac.
    W czasie powstania byl taki sam uklad dni co w tym roku (konkretne daty byly w te same dni tygodnia).
    Podziękowali 1Joannna
  • Ja w niektore miejsca nie dpoarlam, bo trzeba by po schodach wozek ciagnac, a moj poprzedni popekal i teraz oszczedzam ;)
    Ale moze masz chuste lub nosidlo? Latwiej by bylo.
  • Moze wez chuste pod wozek. Zawsze mozesz wozek zostawic niedaleko ochroniaza i pojsc w chuscie tam, gdzie z wozkiem ciezko.
  • Dlo wiadomosci kolezanek - jest druga, spokojniejsza papugarnia w Warszawie na rogu Woloskiej i Woronicza. Czynna od 1000-1900, z tym , ze papugi maja sieste 1300-1400. Mniej rozreklamowana, wiec mozna uniknac tloku:) Polecam przeuroczego tukana - daje sie glaskac po lebku i przytula do reki.   https://www.facebook.com/Akademia-Papug-Papugarnia-Warszawa-194876797706861/
    Podziękowali 2mamuma Joannna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.