Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przejście na weganizm

13»

Komentarz

  • Pani Spurek to neofitka?
  • Czemu nie jesz mięsa z ciekawości zapytam?
  • szkoda, że nie jesteś frutarianką 
    to byśmy się powymieniały przepisami
    @dziewczynarabina
  • M_Monia powiedział(a):
    Ja nie muszę płacić 20zl za kg, mogę zapłacić 70zl czy nawet 100zl. Jak kogoś nie stać niech je mięso tylko w niedzielę albo wcale.
    Inne towary oprócz produktów mięsopodobnych są zbyt drogie. Nadal wiele osób kupuje najtańsze parówki w Biedronce, bodajże po 7 zł/kg. W czasach biblijnych tanie były ryby, dziś są luksusem.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Na suchym chlebie i samej kaszy długo nie pociągniesz. Do tego jak ktoś pracuje fizycznie, musi mieć energię i lepszy efekt daje zjedzenie samego mięsa niż samej kaszy. 
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • edytowano wrzesień 2021
    Turturek powiedział(a):
    Nadal wiele osób kupuje najtańsze parówki w Biedronce, bodajże po 7 zł/kg. 

    Kupiłam kiedyś parówki wędzone, w Biedronce, właśnie za 7 zł. >:smile:<  Nawet dobrze smakowały, dopóki nie przeczytałam składu. I nie były wędzone, tylko pomalowane i z dodatkiem smaku wędzonki.  
  • W książkach marty dymek jadlonomia są takie wegańskie przepisy na wszelakie Dania od śniadania do kolacji ze już nigdy za mięsem lub jajkiem nie zatęsknicie 
  • Jadlonomia jest super nawet jak ktos nie całkiem rezygnuje z mięsa to jest to dobra inspiracja by jeść więcej warzyw i odżywiać się zzdrowo 
    Podziękowali 1Wilfrid
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.