Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

12728303233105

Komentarz

  • Katarzyna powiedział(a):
    To gitary nie zawracaj! ;)
    A gitarę to chętnie;)
  • Tu widzę sport zwany hazardem
    Kto pierwszy ten bierze...
    W Mam do oddania się chyba tak nie rzucają...  


    Szkoda że waga poszła....
  • @uJa - gitara już rozdana. Już się chłopaki @MonikaN zdążyli grać nauczyć pewnie ;)
  • @aga---p bo tu nie chodzi o warany, a o emocje :)
  • A cymbalki jakies? Albo flet albo bębenek?;)
  • A Ty nie masz nadwrażliwości słuchowej? Masz tajny plan na wypoczynek w psychiatryku @uJa?
    Podziękowali 3Barbasia Dorotak Joannna
  • @Katarzyna, zasuwaja jak Hendrix! ;).


    Podziękowali 2Katarzyna jan_u
  • Predikata powiedział(a):
    A Ty nie masz nadwrażliwości słuchowej? Masz tajny plan na wypoczynek w psychiatryku @uJa?
    mam 4 poziomowy dom :D z dobrze wygłuszonymi stropami :)
  • moje drogie

    ja w sprawie PÓŁBUTÓW CHŁOPIĘCYCH, garniturowych rozm. 34

    odezwała się do mnie Celinka biorąc je w ciemno, więc wysyłam jej bez mierzenia wkładki :) nota bene wkładka niewyjmowalna ;)

    Chyba, że Celinka napisze, że jednak nie to dam znać

    chyba uja i zapominajka się jeszcze o nie pytały?

    Podziękowali 1celinka
  • Ta waga to pewnie juz nieaktualna?
    Bo tak ostatnio polubiłam nawet wchodzenie na ten sprzęt, lecz moja oszukuje. Maupa jedna
  • Mogę dać moją. Ona oszukuje, ale miło. Zawsze mi poprawia humor.
    Podziękowali 1MamaMika
  • @Elunia - jak reflektujesz na więcej takich dóbr, to Ci mogę odkładać pomału, co mi trafi w ręce z zakresu plastycznego i różnych przydasiów loteriowych.
    Martwiłam się, że jak ten tobół zobaczysz, to się przerazisz, bo tam szwarc, mydło i powidło.
  • Waran na poniedziałek: wstążka do gimnastyki artystycznej. Różowa.
  • mamlu powiedział(a):
    Ja poproszę!
    E: chyba, że ktoś bardziej potrzebuje :)
    Ale czego?  Wstążki gimnastycznej?
    To absolutnie wątek dla koneserów.  Potrzebujący zdecydowanie gdzie indziej : )
    Podziękowali 2Elżunia MamaMika
  • Podbije ;) Czy istnieje taki 'waran' jak drewniana figurka Maryi z dzieciątkiem?
    Mam to na liście życzeń na św/ Mikołaja...
  • Jedynie drewniana deseczka z napisem "Pamiątka ze Stajenki".
    Podziękowali 1wiesia
  • Cuda na kiju. Skąd się ma taką deseczkę?
    Podziękowali 1MamaMika
  • @Katarzyna zazdrostki sa rewelacyjne. Mam nadzieję że wreszcie zaopatrzę się w poprzeczki i fotke wrzucę. O ile cud sie zdarzy i mi sie uda, naturalnie. Jak ci jeszcze wpadnie w ręce coś szydełkowego białego to ja bardzo chętnie.
  • @Bambidu - ja gdzieś mam takie poprzeczki, ale zanim się dokopię, to pewnie zdążysz kupić.
  • Można deskę? Nam właśnie pękła.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Oczywiście! Deseczka ze Stajenki (z certyfikatem!) dla @mamababcia.
    Podziękowali 1MamaMika
  • edytowano listopad 2017
    Ale ja chciałabym raczej takie rozporowe, nie do przykręcania do okna. I na coś pomiędzy 75 a 80 cm szyby (nie pamietam dokładnie) więc raczej nie podejrzewam by nawet Twój niesamowity garaż takie coś zawierał, @Katarzyna :)
  • Ojej, dziękuję. Naprawdę mi się udało? Aż trudno uwierzyć.
  • Moje są zawieszane na haczyki klejone na taśmę dwustronną. Długości nie pamiętam. Rozporowe to mam tylko drążki na zasłonę do prysznica - nie będą pasować na okno.
  • edytowano listopad 2017

    Byś się zdziwiła @Katarzyna. Takimi do prysznica mam właśnie tymczasowo obsłużone zasłony w dwóch czy trzech oknach :) Jest to mało praktyczne bo okna nie da się otworzyć, a tylko uchylić, ale jako tymczas się sprawdza.

    Na zazdrostki, to jednak ciut mniejsze wolałabym ;)

  • @Bambidu - nie wątpię w Twą kreatywność, ale na taki drążek od prysznica nie nawleczesz zazdrostki.
  • Czemu? 
  • W , ja mam w starych zazdroskach nie dziurki tylko dziury wprost i myślę że dało by radę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.