Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

12627293132105

Komentarz

  • Ach, rzeczywiście. Katarzyna Adwent zaczyna.
  • Do Adwentu jeszcze tydzień w tym roku.
  • Przysłowie tylko zacytowałam. Jak nie zaczyna to zwiastuje. I o to chodzi.
  • Ależ wiem, że przysłowie. To jak:
    Św. Józek wiezie trawy wózek.
    Św. Agnieszka wypuszcza skowronka z mieszka.
    Św. Cecylia jesień nam umila.
    Św. Wawrzyniec niesie z pola wieniec.
    Św. Marcin błoniem jedzie siwym koniem.
    Na św., Grzegorza idzie zima do morza.
    Na św. Wojciecha w polu radość, uciecha.
    Św. Zofija kłosy rozwija.
    Od św. Anki chłodne wieczory i ranki.
    I pewnie wiele jeszcze innych ludowych mądrości, co ja ich nie pamiętam.
    Podziękowali 2ewaklara mamababcia
  • Jakie ładne:)
  • Sylwunia mam kangurke harcerska kolor oliwkowy zgnilozielony na okolo 164. Moge tez ci wyslac gore munduru zhp( z bialo czerwona flaga i lilijka) jezeli odstapisz mi bluze bez tych naszywek. Tylko upszedzam bluza jest mocno sprana bo byla przez cztery lata inensywnie uzywana. Tak Lila to ta sama ktora dostalam od Ciebie na chwile. Cora jest w drzewie pokoju wiec flaga i lilijka sa nieregulaminowe, aczkolwiek dopuszczalne. A kangurka i tak jest twoja bo dziewczyny maja palatki.
  • @Sylwunia ;TYLKO musze ja odnaleźć.
    Podziękowali 1Tusia
  • @Katarzyna dotarły do mnie wczoraj waranki. Bardzo dziękuję już się nie mogę doczekać, aż wezmę skrzynkę na klucze w swoje ręce. Zobaczymy co z tego wyniknie. Akcja renowacja  ;)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • asia powiedział(a):
    Moje ulubione - Na Św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma 

    U nas to funkcjonowało jako ludowa przepowiednia pogody, która zawsze się sprawdza i brzmiało:
    Kiedy na św. Prota
    Jest pogoda albo słota,
    Na św. Hieronima
    Deszczyk jest, albo go ni ma.
  • Katarzyno do mnie też dotarło,nawet mój mąż zachwycony tą lampą miedzianą.
    DZIĘKUJĘ!
  • Lampa zabytkowa jakaś. Fajnie, że docenicie. U mnie się marnowała.
    Podziękowali 1AniaLecha
  • Katarzyna powiedział(a):
    Torebeczka HelloKitty:

    Dla kogoś, kto się nie obawia "zagrożeń duchowych" ;)
    Widzę, że jednak się brzydzicie kici... ;)
  • @Katarzyna, zapodasz jeszcze jakieś zabytki? Uwielbiam, choćby popatrzeć. A nie jakieś plastikowe helołkity.
    Albo i lepiej nie, bo nie mam czasu na polowanie.
  • asia powiedział(a):
    Moje ulubione - Na Św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma 

    Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to w końcu listopada pada albo nie pada.
  • Bambidu powiedział(a):
    @Katarzyna, zapodasz jeszcze jakieś zabytki? Uwielbiam, choćby popatrzeć. A nie jakieś plastikowe helołkity.
    Albo i lepiej nie, bo nie mam czasu na polowanie.
    Kiedy to nie koncert życzeń. Wrzucam, co znajdę, a nie, co mam chęć wrzucić.
    Podziękowali 4mamababcia jan_u Bambidu MAFJa
  • Super wątek i super sposób na warany. 
    Chętnie bym taki założyła konkurencyjny i oferte też bym miała szeroką, choć zapewne nie tak zacną.  Ale wiem doskonale że utknęłabym na lini dom poczta wożąc warany w aucie przez długie miesiące. Wiec ja mogę osobiście zaprosić. 
  • Elektroniczna waga osobowa. Z bajerami.
  • O! To też może my!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Zaczynam normalnie mieć szczęście. Chyba sobie w totka zagram.
    Podziękowali 1Predikata
  • Może wygram sto milionów, a póki co będę mogła sobie ważyć mojego Wypadalca Centylowego bez łaski ze strony przychodni zdrowia :)
  • maliwiju powiedział(a):
    Super wątek i super sposób na warany. 
    Chętnie bym taki założyła konkurencyjny i oferte też bym miała szeroką, choć zapewne nie tak zacną.  Ale wiem doskonale że utknęłabym na lini dom poczta wożąc warany w aucie przez długie miesiące. Wiec ja mogę osobiście zaprosić. 
    @maliwiju jak masz jakies wloczki lub materialy to moge Cie od nich uwolnic, ale niestety wysylka.
  • @maliwiju jak ogłosisz z ograniczeniem do mieszkających w trójkącie Śląsk,  Podkarpacie , Warszawa, to ciężarówka Łowców Waranów może podjechać i zawieźć w cenie poczty polskiej :-)
    Podziękowali 2Skatarzyna Katia
  • @Jan_U Ty poprostu przyjedź a nie kombinuj.. 
  • mamuma powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    Super wątek i super sposób na warany. 
    Chętnie bym taki założyła konkurencyjny i oferte też bym miała szeroką, choć zapewne nie tak zacną.  Ale wiem doskonale że utknęłabym na lini dom poczta wożąc warany w aucie przez długie miesiące. Wiec ja mogę osobiście zaprosić. 
    @maliwiju jak masz jakies wloczki lub materialy to moge Cie od nich uwolnic, ale niestety wysylka.
    Nie mam jestem  raczej nieszyciowa a zresztą tak jak pisałam na poczte sie nie wybieram. 
  • Waran niedzielny: Komplet pierścieni na serwetki - 6 sztuk. O takie:

  • Pierwsza;) ale nie potrzebuje.
    Podziękowali 1maliwiju
  • To gitary nie zawracaj! ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.