Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

17677798182105

Komentarz

  • edytowano styczeń 2018
    priv poszedł
    Katarzyna a ja nie wiem co Ty tam masz :smiley: 
    Czasem mam wrażenie, ze posiadasz "zaczarowany ołówek' i jak ktoś o czymś napisze, to Ty zaraz wyciągasz ołówek, rysujesz na bramie owego waraniego garażu i już jest ;) 
    jeśli masz jeszcze ze dwa kubki termczne to chętnie wezmę, więcej nam nie trzeba bo i nas tylko troje 
    Poduszkę podrożną dostałam od Mikołaja, więc mamy już komplet w domu.
    Może gdyby się znalazły kosmetyczki to bardzo chętnie, bo one idą jak woda, więc nawet w większej ilości mogę przyjąć
    Nie do doprania (te z materiałów wodoszczelnych) kiedy olejek/olej się w nich rozleje, moze jakieś palżowe torby (męskie i damskie) czy worki to bardzo chętnie  :*
    kolory objętnie,  a jak jakieś "męskie" to też chcętnie ze dwie :)
    Podziękowali 1kasha
  • Hmmm, całkiem rozsądne zapotrzebowania. Tylko się obawiam, że z tych asortymentów już wszystko rozdałam. Może jakaś kosmetyczka się jeszcze napatoczy, ale pewności nie mam. Jakby mi się coś z tego, co wymieniłaś w oczy rzuciło, to już bez dalszych konsultacji Ci dołożę do walizy i poślę przy najbliższym kursie na pocztę. Jak wyślę, to dam znać.
    Podziękowali 1hipolit
  • @groszek - akurat elektryczne grzałki nie siedzą. Jakby coś było, to bym zgarnęła i używała, bo ja zmarzluch, a moja stara poduszka wyzionęła ducha ostatnio.
  • @groszek "a nuż" :) Bo noży to chyba Katarzyna nie rozdawała jeszcze. Ale a nuż jakiś nóż znajdzie...
    Podziękowali 1nowa
  • Ja muszę kupić sobie noże nie wiem jakie.....
  • Wanda powiedział(a):
    Katarzyna - chcesz poduszke elektr ode mnie? 
    Nie! Nauczyłam się żyć bez, a mam postanowienie noworoczne, żeby się nie zawaraniać :)
    Ale dziękuję bardzo za propozycję. Pewnie @groszek chętnie przygarnie.
  • nowa powiedział(a):
    Ja muszę kupić sobie noże nie wiem jakie.....
    Ostre ;) 
  • No to by było najlepiej żeby były ostre..
  • Katarzyna powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    Walizki samolotowej przypadkiem nie masz Katarzyna? :smiley: 
    Mam. Nawet dwie. Ale nie na podręczny, tylko takie do nadania do luku bagażowego.
    Chcesz? Wyciarane trochę, ale bardzo markowe jakieś były. Pasują jedna w drugą, to wygodnie je przechowywać.
    Czy walizki juz rozdane? Bo ja baaaaardzo chetnie!
    Ewentualnie zamawiam jakby jakaś jeszcze sie trafiła.
    Nie mam dzis czasu na polowania.
  • Rozdane.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Tu się poluje. 
  • Katarzyna powiedział(a):
    Rozdane.
    Ech...
    W kazdym razie...jestem zainteresowana.
  • @Katarzyna a jak już poszło na noże to przydkiem kawy nie masz takiej ziarnistej najlepiej 100% arabica,  albo z Kuby takiej czarnej.  Tak pytam bo u mnie noże koło ekspresu do kawy stoją. A nad ekspresem jest szafka na kubki i filiżanki,  wiec gdybyś miała filiżanki rosenthal bo nie mam ani jednej takiej to też chętnie przygarne.  Tylko mleka do kawy mi nie przysyłaj bo mi endo zakazał.  
  • maliwiju powiedział(a):
    @Katarzyna a jak już poszło na noże to przydkiem kawy nie masz takiej ziarnistej najlepiej 100% arabica,  albo z Kuby takiej czarnej.  Tak pytam bo u mnie noże koło ekspresu do kawy stoją. A nad ekspresem jest szafka na kubki i filiżanki,  wiec gdybyś miała filiżanki rosenthal bo nie mam ani jednej takiej to też chętnie przygarne.  Tylko mleka do kawy mi nie przysyłaj bo mi endo zakazał.  
    Kawy nadwyżki rozdane. A filiżankę Rosenthala to nawet miałam, ale mi dzieciska potłukły zanim zdążyłam rozdać :( Spodeczek się od niej został. Chcesz? Biała Maria, zdaje się. O, taki był zestawik, jak poniżej, ale ostał się tylko spodeczek, jak chcesz na dobry początek kolekcji, to Ci przy okazji poślę:

    Podziękowali 1maliwiju
  • Cholender to mi klina zabiłaś brac czy nie brac? 
  • Ja poproszę taki spodeczek jeśli nie ma chetnych:-)
    Podziękowali 2agnieszkamama draconessa
  • @Katarzyna a militarne waraniątka były ???

  • edytowano styczeń 2018
    maliwiju powiedział(a):
    holender to mi klina zabiłaś brac czy nie brac? 
    @maliwiju brać!
    Jak nie będziesz miała pomysłu żadnego,to najwyżej sobie samowar dokupisz i cukru w kostkach i będziesz sobie ze spodeczka herbatkę samowarową popijała.
    Podziękowali 2maliwiju Milagro
  • W sumie to miałam cholera pisac ale chciałam łagodniej i zamiast holender to cholender wyszedł.  Wstyd,  ale nie skasuje ponosze teraz konsekwencje moich braków 
  • @maliwiju tu się takie rzeczy dzieją i w takim tempie ,że na ortografię nikt nie ma czasu uwagi zwracać.
    Podziękowali 2maliwiju Sylwunia
  • kasha powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    holender to mi klina zabiłaś brac czy nie brac? 
    @maliwiju brać!
    Jak nie będziesz miała pomysłu żadnego,to najwyżej sobie samowar dokupisz i cukru w kostkach i będziesz sobie ze spodeczka herbatkę samowarową popijała.
    Już maiałam brac kiedy sobie przypomniałam że bez cukru herbatę piję. 

    Jak żyć? 
  • edytowano styczeń 2018


    jukaa powiedział(a):
    Nie dokupi, tylko dostanie, jak się Katarzyna do niego dokopie. I mleko eko z jakiej egzotycznej rośliny też zapewne. 
    Ano prawda.

    Znaczy się ustalone @maliwiju ,że spodeczek bierzesz,tylko nie odbierasz a czekasz na samowar.I mleko.


    edit.@maliwiju no to z mlekiem tym egzotycznym ta herbatka będzie.No ostatecznie z szampanem.
    Podziękowali 1maliwiju
  • O tak może być i na ruską herbatę gdybys miała. To poślij w pakiecie. @Katarzyna ok. 

    A jak już jesteśmy przy Rosji to  akordeon gdybyś miała to siostra szwagra ma kolege którego dziadek przygarnie. 
  • Ja wygrany kupon lotto poproszę ;)
  • edytowano styczeń 2018
    :D Edytowałam, bo komputer chciał mi jakąś skwaszoną minę wstawić....pfff  Ide przemyśleć, jakiego życzeniowego warana sobie zamówić, skoro kupon już zarezerwowany ;P

  • Ja drugi kupon lotto.  
  • Hahhaha! Normalnie koncert życzeń:) Katarzynowy olowek sie zawiesi przy tworzeniu tych waranow :)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • A co będzie jak się wypisze???
  • Predikata powiedział(a):
    Ja wygrany kupon lotto poproszę ;)
    maliwiju powiedział(a):
    Ja drugi kupon lotto.  
    pominelas kluczowe slowo ;) 
    Podziękowali 1jan_u
  • @Katarzyna to ja poprosze TAKI ołówek :)
    Podziękowali 1Predikata
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.