Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

17778808283105

Komentarz


  • @jukaa no coś Ty, gdzie by tam się ego Putina zmieściło.
    Bo rakiety to Katarzyna ma na pewno, sama pisała że jej się z 10 po domu przewala.
    A znów zasłony z których można by było nadrzeć trochu onucków to już dano poszły w świat.
    Może tam się ewentualnie jakaś Pugaczowa zaplątała.
  • A moje imprezy sponsoruje Katarzyna! Przed chrzcinami dostałam piekne swieczniki, idealnie pasujace do wystroju, a teraz tuż przed przyjeciem urodzinowym moich dziewczynek, przychodzi paczka a w niej foremki do gwiazdek! A cale przyjęcie ma byc w temacie gwiazdkowym. Idealne wyczucie czasu i potrzeb. No takie rzeczy to tylko Katarzyna;) i ciuchy super;) dziekuje!
    Podziękowali 2Katarzyna mamababcia
  • aqq powiedział(a):
    Predikata powiedział(a):
    Ja wygrany kupon lotto poproszę ;)
    maliwiju powiedział(a):
    Ja drugi kupon lotto.  
    pominelas kluczowe slowo ;) 
    Poprosze! 
    Podziękowali 3madzikg Katarzyna Monira
  • Elunia powiedział(a):
    U nas prezenciki dla babć dzieciaki robią z materiałów od @Katarzyna .Jak dojdę do kompa to wkleję zdjęcie.
    Obiecujesz te zdjęcia i obiecujesz i coś nie możesz dojść do tego kompa chyba ;)

    Ktoś pytał, nie pamiętam, kto, to odpowiadam - nie było jeszcze militariów.
    Podziękowali 2Karolinka jan_u
  • No, to kto ten talerzyk Rosenthala bierze?
    A inną ceramikę ktoś chce?
  • Niech no ceramika wyjdzie!
    Będziemy strzelać. 
    Podziękowali 2MAFJa madzikg
  • Serio? Ale tych, co zbierasz, to nie mam :(
  • Są. Chcesz? Mogę Ci przywieźć przy okazji. Warunek, że weźmiesz duże, małe, głębokie i miseczki. Solidna kamionka z IKEA. Wszystkiego po więcej niż 6 chyba. Tylko w trzech różnych kolorach - jasny beż, ciemny szary i jasny szary. 
  • Nie będzie. Była już :)
    Podziękowali 1tymka
  • Kubki! Uwielbiam kubki,jak kubki są do zaopiekowania to chętnie :blush: 
  • @olgal - coś kubkowatego mam, ale na starej piwnicy i na razie się po to nie wybieram. Zostawiam sobie na deser, jak już rozdam wszystko, co mam na miejscu w garażu.
  • Ech, a mówiłam w zeszłym roku, że wszystko szare zaklepuję ;P 
  • @balum - oj, a ja mówiłam, że nie biorę odpowiedzialności, za żadne zaklepywanie :tongue:
    @groszek - tymczasem rozdane
  • Katarzyna powiedział(a):
    Są. Chcesz? Mogę Ci przywieźć przy okazji. Warunek, że weźmiesz duże, małe, głębokie i miseczki. Solidna kamionka z IKEA. Wszystkiego po więcej niż 6 chyba. Tylko w trzech różnych kolorach - jasny beż, ciemny szary i jasny szary. 
    Jeśli można się wtrącić to skoro mam już swoje konto otwarte a nie wysłane to wszelkie z tej serii jasny beż i ciemny brąz bym mogła przygarnąć - ale rozumiem że jestem dopiero druga w kolejce :)
  • Brązu nie ma. @PaniWiosna  pierwsza i preferowana, bo mam ją blisko i po drodze. A towar kiepski do wysyłki.
    Podziękowali 1Wela
  • Bez sensu mi.sie podziekowalo PaniWiosna. :)
  • No, dobra, pogadali, pogadali, a talerzyk Rosenthala "Biała Maria", kto ostatecznie przygarnia? Ładniutki jest i bardzo samotny... ;)

    A na dziś warany bardzo niszowe mam. Ortopedyczne. Nie sądzę, by komuś prywatnie były potrzebne (nie życzę!), ale może ktoś pracuje, albo zna kogoś, kto pracuje wśród różnych połamańców i by zagospodarował takie osobliwe warany:
    1. Orteza - stabilizator stawu nadgarstkowego (był używany w związku ze złamaniem kości przedramienia w miejscu typowym), prawy roz. S (na chudą rękę, raczej dziecięcą), marka TYNOR:

    2. Orteza - stabilizator stawu skokowego prawo-lewy (nie wiem, z jakiej okazji był używany, bo przyjechał z waranami), roz. 2 (wygląda, że na moje kopytko pasuje - spory zakres regulacji ma), marka: ORLIMAN:



  • Jesli @Maliwiju nie chce to ja byłam druga do talerzyka:-). Mam filizanke ale brakuje mi spodka.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano styczeń 2018
    Bezczelnie zapytam, czy ortezy na kolano nie masz? :) 
    Jak nikt się nie zgłosi to mogę przygarnąć te ortezy, bo u mnie w rodzinie urazowość wzrosła 
  • @apowojek - Na kolano nie mam. Ale mogę zapytać szwagra, co wiem, że miał. 
    Te powyższe - dla Ciebie!
    Podziękowali 1apowojek
  • @Wanda - już się @Kasik zgłosiła, na wypadek, gdyby @maliwiju zrezygnowała. W końcu to ona zamawiała Rosenthala ;)
    Podziękowali 1Kasik
  • A Biała Maria jest klasycznie piękna. Tylko, co mi po jednym talerzyku? A póki Ede nie podrośnie i nie zmądrzeje, to inwestowanie w Rosenthale uważam za jakieś skrajne nieporozumienie.
  • Jajego. Lubiany na 12os w kwiatki nie masz? :-)  to żart. Aczkolwiek chętnie bym miała :-) . Idę spać. 
  • Nie mam.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Oh na staw skokowy to bym chętnie przyjęła, bo co rusz mi się odzywa. Na przyklad od wczoraj, wrrr
  • edytowano styczeń 2018
    Katarzyna, ponieważ są porzebyjące na ortezy, to wyślij dziewczynom @Bambidu i @Bea ;
    @Bea, opaski chętnie przyjmę bo u nas największy problem z kolanami u najstarszej córki. Ma wadę kolana.

  • Nie no @apowojek, zasady polowania są proste. Ustrzeliłaś, to Twoje. Tak se tylko westchnęłam, bo od rana rozważam czy bandażować kostkę, ale mi się nie chce. ;)
  • @apowojek, ja mam ortezę kolanową, tylko nie pamiętam - prawą, czy lewą.
    A to jakaś taka, że ponoć ma znaczenie.
    Sprawdzić?
  • @Bambidu - jak Ci @apowojek chce odstąpić, to bym się nie oglądała, tylko brała tę ortezę. To jest rozmiar taki, że na mnie się mieści, to i na Ciebie powinno.
    @Bea - tylko nie wiem, czy ta nadgarstkowa to na Ciebie będzie pasować. Na mnie nie wchodzi, bo to jest po moim mega chudym synu trzynastoletnim. Mogę Ci wysłać, ale obawiam się, będzie to słanie na próżno. Na tej aukcji masz opisane rozmiary. Sprawdź sobie, czy będzie na Ciebie pasować ta Ska.
    Podziękowali 1apowojek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.