Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Z pamiętnika wiedźmy (dla osób o mocnych nerwach)

edytowano marca 2018 w Czytelnia
Od ukończenia szkoły czuję powołanie, żeby być doulą, która udziela aborcji.


o żesz... 
zwróćcie uwagę na zdjęcia
http://krytykapolityczna.pl/kraj/laki-nam-nie-odbiora/
«1

Komentarz

  • jasny gwint, po co klikałam?! fuj! na szczęście nie zmogłam większości tekstu, ale co się zobaczyło to się nie odzobaczy. nauczka na przyszłość.
    Podziękowali 2hela4 MamaKredka
  • edytowano marca 2018
    Popełniłam ten sam błąd i kliknęłam. Teraz będę o tym myśleć, a nie chcę. Z drugiej strony może lepiej wiedzieć, jakimi drogami pełznie zło. 
  • Co za upiorny, przewrotny bełkot. Szczegolnie wstrzasajacy byl dla mnie ten fragment: 

    "Od ukończenia szkoły czuję powołanie, żeby być doulą, która udziela aborcji. Chciałabym stwarzać dla kobiet bezpieczną, ciepłą, wspierającą przestrzeń dostosowaną do indywidualnych potrzeb tych, które przez to przechodzą. To może być trudne doświadczenie, ale nie musi. Tak samo jak poród zmienia życie kobiety, tak i aborcja. Uważam, że poród i aborcja są do siebie bardzo podobne. W obu sytuacjach kobieta jest w ciąży – w jednej ma dziecko, a w drugiej nie. I uważam, że ważne jest, żeby ten fakt uszanować. To nie jest ani dobrze, ani źle. Po prostu tak jest. Uważam, że ważnym jest też, żeby mieć wybór, co do tego, jak chce się przejść przez ten proces".

    Dobry Boże....


  • Da się przeczytać bez oglądania zdjęć? Bo jak nie, to nawet nie czytam.

    pees: zmieniłam kategorię na Czytelnia, żeby nie było widoczne bez zalogowania.
  • Dzięki, bo ostrzeżenia dziewczyn zabrzmiały tak.. ostrzegawczo ;)
  • A tutaj taka kolejna....
    http://krytykapolityczna.pl/felietony/agnieszka-wisniewska/aborcja-jest-ok-komentarz/

    I cytacik: Musimy porozmawiać o przerywaniu ciąży jako powszechnym, a nawet normalnym wydarzeniu w kobiecym życiu reprodukcyjnym”. 

  • Sukienka jest nieco przezroczsta, do tego pierwsza poza dość "swobodna", a pani nie goli sie najwyraźniej systemowo nigdzie.
    Podziękowali 2draconessa E.milia
  • :( Promocja morderczyni przez kretynike Polityczna :/
  • Ula, pani jest postepowa i ma w nosie szowinistyczne poczucie estetyki.
  • edytowano marca 2018
    Albo zacofana, bo taka ogólna depilacja to jednak nie najpowszechniejsza była. Starożytne Egipcjanki tak, ale w naszych realiach? 
  • "Doula aborcyjna" to, jak dla mnie, nic nowego, niestety... :(
    Nie trzeba szukać zagranicą, w Polsce też takie lokalne "specjalistki" są. Nie wiem, czy są takie, co się specjalizują w zielarstwie, ale na pewno są takie, co na okoliczność "zabiegu" potrzymają za rękę i poszepcą w ucho, że "aborcja jest OK"... :(
    I one są przekonane, że realizują szczytną misję...
    Podziękowali 2draconessa Quintana
  • Oj, dziewczyny - nie do konca - prababcia mogla sie juz golic - bo depilacja zaczela sie stawac z powrotem szersza norma od...1915 roku. :) A w zasadzie zas zaczela pomalu powracac juz od XVIII wieku. Zas poczatki, to nawet wczesniejsze kultury od Egipcjan - ponoc pierwsze praktyki tego typu archeolodzy datuja juz na 30 tys lat pne. Zas w czasach nam blizszych depilowaly sie Rzymianki i Greczynki, potem depilowala sie, przynajmniej w pewnym zakresie, Europa az do wybuchu epidemii dzumy. Zanik praktyki depilacji wiaze sie nie tylko ze zmiana estetyki - ale i z  ... zamknieciem lazni, gdzie depilowano ciala. :)
    Podziękowali 3E.milia asiao Katia
  • podejrzewam, że dla niej beton mają ci co myślą, że aborcja to zbrodnia na niewinnych dzieciach
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano marca 2018
    Kobieta powiedział(a):
    A tutaj taka kolejna....
    http://krytykapolityczna.pl/felietony/agnieszka-wisniewska/aborcja-jest-ok-komentarz/

    I cytacik: Musimy porozmawiać o przerywaniu ciąży jako powszechnym, a nawet normalnym wydarzeniu w kobiecym życiu reprodukcyjnym”.  
    Ooooo szok - potraktowanie tego jak ... Zabieg kosmetyczny :( straszne - to sie skończy tak ze teraz beda przekonywać ze to norma a za dwa pokolenia każda która nie przejdzie takiego zabiegu to bedzie potraktowana jak dziwoląg :( :( upada cywilizacja :( 


    Podziękowali 1draconessa
  • Coz, jesli pewne pisemko przekonuje, ze aborcja jest OK i to taka fajna sprawa i super przezycie, to juz w zasadzie nie dziwi nic. Pewne kregi bardzo usilnie zaklinaja i zaklamuja rzeczywistosc...
    Podziękowali 1Malena
  • Aborcja i poród bardzo do siebie podobne, powołanie do towarzyszenia w aborcji...strasznie się to czyta. 
    co do nieszczęsnej okładki wysokich obcasów, patrząc po reakcjach czytelniczek w internecie, nie są one wcale takie liberalne jakby redakcja WO chciała. 
  • PaniWiosna powiedział(a):
    Albo tradycjonalistka - prababcia też się nie goliła raczej.
    Jak kobieta nie pokazuje pachy i gołych nóg to w zasadzie może się nie golić 
    Blee
    Podziękowali 2Hope Katia
  • Ciekawe, czy ona naprawde, do glebi duszy wierzy w to, co mowi, czy stara sie sama siebie oszukac...
  • Jakie to smutne ze niektorzy maja tak wyprane mozgi ze mysla ze musza sie z calym swiatem dzielic tym co odkryli w najciemniejszych zakatkach swojego umyslu - mysle ze schizofrenie trzeba leczyc a nie obnosic sie z nia po calym internecie
  • Agmar powiedział(a):
    Jakie to smutne ze niektorzy maja tak wyprane mozgi ze mysla ze musza sie z calym swiatem dzielic tym co odkryli w najciemniejszych zakatkach swojego umyslu - mysle ze schizofrenie trzeba leczyc a nie obnosic sie z nia po calym internecie
    Schizofrenia to jest konkretna choroba. Używanie jej nazwy żeby zdeprecjonować czyjeś poglądy jest bardzo nie w porządku wobec chorych na tę chorobę. Rozumiem, że jako lekarz psychiatra stwierdzilaś u kobiety z artykułu to zaburzenie? Dlaczego nie napisałaś "cukrzycę trzeba leczyć a nie obnosić się z nią po całym internecie"?
    Podziękowali 2mayamima Katia
  • @E.milia mam w rodzinie schizofreniczke - tylko ona z kolei wizje miala w druga strone. Moglam napisac o cukrzycy ale cukrzyca nie jest postawa charakteryzujaca sie sprzecznosciami (znaczenie potoczne slowa schizofrenia), poza tym nikt chory na cukrzyce nie wmawia nam ze hiperglikemia to stan zdrowy i porzadany i powinnismy doprowadzac do niego. Tu natomiast dowiadujemy sie ze w sumie aborcja i porod to podobne stany, a w ogole zabijanie wlasnego dziecka to wybor a bohaterka artykulu chce nam w tym pomoc stwarzajac mila i ciepla atmosfere w ttrakci. To moja subiektywna ocena i absolutnie nie jest wymierzona w osoby chore 
    Podziękowali 1Katia
  • Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego te, ktore walczą o aborcję nie zabezpieczają się antykoncepcją. To trochę wstyd mówić o ciemnogrodzie wytykając palcami obrońców życia, a nie kupić partnerowi prezerwatywy.
  • Aantykoncepcja to sprawa obojga, równie dobrze mozna powiedzieć ze to wstyd wytykać te kobiety poddające się aborcji i nie zainteresować się gdzie w tym czasie są ich partnerzy. Same ze sobą przecież w ciąże nie zaszły? 
  • Wiem, że to margines, ale znane są przypadki takich, co zaszły w ciążę za przyczyną inseminacji nasieniem z banku, a potem się rozmyśliły. Mam wrażenie, że te laski krzyczące "aborcja jest OK", to nie są bidusie porzucone przez partnera, co nagle zostały w ciąży bez środków do życia. Vide: casus p. Natalii Przybysz.
    Choć, generalnie, zgadzam się z tym, że odpowiedzialni i będący oparciem mężczyźni mogliby rozwiązać problem większości kobiet pragnących prawa do aborcji.
  • Tez tak uważam. A p. Przybysz mi żal, nie sadze by podzieliła się swoją historia z jakichś wzniosłych powodow czy poczucia misji, raczej by zagłuszyć wyrzuty sumienia. Zreszta zamiast rozgrzeszenia zebrała głównie hejt i obecnie ludzie bardziej kojarzą ją jako "ta która miała za małe mieszkanie" niż dobra wokalistkę. Zastanawiające tez gdzie jest jej mąż w tym wszystkim. 
  • A kogo ten mąż obchodzi?  Przecież feministki krzyczą, że mają prawo do swojego brzucha. Nie mąż ma prawo, tylko one osobiście i wyłącznie.
    Podziękowali 1draconessa
  • @Katarzyna szok, ale one sie rozmyslaly bo cos z dzieckiem nie tak czy po prostu? Kurcze normalnie nie jestem w stanie objac tego moim umyslem
  • @Agmar - a co za różnica, z jakiego powodu się rozmyślały? Przecież to nikogo nie powinno obchodzić. Rozmyśliła się taka i już! Chciała mieć dziecko, ale jej się odwidziało i już nie chce. Przecież ma prawo decydować, nie?
    @Malgorzata - Ty szukasz logiki w rozumowaniu feministek?
  • edytowano marca 2018
    pisząc o zdjęciach chodziło mi o ich obleśność, nie o zarost ale o ohydę i zło któe z nich bije
    Podziękowali 1manatta
  • Lektura o aborcji po in vitro w GB.
    Żeby nie było, że jakieś głupoty wypisuję bez pokrycia w faktach. Mam wrażenie, że przykład z in vitro jest jeszcze bardziej drastyczny niż z inseminacją.
    Podziękowali 1draconessa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.